Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Актор Тетруашвили Джемал Джемалович: біографія, фільмографія, цікаві факти

Актор Тетруашвили Джемал Джемалович: біографія, фільмографія, цікаві факти

25-03-2018, 15:51
655
0
У кінематографі багато талановитих акторів і Джемал Тетруашвили не виняток. За його плечима велика кількість ролей у кіно і театрі, багато з них зробили з нього справжню знаменитість.

Мінський актор з грузинським корінням

Актор Тетруашвили Джемал Джемалович: біографія, фільмографія, цікаві факти
Джемал Джемалович Тетруашвили народився в місті Мінську (1975) в сім'ї з грузинським корінням. Звідси, власне кажучи, таке гарне ім'я - Джемал. Вже з раннього віку актор відрізнявся помітною рухливістю і тягою до творчості. Помітивши у своєму чаді майбутнього танцюриста, батьки Джемала віддали його в ансамбль "Ровесник" - один з провідних танцювальних колективів у Білорусі. Там він навчався танців з найкращими хореографами і виступав перед публікою. Заняття танцями поглинули юного хлопця на чотирнадцять років, аж до 1993 року. Здавалося б, доля визначена і молодий чоловік зв'яже все своє життя з танцями, але, як відомо, дорога творчої людини звивиста, і ніколи не знаєш, що чекає тебе за черговим поворотом.

Був танцюрист, став актором

Після закінчення школи Джемал точно знав, що хоче стати артистом. 14 років, проведені в стінах танцювальної студії, чітко сформували бачення молодого хлопця своєї майбутньої життя. Сцена для нього - рідний дім, і присвятити своє життя він хотів саме їй. Власне кажучи, він так і зробив, вступивши в Білоруську академію мистецтв на курс "Актор драматичного театру і кіно".


Але, як відомо, закінчити театральний вуз - не означає стати успішним і затребуваним актором. Навіть якщо ти неймовірно талановитий, доводиться попітніти, перш ніж тебе помітять. Слава і популярність не впадуть на голову, а грошовий достаток і поготів, особливо, якщо ти - служитель театру.

Театр - дім рідний

Актор Тетруашвили Джемал Джемалович: біографія, фільмографія, цікаві факти
До того як Джемал отримав заповітний вхідний квиток в світ слави і багатства, йому довелося оббивати підмостки театрів. У Мінську він змінив багато театрів: «Вільна сцена» (зараз називається Республіканський театр білоруської драматургії), в якому служать багато початківці драматичні актори, набираючись досвіду для підкорення великої сцени; Молодіжний театр, Театр кіноактора; Національний академічний драматичний театр імені М. Гіркого. Гра на театральних підмостках принесла йому великий драматичний досвід, який він досі використовує у своїх кінематографічних роботах.

Кінокар'єра

Актор Тетруашвили Джемал Джемалович: біографія, фільмографія, цікаві факти
Перша кіноробота Джемала Тетруашвили відбулася в серіалі "Швидка допомога". Це білорусько-російський проект, де починаючому акторові довелося працювати з такими професіоналами, як Евеліна Сакуро, Олег Акулич, Олена Внукова. В 2003 році акторові надходить пропозиція взяти участь у кастингу мюзиклу "12 стільців", який проходить в Москві. Завдяки своїй природній чарівливості, що запам'ятовується і ефектної зовнішності він цей кастинг з успіхом проходить і отримує роль, хто б міг подумати - Остапа Бендера! Акторові дістається роль харизматичного великого комбінатора. Ось це удача!

Участь у мюзиклі стало його дебютом і подарувало відома, після чого його стали запрошувати до співпраці відомі режисери. Звичайно ж, Джемал вирішує залишитися в Москві і скористатися шансом, який йому подарував мюзикл. Оселившись у столиці, до того моменту вже відомий актор бере участь у багатьох картинах. Епізодична роль в серіалі "Каменська" і "Марш Турецького", роль другого плану у популярному серіалі "Тато на всі руки", де пліч-о-пліч він працював з Анатолієм Журавльовим і Марією Шукшиної.

"Світлофор"

Актор Тетруашвили Джемал Джемалович: біографія, фільмографія, цікаві факти
Нарешті, в 2011 році, Тетруашвили отримує головну роль у комедійному серіалі "Світлофор", яка стала справжнім проривом у його кар'єрі. Сюжет серіалу крутиться навколо трьох тридцятирічних чоловіків, у яких різний соціальний статус і погляди на життя. Кожен з цих чоловіків символізує різний колір на світлофорі. Акторові випала роль Павла Калачова - жовтого кольору. Джемал Тетруашвили і Ольга Медынич виконують ролі закоханих, які не перебувають у шлюбі, і показують всі плюси і мінуси незареєстрованих офіційно довгих відносин. Завдяки участі у "Світлофорі", який став культовим серіалом і не сходив з екранів протягом декількох років, Тетруашвили отримав широку популярність в кіносвіті і разом з цим натовпу прихильниць, яким так полюбився харизматичний актор.

Особисте життя

Актор Тетруашвили Джемал Джемалович: біографія, фільмографія, цікаві факти
Як і багато медійні особи, Джемал Тетруашвили своє особисте життя намагається максимально захистити від громадськості та журналістів і довгий час йому це вдавалося. До певного моменту було відомо лише те, що актор був одружений і у нього є дочка Софіко. За час зйомок у серіалі, який приніс акторові велику популярність, Джемалу Тетруашвили приписували роман з його партнеркою по проекту Ольгою Медынич. Вони настільки добре зображували пару на знімальному майданчику, що численні шанувальниці серіалу не могли не повірити, що ці хлопці зустрічаються і в реальному житті. Звичайно, як інакше? Проводити стільки часу разом, зображати закоханих і не закохатися? Ще більше приводів вважати їх парою давали їх регулярні виходи у світ, де вони вели себе не як друзі. Безліч спільних фотографій в соціальних мережах все більше змушували замислитися пресу і фанатів. Тепер всім відомо, що Ольга - дружина Джемала Тетруашвили. Через деякий час пара перестала приховувати від громадськості свої відносини. У 2016 році вони розвіяли всі сумніви і розповіли, що побралися і зіграли скромне весілля, на яку запросили тільки рідних і близьких, а після помчали в Париж проводити свій медовий місяць.

Вже давно не секрет, що в Джемала Тетруашвили діти. Від Ольги - хлопчик на ім'я Діма, який частенько з'являється в Instagram зірки і дочка Софіко від попереднього шлюбу. Для того щоб отримати визнання публіки і популярність, необов'язково виставляти напоказ своє особисте життя, бути учасником скандалів і інтриг, як це прийнято у вітчизняному шоу-бізнесі. Біографія Джемала Тетруашвили це доводить. Важка праця, наполегливість і велике бажання, а головне, талант - саме те, що призводить актора до успіху. Без цих якостей він так і залишився б на задвірках білоруських театрів, а шанувальниці, які так люблять його за харизму і гумор, ніколи б не дізналися, що є такий приголомшливий чоловік. Попереду у нього ще величезна кількість ролей в кіно так і в театрі, а у щиро люблячих його глядачів безліч можливостей насолоджуватися його смішними жартами, чудовою мімікою, так і просто дивитися на нього в кадрі.
Читайте також
Діти Одрі Хепберн
Діти Одрі Хепберн
Про великій американській актрисі Одрі Хепберн знають усі, адже вона була талановитою жінкою, яка подарувала світові стільки світла в чудових фільмах
Діти Адріано Челентано
Діти Адріано Челентано
За словами самого відомого італійського актора Адріано Челентано троє дітей – це його найголовніша гордість в житті. Адже їх йому подарувала улюблена
Дочка Джима Керрі
Дочка Джима Керрі
Дочка Джима Керрі Джейн — досить відома особистість, вона солістка рок-групи Jane Carrey Band. Талановита дочка талановитого батька самостійно
Діти Джонні Деппа
Діти Джонні Деппа
Джонні Депп – один з кращих голлівудських акторів, який за своє життя мав безліч романів з жінками. Але тієї єдиної, яка подарувала йому дітей, стала
Дочка Джонні Деппа
Дочка Джонні Деппа
Дочка Джонні Деппа Лілі-Роуз, незважаючи на свій ще зовсім юний вік, вирішила наслідувати приклад батьків і присвятити себе акторській кар'єрі та
Діти Джуда Лоу
Діти Джуда Лоу
За блакитнооким красенем Джудом Лоу міцно закріпилася слава чоловіка, який не може довго бути вірним одній жінці, і це незважаючи на те, що актор