Як вибрати самокат по зростанню?

Як вибрати самокат по зростанню?
З настанням 2-3 років дитина вже проявляє активний інтерес до різних «транспортним» засобів. Найбільш популярному і доступних з таких є самокат. Тоді-то мами і замислюються над тим, як правильно вибрати модель самоката, і підібрати його так, щоб він був по росту дитини.
Які види самокатів для дітей існують?
Всі самокати, призначені для катання дітей молодшого віку, мають цільну конструкцію. Як правило, стійка керма в більшості моделей складна, що забезпечує зручність транспортування, а також сам такий самокат не вимагає багато вільного простору для зберігання.
Якщо ж розглядати самокати за типом конструкції, то в першу чергу необхідно звернути увагу на кількість коліс. Як правило, подібного роду засоби пересування обладнуються 2 3 і навіть 4 колесами. Причому, чим їх більше, тим модель стійкіше. Для дітей ідеальним варіантом є 3 і 4 колісні моделі.
Більш маневреними є самокати з 3 колесами. При цьому, перевагу краще віддавати тим варіантів моделей, в яких 2 колеса розміщуються спереду, а 1 – ззаду. Як правило, вони мають більшу стійкість, що відіб'ється на безпеці малюка. Адже падіння при навчанні їзді дитини на такому засобі пересування практично неминучі.

Як правильно підібрати самокат по зростанню?


Дане питання найбільш часто цікавить мам, які купують самокат для своєї дитини. Безпрограшним варіантом у таких випадках служать ті моделі, які мають регулювання керма по висоті. Але як бути, якщо вподобана малюкові модель не має такої функції?
Як вибрати самокат по зростанню?
У такому випадку при виборі самоката, необхідно зіставити висоту керма і зростання дитини. Для цього запропонуйте малюкові стати обома ногами на платформу (деку) і взятися руками за кермо. У такому положенні необхідно звернути увагу на розташування рук малюка. В ідеалі вони повинні бути трохи зігнуті в ліктьовому суглобі, а самі кисті розташовуватися на одній лінії з плечовим суглобом. В іншому випадку, руки малюка будуть швидко втомлюватися, і катання на такому самокаті скоро йому стане нецікавим.
Саме тому, якщо дитина вже досить високого зросту, то для нього краще купувати самокат з регульований по висоті стійкою.