Гід по дитячих сумішах

Гід по дитячих сумішах
Серед штучних сумішей для зовсім маленьких є група продуктів, до складу яких включені різноманітні речовини, важливі для росту й розвитку маляти. В яких ситуаціях вони будуть корисні?
В першу чергу зверніть увагу на молочні суміші , до складу яких включені біфідобактерії - представники нормальної мікрофлори кишечника. Мова йде про Нутрілак Біфі (Нутрітек) і Нан 6-12 з біфідобактеріями (Nestle). До цієї ж групи належать адаптовані кисломолочні суміші, які містять не тільки корисні мікроорганізми, але й інші цінні «результати» бродіння кисломолочних продуктів. Наприклад, Агуша кисломолочна 1 Агуша кисломолочна 2 (Завод дитячих молочних продуктів), Нан кисломолочний (Nestle), Галію-Лактофпдуг (Danone). Всі перераховані продукти, до складу яких входять корисні мікроорганізми, називаються пробіотиками.

До іншої групи належать суміші, що містять харчові речовини, необхідні для росту корисної мікрофлори в кишечнику малюка, -пребіотики. Мова йде про адаптованих молочних сумішах з оліго-сахаридами або лактулозою. Перша речовина ви знайдете в продуктах Нутрилон 1 Нутрилон 2 Нутрилон Омнео (Нутриція), Фрисолак 1 Фрисолак 2 (Frіesland Foods), Мамекс (International Nutrition), а друге - лактулозу, яка до всього іншого допомагає впоратися з труднощами в роботі кишечника, - в суміші Сэмпер Біфідус (Semper).
Ще один плюс
Зараз до складу багатьох адаптованих молочних сумішей входять нуклеотиди, які відіграють важливу роль у розвитку дитини. Вони беруть участь у формуванні природної мікрофлори кишечника, дають енергію для росту клітин органів травлення, нервової тканини, зорових структур. До продуктів, які містять нуклеотиди, відноситься Фрисолак 1 з нуклеотидами (Frіesland Foods), Фрисолак 2 з нуклеотидами (Frіesland Foods), НАН україни (Nestle), Сімілак з нуклеотидами (Abbot laboratories), Энфамил 1 (Mead Johnson), Мамекс Плюс (International Nutrition), Мамекс 2 Нічна формула (International Nutrition).
Можливі варіанти
Ще один цікавий продукт - суміші, приготовлені на казеїновій основі: Нестожен (Nestle), Крихітка (Нутрітек), Сімілак (Abbot Laboratories). Їх основна перевага полягає в тому, що вони дуже поживні. Що стосується складу суміші, в ній є і жири (в основному рослинні), вуглеводи (лактоза, декстрин-мальтоза), вітаміни і мінеральні речовини. Продукт повністю пристосований до особливостей травлення немовлят, в тому числі тому, що казеїнова складова піддається спеціальній обробці, яка полегшує засвоєння суміші.