Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Зимова коляска для новонароджених

30-01-2016, 14:21
822
0
Зимова коляска для новонароджених
Вибір зимової коляски для новонародженого малюка – справа не проста, адже вона повинна відповідати набагато більшого ряду вимог, ніж літня. Вона неодмінно повинна бути теплою, не продуватися, закриватися від снігу і, звичайно ж, бути зручною для мами. Далі ми розглянемо, яким параметрам повинні відповідати зимові дитячі коляски для новонароджених, і найбільш часті побажання до них молодих мам.


Якими повинні бути кращі зимові коляски для новонароджених?




Подивимося тепер, на що слід звернути увагу при виборі дитячої коляски для новонародженого взимку.

 • Одне з перших і, мабуть, основних вимог буде вибір зимової коляски з люлькою для новонародженого . Ця деталь додатково захистить малюка від морозу і вітру, а наявність в ній міцних ручок допомагає переносити дитину.

 • Другим важливим моментом є наявність великих і потужних коліс, які дозволять гуляти з дитиною по засніжених дорогах. Перевагу слід віддавати колясок, у яких колеса зроблені з поліуретану, так як пошкодити їх практично неможливо.

 • При виборі коляски для зимового новонародженого слід переконатися, що у неї є теплий чохол для ніжок, який не буде пропускати холодний вітер, дощ і сніг.

 • У зимової коляски неодмінно повинні бути надійні гальма, які будуть запобігати скочування її по слизькому схилу.

 • Дуже важливим моментом є наявність у комплекті щільного поліетиленового чохла, яким можна накрити її в погану погоду.

 • Так як жінка, ставши мамою, не перестає бути дружиною і господинею, то вона звертає увагу на наявність в колясці зручній і міцної кошика, в яку можна складати покупки.

 • Відносна легкість зимової коляски має дуже велике значення, особливо якщо у вашому будинку відключили ліфт, а ви живете далеко не на першому поверсі.

 • Кожна молода матуся хоче, щоб її чадо каталося в красивій візку, тому велика увага приділяється зовнішньому вигляду. Традиційно, колір коляски вибирають в залежності від статі, але це вже індивідуальні побажання.

 • Величезне значення має зручна ручка, яка буде допомагати мамі управляти коляскою.

 • Цінова політика відіграє одну з вирішальних значень у виборі дитячої коляски, тому кожні батьки виходять з розміру свого бюджету.




 • Дитяча коляска є дуже важливою деталлю і її вибір - завдання непросте. Кожним батькам хочеться купити зручну, красиву і надійну дитячу коляску за доступну ціну.
  Читайте також
  Коляска-люлька для новонароджених
  Коляска-люлька для новонароджених
  Сьогодні особливою популярністю користуються багатофункціональні коляски. Але далеко не всі розділяють любов до трансформерам. Багато батьків
  Коляски для двійні 3 в 1
  Коляски для двійні 3 в 1
  Сьогодні вибрати коляску для двійні, що відповідає вашим вимогам, зовсім нескладно, адже існують моделі-трансформери 3в1. Це, безумовно і зручно, і
  Триколісні коляски для новонароджених
  Триколісні коляски для новонароджених
  Всі ми звикли до виду класичної коляски на 4 колесах. Але все частіше на вулицях стали з'являтися їх триколісні "побратими". Зручні такі коляски в
  Прогулянкова коляска для зими
  Прогулянкова коляска для зими
  Вибір коляски для прогулянок з малям в чому визначається сезоном і умовами, в яких ці прогулянки будуть відбуватися. І якщо синоптики обіцяють вам
  Яка коляска краще для новонародженого?
  Яка коляска краще для новонародженого?
  Як молодій мамі розібратися в різноманітті представлених моделей колясок? Головне, що їй варто знати - новонародженому не потрібна «сидяча» коляска,
  Коляски-трансформери для новонароджених
  Коляски-трансформери для новонароджених
  Якщо купити новонародженому коляску-люльку, то вже через кілька місяців постане питання про придбання прогулянкового транспорту. Коляска-трансформер