Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Що подарувати близнюкам на день народження?

31-01-2016, 16:58
1745
0
Що подарувати близнюкам на день народження?
З давніх часів у суспільстві ведеться нездоланний суперечка про те, чи варто одягати близнюків однаково. Багато батьків до пори до часу вважають, що ніколи не будуть так одягати своїх дітей, адже кожен з них – повноцінна особистість. Однак, якщо в сім'ї все ж народжуються близнюки, навіть різностатеві, як правило, протягом довгого часу їх все одно наряджають однаково.
Пов'язано це, в першу чергу, з дитячою ревнощами. Адже батькам варто купити одному з близнят річ, якої не буде в іншого, і сварки не уникнути. Саме тому мами і тата, щоб не виділяти нікого з своїх дітей, купують їм виключно однаковий одяг.
Приблизно таке ж питання постає перед батьками, а також іншими родичами і друзями родини, напередодні дня народження діточок. Що можна подарувати близнюкам на день народження так, щоб нікому не було образливо? У даній статті ми запропонуємо вам цікаві та оригінальні ідеї подарунків для близнюків, в залежності від їх віку.

Що подарувати дітям-близнюкам до року?


Якщо малюки зовсім нещодавно народилися, ви будете вітати маму і тата. Найкращий подарунок для молодих батьків в такій ситуації – гроші або подарунковий сертифікат в дитячий магазин, адже витрати у них просто величезні.
Крім того, можна придбати коляску для двійні, подвійний стілець для годування, електронні гойдалки для двох діток. Інші подарунки, такі, як комплект для хрещення, постільна білизна, різноманітні іграшки, фоторамки, набори для виготовлення зліпків ручок і ніжок і т. п., вам доведеться купувати в подвійному екземплярі.

Який подарунок подарувати близнюкам на день народження?


Якщо ж вам необхідно придбати подарунки для дітей старше року, керуйтеся їх віком і підлогою. Подарунки для близнюків необхідно підбирати таким чином, щоб вони були не зовсім однаковими, але ідентичними. Малюкам на рік ви можете подарувати дві пірамідки, але різної форми, або ж однакові іграшки різних кольорів.
Для дітей 2-3 років можна придбати паровозик і машинку, літачок і гелікоптер, плюшевого ведмедика і зайчика і так далі.
З дошколятами і школярами стає трохи простіше – тут вже можна придбати один подарунок на двох. Найчастіше в такій ситуації вибирають конструктори та інші розвиваючі ігри, в які можна грати як поодинці, так і удвох. Якщо ж ваш подарунок призначається тільки для одного гравця, вам також необхідно придбати щось подібне для брата або сестри.
Не забувайте і про переваги малюків. Хлопчикам краще подарувати збірні моделі військової техніки або конструктор, а дівчаткам – ляльки або прикраси.
Що подарувати близнюкам на день народження?
До речі, всі діти дуже люблять малювати. Універсальною ідеєю подарунка для них стане двосторонній мольберт, яким можна користуватися разом або окремо. Також відмінним варіантом будуть пристосування для активних ігор – велосипеди, скейти, ролики і самокати.
Питання, що подарувати братам або сестрам-близнюкам підліткам на день народження є самим складним. Їх переваги міняються просто з неймовірною швидкістю, і догодити їм буває надзвичайно складно. Самий простий і вдалий варіант в цьому випадку – два конвертика з однаковою сумою грошей в кожному з них, або ж подарункові сертифікати в улюблений магазин на одну і ту ж суму. Таким подарунком кожен із близнят зможе розпорядитися на свій розсуд. Крім того, можна придбати квитки в кіно, аквапарк або модний розважальний центр, де підлітки із задоволенням проведуть час.
Читайте також
Що подарувати дитині хлопчикові на 1 рік?
Що подарувати дитині хлопчикові на 1 рік?
Збираєтеся на перший день народження малюка? Важливо вибрати правильний подарунок імениннику, щоб він приносив задоволення дитині, був для нього
Подарунки на випускний в дитячому саду
Подарунки на випускний в дитячому саду
З наближенням кінця весни у батьків майбутніх першокласників з'являється маса приємних, але і витратних клопоту, адже попереду випускний в дитячому
Подарунок випускнику дитячого садка
Подарунок випускнику дитячого садка
Випускний в дитячому саду - справжнє свято для дітей та їх батьків. І, як і на будь-який інший пам'ятний день, на випускний малюкам прийнято дарувати
Що подарувати вихователям на випускний?
Що подарувати вихователям на випускний?
Випускний в дитячому садку - важливий і урочистий захід. І, звичайно, багато мам хочуть віддячити вихователів, які кілька років дбали про дітей,
Подарунки хлопчикам на Новий рік
Подарунки хлопчикам на Новий рік
Під Новий рік всі діти чекають чудес, сюрпризів і, звісно ж, подарунків! І батьки щоразу ламають голову над тим, що ж на цей раз подарувати дитині.
Що подарувати дитині 7 років?
Що подарувати дитині 7 років?
На день народження дитини завжди хочеться вибрати якийсь особливий подарунок, який буде його радувати. Що ж подарувати дитині на 7 років ? Справа