Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Що таке трейлер фільму. Для чого він потрібен

Що таке трейлер фільму. Для чого він потрібен

25-03-2018, 16:13
744
0
Ліниво переглядаючи невеликі нарізки з фільмів, багато хто навіть не підозрюють, що вони дивляться. В цей же час у них може виникати питання про те, що таке трейлер фільму. І багато навіть не здогадуються, що, по суті, вони вже знають відповідь на своє питання. Бо трейлери до різних фільмів вони вже бачили тисячі раз, переглядаючи їх спеціально, або ж не замислюючись про них серед іншої реклами в телевізорі. Розглянемо, яке визначення можна дати слову "трейлер", а також деякі найбільш вдалі приклади та види трейлерів, існуючих сьогодні на просторах Інтернету.

Що таке трейлер фільму

Отже, по-порядку. Трейлер - як раз і є один з проявів реклами. Взагалі-то мається на увазі, що користувач Мережі як-то сам розбереться, що таке трейлер фільму, так як любить і чекає на ту картину, до якої він випущений. По суті, це нарізка деяких фрагментів фільму, найбільш його характеризує. А буває і просто нарізка найбільш вдалих моментів. Адже мета трейлера - не дати огляд картини, а зацікавити потенційного глядача. Над створенням трейлера працює професіонал, трейлермейкер, чиї головні обов'язки включають в себе побудову сюжету відеоролика, обробку його структури, підбір фонової музики, коротких реплік, а також розробку титрів і дизайн спливаючих фраз.


Спланувати відеоролик можна по-різному: якщо хтось вибирає найбільш вражаючі кадри і робить з них нарізку під епічну музику, то деякі можуть зробити ставку на сюжет фільму – коротко описуючи зав'язку і роблячи прозорі натяки на майбутній загострення подій. Можливий і такий варіант, коли спеціаліст комбінує яскраві кадри у вигляді калейдоскопа картинок, швидко змінюють один одного з уповільненням на тих моментах, де пишуться актори, режисери, девіз фільму і дата виходу. Такі трейлери виглядають дуже яскраво і високо цінуються продюсерами, які більше за інших зацікавлені у тому, щоб картину подивилися якомога більша кількість глядачів.

Розглянемо на прикладі

Чудовим прикладом послужить трейлер фільму «Крим», створення якого приділено особливу увагу, так як події, описані у фільмі, відбувалися зовсім недавно. Трейлер з перших миттєвостей представляє глядачеві головних героїв - молодих людей Сашу і Альону, які знайомляться в Мангуп-Кале, поблизу табору археологічних розкопок. На початку трейлера грає мелодія, яка налаштовує на ліричний лад, однак містить і попереджувальні насторожливо трагічні нотки. Така музика найбільш підходить за змістом та контексту до ідеї фільму.

Що таке трейлер фільму. Для чого він потрібен
Потім глядач бачить, що головні герої зіткнуться з серйозними проблемами. Вони несподівано виявляються по різні сторони барикад і змушені вирішувати проблеми в залежності від їх місця проживання. Епізодично показані сцени боротьби. Звертається увага на ставлення Олександра до подій і його небажання брати в них участь. Залишається відкритим питання про подальшу долю героїв, так як в трейлері обов'язковою умовою є дотримання інтриги. Також звертається увага на те, що сюжет заснований на реальних подіях, так як це може ще більше зацікавити в перегляді. І навіть в такому короткому ролику видно, як режисерам доводилося обходити гострі кути, щоб картина не зачіпала почуттів та інтересів ще існуючих учасників подій.

Нові рекорди

Серед трейлерів вже є власні рекордсмени. На даний момент впевнено виходить на рекорд за кількістю переглядів другий трейлер фільму «Війна нескінченності» з киновселенной "Марвел". А пальму першості утримує перший трейлер цього фільму, відмітка переглядів якого переступила за 230 мільйонів. Орієнтуючись на такі дані, можна навіть спробувати передбачити майбутній фільм року по трейлеру.
Що таке трейлер фільму. Для чого він потрібен

Тизер-трейлер

На цьому прикладі видно, наскільки тонко творці прораховують момент залучення і утримання уваги глядачів. Як правило, в таких розкручених франшизах перший трейлер містить тільки яскраві образи. Наступний відкриває завісу основного сюжету. Не завжди творці зупиняються лише на двох роликах. Такий підхід отримав власну назву – тізерна реклама. Своєрідна «дражнилка», подогревающая інтерес потенційних клієнтів.
Що таке трейлер фільму. Для чого він потрібен

Трейлери серіалів

Трейлери потрібні не тільки повнометражним фільмам, які треба представити глядачеві. Творці серіалів теж не нехтують цим досить сильним важелем тиску на зацікавленість глядачів. Знаючи, що таке трейлер фільму, нескладно уявити, що потрібно для гарного трейлера серіалу. Він теж повинен показувати товар з кращого боку, збуджувати інтерес і обов'язково зберігати інтригу.
Що таке трейлер фільму. Для чого він потрібен
Іноді зробити це набагато складніше, ніж для звичайного повнометражного фільму. Адже загальновідомо, що з плином часу інтерес до серіалів починає байдужіти навіть у відданих шанувальників. Тому роботи у трейлермейкеров предостатньо.
Читайте також
Джон Мактірнан: все закінчилося, не встигнувши початися
Джон Мактірнан: все закінчилося, не встигнувши початися
У далекі 90-ті цей чоловік перебував на піку своєї популярності. Ще б, адже він створив найбільші кинопроеты, які поповнили Золоту колекцію
Різдвяні фільми
Різдвяні фільми "Дісней"
Що може бути краще тихого зимового вечора, проведеного з сім'єю? Прекрасним варіантом проведення сімейного дозвілля в холодні зимові вечори, коли за
Мультики про драконів
Мультики про драконів
Неважко пояснити інтерес дітей до неіснуючих казковим героям, наділеним здатністю літати і вивергати полум'я, драконам. І малюкам, і дітям старше
Як зацікавити дитину читанням?
Як зацікавити дитину читанням?
Все більше і більше сучасних батьків стикаються з небажанням дитини читати книги. Адже читання - найважливіша частина інтелектуального розвитку
Лизун своїми руками
Лизун своїми руками
Добре і зовсім нестрашне привид Лизун з фільму про мисливців за привидами, один з улюблених героїв дітей. І виявляється зробити такого лизуна в
Весілля під час вагітності
Весілля під час вагітності
Причин, за якими пара вирішує зареєструвати свої відносини, існує безліч. Одна з них - це вагітність жінки. Деякі, особливо люди старшого віку,