Як вибрати самокат дитині?

Як вибрати самокат дитині?
Чи варто говорити про користь активних видів спорту. Всі без винятку батьки знають, що їзда на велосипеді, роликах і самокатах – це не просто веселе проведення часу, але і неоціненна користь для здоров'я і розвитку малюка.
Саме тому більшість мам і тат, ледь їх чадо навчиться ходити, поспішають порадувати дитину новим дитячим транспортом.

Як правильно вибрати дитячих триколісний самокат для маленької дитини?


Зазвичай, питанням, як вибрати дитячий триколісний самокат для дитини, цікавляться батьки 2-3-них малюків. Оскільки в цьому віці не всім крихтам цікаво довгий час проводити в пісочниці, і проблема організації дозвілля стає більш ніж актуальною. Триколісний самокат – оптимальний вибір для цієї вікової групи, оскільки він набагато стійкіше і безпечніше. Однак перш ніж придбати даний засіб для пересування, потрібно звернути увагу на наступні моменти:

 • Кермо самоката – він повинен регулюватися по висоті. Адже крихти в цьому віці швидко ростуть, і щоб транспортний засіб прослужила як можна довше, можливість регулювання повинна бути передбачена.

 • Колеса – тільки прогумовані або надувні. Оскільки вони більш надійні, і не дозволяють розвивати дуже велику швидкість. Також краще вибирати самокат з великим діаметром коліс. Ця особливість полегшить маляті процес їзди по нерівній дорозі.

 • Гальма – для маленьких спортсменів в пріоритеті моделі з ножним гальмом, який дозволить уникнути різкого гальмування і можливого падіння.

 • Матеріал. Незважаючи на те, що маленька вага пластикових виробів приваблює багатьох батьків, для безпечної їзди та тривалої експлуатації краще вибрати самокат з алюмінієвої або металевою рамою (складний або цільної).

 • Деталі. Крім основних критеріїв, слід звертати увагу на такі дрібниці, як: місце з'єднання керма і підніжки – краще, щоб там не було зварювання, покриття під ногами – повинно бути нековзним, надійність кріплення всіх елементів конструкції, іграшки на розважальної панелі
  Як вибрати самокат дитині?
  (така є на моделях для маленьких непосид) – повинні бути не травматичними при падінні.


 • Як вибрати двоколісний та трюкової самокат?


  Критерії оцінки якості і безпеки двоколісних виробів ідентичні з вимогами до триколісним моделям. Звичайно там не буде ігрової панелі, і діаметр коліс буде набагато менше, оскільки такі вироби призначені для діток постарше. Що стосується трюкових самокатів, які купуються в основному для підлітків, відмітна риса таких моделей – це маленькі колеса і кострубата рама.