Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Що читає сучасна молодь?

Що читає сучасна молодь?

4-03-2015, 11:04
3196
0
Що читає сучасна молодь?
Ставлення молоді до читання в останні роки починає змінюватися в позитивну сторону. Сприяють цьому гаджети, які пропонують молодим людям більш зручні електронні варіанти книг. Про те, які книги читає молодь сьогодні і чому вибір зупиняється саме на них і піде мова далі.

Що зараз читає молодь?


У список «Топ-10 найбільш популярних книжок для молоді» на сьогоднішній день входять такі твори:
1. Михайло Булгаков «Майстер і Маргарита»
Роман Булгакова вже давно став класикою літератури. Твір досить складний, але разом з тим і цікаве за рахунок переплетення безлічі літературних жанрів. Приваблює молодь притаманна в сюжеті фантастична нотка, любовна лінія і багато тонкої сатири.
2. Стефані Майєр «Сутінки. Сага»
Екранізований роман письменниці з Америки про кохання між вампіром і простою дівчиною давно завоював визнання навіть тієї молоді, яка книги вважає за краще не читати. Популярність «саги» багато в чому обумовлена цілою серією повнометражних фільмів.
3. Пауло Коельо «Алхімік»
«Алхімік», втім, як і решта творів бразильського письменника, сповнений філософських концепцій. Головний герой у пошуках можливості реалізації власної мрії багато мандрує і розмірковує про життя і його сенс. Тема пошуку сенсу буття є актуальною не тільки для творів Коельо. Саме вона здатна залучити, шукає сенс життя, молодь до читання.
4. Габріель Гарсіа Маркес «Сто років самотності»
Вибір даного твору молодим людьми - це скоріше данина моді, ніж усвідомлений вибір. Однак книга здатна привабити читачів і ті з них, хто зміг зрозуміти описувану в ній суть філософії людини як такої, після прочитання неодноразово повертаються до неї. Книга примітна тим, що перечитуючи її вже не в перший раз, людина відкриває для себе нові, не зрозумілі їм до цього грані і смисли.
5. Януш Вишневський «Самотність в мережі»
Роман приваблює багатьох представників молоді актуальністю цієї теми в сучасному світі. Побічно книга дає зрозуміти, чому молодь мало читає: з'явився легкий доступ до інформації, в тому числі і про інших людей. Однак, отримавши такі можливості, людина все одно залишається деколи самотнім, незважаючи на «мегабайти флірту» і «іскор», які миготять між користувачами інтернету.
6. Джоан Роулінг «Гаррі Поттер»
Історія про маленького чарівника, сражающемся проти зла, повністю занурює читача в світ фантазій, чарівництва і дитинства. Величезну популярність придбала не тільки книга, але і засновані на ній повнометражні картини.
7. Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц»
Книга повністю розкриває тему невикористаних можливостей, мистецтва взаєморозуміння і вірності, яку людина повинна зберегти самому собі.
8. Федір Достоєвський «Злочин і покарання»
Класика літератури про студента Раскольникове, образ якого був розкритий російським письменником дуже яскраво і жваво.
Що читає сучасна молодь?
Герой зумів увібрати в себе дуже суперечливі якості, і в одному ньому зміг ужитися і нице і високе.
9. Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром»
Твір Маргарет Мітчелл стало не тільки романом про закохану пару і терзаннях від випробовуваних почуттів. Книга зуміла увібрати в себе повністю образ епохи, в якій відбуваються події.
10. «Щоденник Анни Франк»
Щоденник єврейської дівчинки Анни Франк, яка потрапила у концтабір в Амстердамі. Вона описувала у своїх зошитах всі жахи війни і того, що довелося пережити їй самій до моменту, коли трагічно обірвалося її життя. «Щоденник Анни Франк» став не тільки бестселером, але і нагадуванням всьому людству про цінності світу між країнами.
Читайте також
Патріотичне виховання молоді
Патріотичне виховання молоді
Проблема виховати в людині патріотичні почуття до своєї країни - глобальна за своїми масштабами і реалізується за рахунок програм і заходів на
Цінності сучасної молоді
Цінності сучасної молоді
Світ, переживає в наші дні кризові явища в усіх сферах життя не міг не відбитися і на життєвих орієнтирах молоді. Все частіше у молодих людей на
Рецензія на книгу
Рецензія на книгу "Художник є в кожному" - Джулія Кемерон і Емма Лайвлі
Читаючи цю книгу, і використовуючи на практиці описані прийоми, батьки можуть раз за разом поповнювати свої запаси різноманітних творчих ідей, щоб
Рецензія на книгу «Чому?» - Кетрін Ріплі
Рецензія на книгу «Чому?» - Кетрін Ріплі
Ледь навчившись говорити, дитина засинає батьків тисячами запитань, цікавлячись всім навколо. Численні «Чому?» щодня обрушуються шквалом на батьків.
Книги з виховання дітей
Книги з виховання дітей
Виховання дитини - справа нелегка. Особливе, якщо малюк перший, а в процесі виховання виникли якісь труднощі. Як батьки можуть впоратися з ситуацією?
Кращі книги з виховання дітей
Кращі книги з виховання дітей
Сьогодні написано і видано безліч книг, присвячених вихованню дітей, і тому турботлива мама може розгубитися в цьому розмаїтті. Наша стаття покликана