Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Ніл Тайсон - людина, яка навчить любити Всесвіт

Ніл Тайсон - людина, яка навчить любити Всесвіт

26-03-2018, 06:47
799
0
Видатний двк і найсексуальніший у світі астрофізик. Саме так охарактеризував Нілу Деграсса Тайсона журнал People. Люди, знайомі з творчістю знаменитого вченого, не стануть сперечатися з виданням. Вони знають: левова частка сексуальності криється не в оболонці людини, а всередині, в його свідомості. Тайсон володіє неймовірним розумом. Більше того, він готовий ділитися своїми знаннями з оточуючими. Його фільми і книги будуть зрозумілі кожному, а все завдяки надзвичайно красивому оповідання і стилю вченого. У нашій статті ми познайомимося з особистістю самого видатного популяризатора науки за останній час.

Вчений і шоумен: чим знаменитий Ніл Тайсон?

Більшість нині живих вчених просто невідомі світові. Вони ведуть скромне життя і вважають за краще не світитися на публіці. Ніл Деграсс Тайсон - повна протилежність. Це не стільки астрофізик і філософ, скільки популяризатор обох наукових сфер.


Ніл Тайсон - людина, яка навчить любити Всесвіт
Герой нашої статті народився в Нью-Йорку. Батько у Ніла був соціолог, а мати - лікар-геронтолог. У школі хлопець активно захоплювався фізикою та астрономією. Вже в 15 років Тайсон почав читати власні лекції, що дозволило йому познайомитися з Карлом Саганом - найбільшим астрономом XX століття. Зустріч надихнула хлопчика, і він твердо вирішив присвятити своє життя науці. У 1988 році Ніл Тайсон закінчив Колумбійський університет, а в 1991 році отримав докторську ступінь. В кінці 90-х образ великого чорношкірого доктора астрономії щільно засів у головах телеглядачів - Тайсон став частим гостем наукових передач.

Гроза Голлівуду і критик Ілона Маска

Ніл Деграсс Тайсон - один з тих людей, чию особистість не можна описати двома словами. Це неймовірно харизматичний і дотепний вчений, відомий своєю прискіпливістю до деталей. Саме з-за цього його так бояться кінематографісти. Як тільки виходить чергове кіно на космічну тему, з'являється Тайсон і починає свій аналіз. Так, вже удостоїлися критики «Гравітація» Альфонсо Куарона, Крістофер Нолан з «Интерстелларом» і навіть Кемерон зі знаменитим «Титаніком». Вчений, безумовно, любить кіно. Але йому не подобається закривати очі на помилки, що допускаються у науковій фантастиці.

Ніл Тайсон - людина, яка навчить любити Всесвіт
Ніл Тайсон є активним користувачем «Твіттера». На його мікроблог підписано близько 12 млн користувачів. Такий успіх більш ніж заслужений: в повідомленнях вченого є і каламбури, і наукові факти, і навіть їдкий сарказм. Ніл Тайсон - людина популярний. А тому цілком природними можна назвати всі ті конфлікти, що він зрідка затіває. Так, ексцентричний вчений вже встиг посперечатися з репером, впевненим у площині Землі, вступив у справжню баталію з католиками, а також розкритикував ідеї Ілона Маска. Творця Tesla і SpaceX Ніл Тайсон назвав лише підприємцем. Вчений не впевнений у щирості задумів Маска.

Космос: простір і час

Ніл Деграсс Тайсон став по-справжньому популярним лише в 2014 році. В цей час побачив світ знаменитий серіал про космос. Тайсон став продюсером і ведучим проекту.
Ніл Тайсон - людина, яка навчить любити Всесвіт
«Космос: простір і час» полюбили всі телеглядачі. Це дорогий і вражаючий серіал, який розповідає про основні наукові здобутки за останні сторіччя. Проект складається з 13 частин. Кожна з них присвячена певній темі, наприклад Великому вибуху, молекулам, галактик і т. д.
Ніл Тайсон - людина, яка навчить любити Всесвіт
Творці проекту надихалися ідеями Карла Сагана. У 70-ті роки вже був створений схожий серіал, і Саган був її ведучим. Однак нова версія стала в рази якісніше і навіть цікавіше. Восени 2019 року вийде другий сезон серіалу. Основною його темою стане теорія мультивселенной.

Чоловік, якого повинен цінувати мир

Ніл Тайсон ще при житті залишив нам ціле спадщину. Це дивовижний за своєю красою серіал, кілька науково-популярних книг і ціле безліч цікавих цитат. Не варто забувати, що герой нашої статті ще і доктор філософії. Дуже цікава його висловлювання щодо еволюції, Бога, Всесвіту і багато чого іншого.
Теорія еволюції - це факт. Прийняти його це не просто науково. Це ще і запаморочливий духовний політ. Вченим написані три цікаві книги. Це «Секрети Плутона», «Смерть у чорній дірі» і «Хроніки космосу».
Ніл Тайсон - людина, яка навчить любити Всесвіт
Однак не менш цікавий список улюблених книг Нілу Тайсона. Тут можна знайти «Государя» Макіавеллі, «Здоровий глузд» Томаса Пейна, «Подорож» Дарвіна і навіть Біблію. «Свята книга» вчить тому, що легше думати і робити так, як скажуть тобі інші, а не так, як вважаєш ти сам. Тайсон не тільки прекрасний науковець, але ще і зразковий сім'янин. Він одружений з 1988 року і виховує двох дітей. Улюбленим заняттям Ніл називає відвідини театрів і ресторанів. Вчений має незвичне хобі: він колекціонує старі пір'яні ручки. Також Тайсон непогано розбирається у винах. Окремі сорти він порівнює з планетами, зірками і навіть галактиками.
Читайте також
Франсуа Пер'є: ролі, фільми, біографія
Франсуа Пер'є: ролі, фільми, біографія
Франсуа Пер'є – актор з Франції, що відрізняється своєю творчою продуктивністю. У кар'єрі відомого уродженця Парижа 138 зіграних ролей в кіно і на
Виховання Базарова в романі
Виховання Базарова в романі "Батьки і діти" Тургенєва І. З.
Твір тонко розкриває виявлену В. С. Тургенєвим прірву між двома поколіннями. В сучасному йому суспільстві назрівало прагнення суспільства порвати з
Джон Мактірнан: все закінчилося, не встигнувши початися
Джон Мактірнан: все закінчилося, не встигнувши початися
У далекі 90-ті цей чоловік перебував на піку своєї популярності. Ще б, адже він створив найбільші кинопроеты, які поповнили Золоту колекцію
Актор Тетруашвили Джемал Джемалович: біографія, фільмографія, цікаві факти
Актор Тетруашвили Джемал Джемалович: біографія, фільмографія, цікаві факти
У кінематографі багато талановитих акторів і Джемал Тетруашвили не виняток. За його плечима велика кількість ролей у кіно і театрі, багато хто з них
Космос для дітей
Космос для дітей
Тема космосу незвідана і не до кінця вивчена вченими і астрологами, що вже говорити про те, як цікаво це може бути для дитини, адже він такий
Мультфільми про космос
Мультфільми про космос
Людство зовсім недавно здійснила перший політ у космос, а мультиків на космічно-зоряну тематику знято вже чимало. У нашій статті ми розповімо про