Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Горщик для хлопчика

30-01-2016, 14:21
1174
0
Горщик для хлопчика
Підбираючи перший горщик для свого малюка, неважко розгубитися, адже існує їх безліч, на будь-який смак і гаманець. Для дівчинки цей аксесуар можна вибирати будь-якої форми і кольору, лише б він був зручним і подобався вам. З маленькими джентльменами трохи складніше. Постараємося розібратися, як зробити вірний вибір зручного горщика для хлопчика.

Який горщик краще вибрати для хлопчика?


Вибираючи цей предмет гігієни для дитини у віці близько року, потрібно віддати перевагу сталому та безпечному горщика. Основний критерій вибору – це наявність анатомічного виступу в передній його частині.
Багато хто вважає, що потрібен він для того, щоб сеча не виливалася з горщика, коли малюк пісяє. Частково це так, але все ж основне призначення цього пристрою-трохи інше. Завдяки йому дитина сідає, широко розвівши ніжки, а, значить, немає ризику, що його чоловічу гідність буде затиснуте між стегнами, а струмінь сечі буде бити фонтаном вгору, а не в горщик.
Звичайно, є у такого горщика і мінус – дитини на нього деякий час доведеться садити батькам, тому що самому йому на перших порах буде незручно. Не варто думати, що цей горщик годиться тільки для хлопчиків. Дівчатка теж з великим успіхом можуть ним користуватися.
Ще одна особливість дитячих горщиків для хлопчиків – це їх злегка довгаста форма. Цілий горщик більше підійде дівчинці, а от хлопчику, через все тих же відмінностей в анатомії, зручніше буде овальний.

Дитячі музичні горщики для хлопчиків


Музичні горщики за формою такі ж, як і звичайні, ось тільки коштують вони в рази дорожче. Вибираючи такий співаючий аксесуар, слід дотримуватися тих же правил – виступ спереду і овальна форма. Але часто така покупка залишається незатребуваною – малюк, або боїться звуку і категорично відмовляється сідати на «страхітливий» горщик, або ж дитина настільки захоплюється новою іграшкою, що не розуміє її прямого призначення. У результаті батьки йдуть і купують самий звичайний горщик.

Дитячий горщик-стільчик для хлопчика


Такий вид горщика досить зручний завдяки своїй стійкості. Малюкові при вставанні практично неможливо перевернути його і вилити вміст на підлогу.
Горщик для хлопчика
Купуючи його, будьте уважні до найдрібніших деталей – все краї повинні бути закругленими, ніяких гострих кутів і проміжків між самим стільчиком і ємністю, адже інакше дитина може прищемити попку.

Горщик-пісуар для хлопчика


Останнім часом популярними стали навісні горщики, що імітують справжній пісуар. Вони кріпляться до стіни або унітазу на потрібній висоті, але можуть бути і підлоговими. Такий вид може бути зручний тим діткам, які категорично відмовляються мочитися сидячи. Але в такому випадку, для «великих» потреб потрібно буде купувати другий класичний горщик.
Читайте також
Як привчити дитину до горщика в 1 рік?
Як привчити дитину до горщика в 1 рік?
Горщик - актуальна тема для більшості молодих матусь. Привчання до нього дитини - довгий процес, і важливо правильно вибрати момент для навчання
Як навчити дитину проситися на горщик?
Як навчити дитину проситися на горщик?
Тема горщика є болючою для багатьох матусь на протязі довгого часу. Якщо ви почали цей процес занадто рано, то досягти видимих результатів не так-то
Горщики для дітей
Горщики для дітей
Різноманіття дитячих товарів деколи приводить в ступор батьків. Стосується це і горшков: яких тільки форм, кольорів і варіантів дизайну ви не
Дорожній горщик
Дорожній горщик
Батьки дітей, які вже виросли з підгузників, але ще не доросли до дорослого туалету, часто стикаються з проблемою справляння дитячих потреб у
Музичний горщик
Музичний горщик
На ринку товарів для дітей можна зустріти часом досить несподівані предмети, наприклад, музичний горщик, грає веселу мелодію після того, як дитина
Привчання дитини до горщика
Привчання дитини до горщика
Привчання дитини до горщика - справа клопітна, але необхідне. І тут теж є свої нюанси, які необхідно врахувати молодим батькам: вік малюка, його