Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Транспорт для дітей

31-01-2016, 16:50
2503
0
Транспорт для дітей
З самого дитинства, як хлопчики, так і дівчатка з прихованим інтересом дивляться на своїх тат і мам, які водять автомобілі або мотоцикли. Навіть однорічному маляті хочеться вже чимось «порулити». Щоб задовольнити це бажання виробники дитячих товарів придумали величезну кількість різних іграшок: самокатів, велосипедів, машинок-толокаров і т. д., якими можна не тільки надовго захопити малюка, але також навчити його координації рухів. Транспорт для дітей можна поділити на кілька вікових груп, щоб при купівлі цих чудових іграшок, батькам було простіше їх вибирати.

Річний транспорт для дітей від 1 року


Звичайно, на перше місце в цій категорії виходять машинки-толокары. Ці іграшки працюють за таким принципом: малюк відштовхується від землі ніжками, тим самим, розганяючи автомобіль. Машинки бувають різних модифікацій і комплектацій, але, як правило, існує стандартний набір, якими укомплектовані всі моделі:

 • багажник для речей;

 • кермо з «пискавкою»;

 • наявність високої спинки моделі ззаду;

 • захист від падіння – обмежувачі ззаду і спереду, щоб машинка не перекинулася і малюк не впав.


 • Крім цього, в більш дорогих іграшок, можна знайти вбудовані панелі зі світловими і звуковими ефектами, які дуже подобаються дітям.
  href="/sites/default/files/34/2015-09-26_1904/transport_dlya_detey_1.jpg" >
  Транспорт для дітей


  Крім цього існують універсальні моделі таких машинок, які виконують функції своєрідної «коляски». У них є батьківська ручка, знімна підставка для ніжок і обмежувач, щоб малюк не зміг випасти з машинки.
  Такі ж універсальні моделі існують і в велосипедів. Вони, як і машинки, оснащені ручкою для батьків, підставкою для ніг, захистом і т. д., що дозволяє використовувати їх навіть для однорічних малят.
  Транспорт для дітей


  Купівля такого транспорту дуже вигідна, оскільки після того, як малюк трохи підросте, всі ці аксесуари можна зняти, перетворивши його в звичайний трьохколісник.

  Річний транспорт для дітей від 2 років


  Універсальні моделі велосипедів, призначені для малюків і цього віку. Адже незважаючи на те, що багато виробників вважають, що дитина вже сам може крутити педалі, все-таки, як показує досвід, малюки із задоволенням їдуть на велосипедах, поки, тільки за рахунок батьків. Проте, скрізь бувають винятки, і якщо ваш карапуз просить велосипед для самостійної їзди, то на ринку представлений широкий асортимент таких моделей.
  Транспорт для дітей


  Електромобіль для дітей вважається самим бажаним дитячим транспортом підростаючого покоління. Моделі оснащені такими звуковими і світловими панелями, педалями і кермом для самостійного управління, що дозволяє дитині розвивати швидкість до 45 км/год. Крім цього в комплекті завжди є пульт управління для коригування руху машини дорослими.
  Транспорт для дітей


  Дітям цього віку також будуть цікаві і самокати. Зараз існує величезна безліч різних моделей і навіть розроблені триколісні з функцією толокара або беговела. Вони оснащені спеціальним сидінням, яке в разі потреби може бути знято, і малюк зможе кататися на самокаті стоячи.
  Транспорт для дітей


  Річний транспорт для дітей від 3 років


  Самим останнім винаходом для самостійного пересування хлопців став беговел, або велосипед без педалей. Поки його не часто можна зустріти на вулицях, але з кожним роком у нього стає все більше шанувальників. Кататися на ньому просто і служить відмінним тренажером для тих, хто хоче навчитися їздити на двоколісному велосипеді.
  Транспорт для дітей


  Акумуляторні мотоцикли – це ще одне гідне розвага. Для цього віку пропонуються триколісні моделі, які можуть розвивати швидкість до 3 км/ч. Як правило, всі мотоцикли оснащені дзеркалами заднього виду, а також мають світлові і звукові панелі.
  Транспорт для дітей


  Зимовий транспорт для дітей


  Жодна зима, не обходиться без такого знайомого всім і улюбленого з дитинства виду транспорту, як санки. І якщо раніше можна було знайти моделі тільки з мотузкою спереду, то тепер з'явилися санки з ручкою, яка кріпиться ззаду. Особливо це зручно для тих малюків, які звикли їздити у візках обличчям вперед. Як правило, при бажанні ручка знімається, і санки перетворюються в звичайну модель.
  Транспорт для дітей


  Підводячи підсумок, хочеться відзначити, що будь-який транспорт, куплений за віком, принесе малюкові масу гострих відчуттів, а батькам безліч позитивних емоцій.
  Читайте також
  Триколісні велосипеди для дітей
  Триколісні велосипеди для дітей
  Переходячи на дитячий транспорт після коляски, батьки часто вибирають триколісні велосипеди, тим більше, що сьогодні вибір їх досить широкий і
  Самокат з великими колесами
  Самокат з великими колесами
  Тільки малюк навчився ходити, а його вже тягне до засобів пересування - дитячих машинок, велосипедів і самокату. І звичайно, це бажання дитини не
  Дитячі машинки-каталки
  Дитячі машинки-каталки
  Машинка-каталка - улюблена багатьма дітьми іграшка, що розвиває м'язи ніг, координацію, вестибулярний апарат. Такий подарунок неодмінно сподобається
  Велосипед без педалей для дітей
  Велосипед без педалей для дітей
  Не так давно на ринку товарів для дітей з'явилися незвичайні моделі велосипедів-беговелоп, в яких відсутні педалі. Звичайно, виникає резонне питання,
  Велосипед для двійні
  Велосипед для двійні
  У щасливих батьків двійні виникає чимало проблем з вибором товарів для догляду за малюками, адже всі покупки, як правило, множаться на два. А як бути
  Велосипеди і самокати - відмінні помічники для розвитку рухів малюка
  Велосипеди і самокати - відмінні помічники для розвитку рухів малюка
  Крихти, які досягли кордону трьох років, володіють безліччю умінь. В цей час малята перебувають у безупинній русі, є їх природною потребою. Втім,