Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дитячі розсувні ролики для хлопчиків

31-01-2016, 17:00
1476
0
Дитячі розсувні ролики для хлопчиків
Багато дітей люблять активний відпочинок. Хлопчики часто грають у рухливі ігри, катаються на велосипедах, самокатах. Альтернативою цьому може стати роликові ковзани. Катання на них допомагає у фізичному розвитку.

Як вибрати дитячі ролики для хлопчиків?


Купуючи ковзани дитині, варто звернути увагу на ті, які мають розсувну систему регулювання розміру. Це важливо, адже нога в дітей росте швидко.
Відправлятися за покупкою краще всього в спеціалізований магазин. Там можна спокійно поміряти будь-яку вподобану модель. Кваліфікований продавець відповість на всі питання і допоможе у виборі. Віддавати перевагу варто брендів, відомих своєю якістю і вже отримав популярність.
Наприклад, можна звернути увагу на розсувні ролики для хлопчиків Fila.
Дитячі розсувні ролики для хлопчиків


Цей виробник заслуговує довіри. Роликові ковзани відрізняються чудовою фіксацією ноги, що істотно знижує ризик травматизму. Черевики вентилюються, внутрішній валянок легко виймається. Все це забезпечує додатковий комфорт в експлуатації. Завдяки зручній системі, навіть маленька дитина зможе впоратися зі шнурівкою.
Ще одна торгова марка, яка давно зарекомендувала себе, це Powerslide.
Дитячі розсувні ролики для хлопчиків


Роликові ковзани випускаються в стильному дизайні, які обов'язково сподобаються юним спортсменам. Моделі відрізняються міцним корпусом, безпекою. В них передбачені загартовані підшипники. Регулювати розмір можна на 25 см.
Також користуються успіхом такі бренди, як Rollerblade , К2.
Дитячі розсувні ролики для хлопчиків


Зупинивши свій вибір на одній з цих торгових марок, можна бути впевненим в якості виробів. Для їх виробництва використовується хороший матеріал, а самі моделі розробляються з урахуванням особливостей будови дитячої ніжки.
При виборі слід пам'ятати наступні моменти:

 • якщо дитина відчуває дискомфорт під час примірки, то варто шукати іншу пару ковзанів;

 • нехай малюк постоїть якийсь час в обновці, навіть проїдеться по магазину, щоб була можливість оцінити, наскільки вдалий вибір;

 • не слід брати модель з розрахунку на виріст.


 • Також батькам варто потурбуватися про безпеку дитини. Для зниження ймовірності отримання травми під час катання, слід купувати дитячі розсувні ролики для хлопчиків з захистом. Наколінники, налокітники і захист зап'ястя істотно знизять ризик серйозних травм.
  Дитячі розсувні ролики для хлопчиків


  Також слід відразу купити шолом. Дитячі розсувні ролики для хлопчиків краще купувати відразу в комплекті з захисними елементами. Зазвичай це виходить дешевше, ніж купувати все окремо.
  Читайте також
  Дитячі ролики Rollerblade
  Дитячі ролики Rollerblade
  Вибираючи обмундирування для початківця, батьки все частіше зупиняють свій погляд на хороших, перевірених часом виробників, таких як італійська
  Дитячі розсувні ролики Roces
  Дитячі розсувні ролики Roces
  Діти обожнюють кататися на роликах, тому перед батьками часто постає питання, які ролики вибрати дитині. Сьогодні в нашій статті розглянемо
  Дитячі ролики для дівчаток 5 років
  Дитячі ролики для дівчаток 5 років
  Здійснювати покупки для маленьких дітей завжди непросто, особливо якщо це стосується взуття, або, наприклад, льодових або роликових ковзанів. У даній
  Дитячі ролики для дівчаток 3 роки
  Дитячі ролики для дівчаток 3 роки
  До вибору перших дитячих роликів для дитини необхідно підходити особливо ретельно, придбати їх можна навіть на малюків. З нашої статті ви дізнаєтеся,
  Дитячі розсувні ковзани-ролики 2 в 1
  Дитячі розсувні ковзани-ролики 2 в 1
  Не встигли батьки оговтатися від захвату такого винаходу, як розсувні ролики, як провідні виробники роликових і льодових ковзанів придумали нове, ще
  Дитячі розсувні роликові ковзани
  Дитячі розсувні роликові ковзани
  Хороші дитячі ролики - досить дороге придбання, а нога дитини так швидко зростає. Тому виробники попіклувалися про те, щоб зробити їх розсувними.