Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Коляска ТФК для двійні

30-01-2016, 14:10
1089
0
Коляска ТФК для двійні
Організація TFK заснована ще в 1994 році, її основна спеціалізація – дитячі коляски. Вони виготовлені в спортивному стилі і відповідають всім вимогам, що висуваються до сучасного транспорту для малюків. Дитячі коляски ТФК відрізняються легкістю в управлінні і високою функціональністю.
Вибрати якісний товар для малюка завдання не з легких, особливо якщо це коляска ТФК для двійні. Існує кілька видів таких транспортних засобів. Основною їх відмінністю є положення малюків по відношенню один до одного.
Стильна сучасна коляска для двійні з прикметною назвою TFK TWINNER TWIST Duo з двома посадочними місцями дуже зручна і для погодок або дітей з іншого невеликою різницею у віці.

Особливості коляски для двійні TFK


Серед переваг колясок для двійні від німецької фірми TFK, виділимо наступні:

 • Конструкція пліч-о-пліч - малюки сидять поруч один з одним. В цьому випадку вони мають однаковий огляд, а у мами з'являється можливість одночасно спостерігати за обома дітками.

 • Незважаючи на те, що зазвичай подвійні коляски мають загальний недолік – широку базу і незручне управління, проте цього не скажеш про TFK TWINNER TWIST Duo. Вона спортивна, відрізняється маневреністю і компактної шириною – відмінно проходить між касами в супермаркетах, в дверні прорізи. Ширина шасі становить 72 див. В звичайний ліфт коляска не увійде, але у вантажній або в сучасні ліфти в новосторойках – цілком.

 • Прогулянкова коляска ТФК для двійні виглядає досить спортивно, що надає їй легкість і стильну привабливість. Прогулянковий блок складається з двох посадочних місць, які при необхідності можна розкласти в лежаче положення.

 • Можливість установки за допомогою адаптера автокрісел дозволить зробити більш комфортними ваші подорожі на автомобілі.


 • На що необхідно звернути увагу при покупці коляски для двійні TFK TWINNER TWIST Duo:

 • Якщо ви берете коляску б/у, зверніть увагу на те, що всі елементи виробу повинні бути цілими, без пошкоджень, -
  Коляска ТФК для двійні
  не забувайте, що коляска повинна витримати подвійне навантаження. Неприпустимо вибирати для дітей коляски з пошкодженим корпусом, шасі або колесами.

 • Дитяча коляска ТФК повинна бути для вас зручною, тому попередньо поміряйте дверні прорізи, виберіть місце для її зберігання. Вона повинна легко поміститися на балконі або в передпокої. У складеному стані коляска повинна поміститися у багажник автомобіля.

 • Випробуйте маневреність транспорту прямо в торговому залі. Це допоможе вам уникнути подальшого розчарування, якщо покупка виявиться невдалою.

 • Ремені безпеки допоможуть уникнути падіння малюків під час руху. Обов'язково перевірте їх наявність, цілісність і функціональність в комплекті перед покупкою коляски.
 • Читайте також
  Санки-коляска для двійні
  Санки-коляска для двійні
  У зимовий період особливо важко гуляти відразу двома малюками, адже колясці набагато складніше їздити по снігу, а тому, і без того подвійне
  Коляски для двійні «паровозиком»
  Коляски для двійні «паровозиком»
  Батьки, які очікують появи на світ одразу двох малюків, готуються в посиленому режимі, адже потрібно купувати вдвічі більше всього. Необхідно
  Коляски для двійні 3 в 1
  Коляски для двійні 3 в 1
  Сьогодні вибрати коляску для двійні, що відповідає вашим вимогам, зовсім нескладно, адже існують моделі-трансформери 3в1. Це, безумовно і зручно, і
  Коляска-тростина для двійні
  Коляска-тростина для двійні
  Рано чи пізно щасливі батьки двійні обов'язково замислюються над придбанням коляски-тростини для прогулянок з малюками. І тут їх підстерігає чимало
  Коляска для дітей погодок
  Коляска для дітей погодок
  Батьки двох і більше дітей-погодок стикаються з однією проблемою - вибором спеціальної коляски. Існує чимало різновидів колясок для двох і більше
  Яка коляска краще для новонародженого?
  Яка коляска краще для новонародженого?
  Як молодій мамі розібратися в різноманітті представлених моделей колясок? Головне, що їй варто знати - новонародженому не потрібна «сидяча» коляска,