Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Перша десятка в Fortune 500

Перша десятка в Fortune 500

26-03-2018, 06:45
861
0
Щороку американський діловий журнал публікує рейтинг, який названий в честь себе - Fortune 500 в який входить п'ятсот лідерів продажів США. Журнал готує рейтинги з 1955 року, на основі даних з відкритих джерел. По кожній компанії дається коротка анотація з описом основних конкурентних переваг і деякими економічними показниками.

Перша трійка

В останні роки незмінним лідером Fortune 500 є американський гігант роздрібної торгівлі Walmart, який продає через свої гіпермаркети по всьому світу, споживчих товарів на суму понад 460 мільярдів доларів США щороку. Холдинг управляє 11000 магазинами в 28 країнах світу і займається онлайн-торгівлею в 11 країнах. Компанія намагається підтримувати низькі ціни в своїх магазинах, завдяки чому Walmart вдається поки стримувати натиск конкурентів офлайн і онлайн-торгівлі Target і Amazon.


Перша десятка в Fortune 500
На другому місці холдинг Berkshire Hathaway кращого в світі фахівця з інвестицій Уоррена Баффета. У минулому році цей холдинг вперше потрапив у десятку також в Fortune Global 500 - світовому рейтингу найбільших корпорацій, зайнявши восьме місце, завдяки вдалим інвестицій та консолідації активів. Компанії, що входять в Berkshire Hathaway займаються від будівництва доріг і страхування до виробництва нижньої білизни. Apple замикає призову трійку другий рік поспіль у списку Fortune 500 після декількох десятиліть стабільного зростання і на тлі не дуже активних продажів останніх моделей смартфонів. У пошуках нових джерел зростання, корпорація активно інвестує в програмне забезпечення, в тому числі і в автомобілі.

Останній з могікан

"Дерев'яну медаль", зайнявши четверте місце, отримала Exxon Mobil. У минулому році компанія займала друге місце. Це єдина нафтова компанія, яка, незважаючи на тривале зниження цін на нафту, змогла краще інших компаній галузі впоратися зі зниженням виручки від продажу сировини. Глибока вертикальна інтеграція корпорації дозволило дещо компенсувати втрати в секторі видобутку доходами в переробних компаніях.

Продаж корпорації в минулому році впали на 167 %, а прибуток знизилася наполовину, і з-за цього Exxon Mobil вперше з 1988 року випав з призової трійки. Exxon Mobil також замикає десятку в Fortune Global 500 де всього представлено чотири компанії нафтової галузі.
Перша десятка в Fortune 500

На здоров'я можна добре заробити

Головний світовий тренд - це швидкий ріст біотехнологічного сектора, ринкова оцінка біомедичних компаній збільшується часом стрибкоподібно. У першій десятці Fortune 500 стабільно представлені три корпорації біомедичного сегмента бізнесу - McKesson, UnitedHealth Group і CVS Health. Це п'яте, шосте і сьоме місце, відповідно, як і рік тому. Найбільший американський дистриб'ютор фармацевтичних засобів McKesson, крім того, управляє аптечною мережею і надає інформаційні медичні послуги через свою інформаційну мережу. Компанія активно впроваджує цифрові технології. Це одна з перших компаній, яка почала використовувати сканування штрих-кодів, радіочастотні мітки і застосування робототехніки. Найбільша американська компанія по страхуванню життя UnitedHealth Group збирає страхові внески з 130 мільйонів чоловік по всьому світу і вдало інвестує їх у медичну та інші галузі. Вона показала найвищий зростання доходів у 177 % серед компаній біомедичного сектора. Ще один роздрібний продавець фармацевтичної продукції CVS Health залишився на сьомому місці, як і в минулому році. Компанія також управляє 9600 аптеками в 49 штатах і надає медичні послуги.
Перша десятка в Fortune 500

Автомобільні компанії поки на плаву

Автомобільна галузь в останні роки переживає непрості часи, пов'язані зі зниженням попиту. Але поки двох американських гігантів автопрому вдалося залишитися в списку найбільших корпорацій країни - General Motors на восьмому місці, так само як і в минулому році, а Ford Motor - на десятому (в минулому році було дев'яте місце). Колись найбільша автомобільна компанія світу «Дженерал Моторс», після 77 років лідерства, зараз опинилася на третьому місці після «Тойоти» і «Фольксвагена». Корпорація виробляє автомобілі в 35 країнах світу, а продає практично у всіх. Вже в цьому році General Motors оголосила про намір закрити два заводи у Південній Кореї і почала переговори з урядом країни про термінах і умовах виходу з місцевого ринку. Дональд Трамп оголосив, що компанія переносить свої заводи в США, завдяки його економічній політиці. У Росії «Дженерал Моторс» володіє автоскладальним заводом у Санкт-Петербурзі потужністю 70 тисяч автомобілів.

Четвертий у світі за обсягом випущених автомобілів Ford Motor, незважаючи на досить успішні інвестиції в нові моделі автомобілів і нові технології автономного авто і електромобіля, опустилася на одне місце в Fortune 500. Компанія також має автоскладальне виробництво в Росії в Всеволзьку, Ленінградська область, потужністю 70 тисяч автомобілів.
Перша десятка в Fortune 500

Почесний дев'ятий

Найбільший у світі телекомунікаційний і медіа-конгломерат AT&T піднявся на одне місце в рейтингу в порівнянні з минулим роком. Чверть доходів конгломерат отримує від військових замовлень, решту виручку дають цивільні споживачі:
 • бездротовий зв'язок - AT&T другий за величиною оператор стільникового зв'язку в США;
 • розважальні технології, інтернет, голосова та відео зв'язок, кабельне та супутникове телебачення;
 • послуги для бізнесу, бездротовий і стаціонарний зв'язок для бізнесу та оптових покупців.
 • Читайте також
  Що таке Олімпіада в нашому житті
  Що таке Олімпіада в нашому житті
  Замислюючись над тим, що таке Олімпіада, кожна людина переживає прекрасні емоції і яскраві спогади. Це і яскраве театральне ходу при відкритті та
  Джон Мактірнан: все закінчилося, не встигнувши початися
  Джон Мактірнан: все закінчилося, не встигнувши початися
  У далекі 90-ті цей чоловік перебував на піку своєї популярності. Ще б, адже він створив найбільші кинопроеты, які поповнили Золоту колекцію
  Наймолодші моделі: список, біографії та цікаві факти
  Наймолодші моделі: список, біографії та цікаві факти
  Піар-кампанії активно проводять кастинги серед юних хлопчиків і дівчаток, адже саме вони прорекламують товари для дітей і підлітків набагато краще,
  Дитячі ролики Rollerblade
  Дитячі ролики Rollerblade
  Вибираючи обмундирування для початківця, батьки все частіше зупиняють свій погляд на хороших, перевірених часом виробників, таких як італійська
  Дитяча косметика Бюбхен
  Дитяча косметика Бюбхен
  Сьогодні очі розбігаються від вибору різноманітної дитячої косметики. Німецька косметика Бюбхен - одна з найбільш популярних марок у дітей і молодих
  5 міфів про дитячу вакцинацію
  5 міфів про дитячу вакцинацію
  У світі інфекційні захворювання досі залишаються однією з основних причин смерті. Але в країнах з розвиненим охороною здоров'я людство вже позабыло