Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Розмірна сітка дитячого одягу за віком

31-01-2016, 17:03
15006
0
Розмірна сітка дитячого одягу за віком
Купівля обновок коханому дитині доставляє не тільки багато радості батькам і самому малюкові, але і чимало клопоту. Вгадати з розміром вдається не завжди. Особливо, якщо врахувати той факт, що малюки швидко ростуть.
Ще більше складнощів пов'язано з покупкою одягу для самих маленьких – адже доводиться купувати без примірки. Тим більше, останні роки, молоді батьки все більше віддають перевагу купівлі дитячого одягу в інтернет-магазинах.
Про те, як не помилитися з розміром і зробити правильний вибір основних видів дитячого одягу, і буде наша стаття.
Як вибирати дитині верхній одяг?
На сьогоднішній день є багато різних розмірних сіток. У країнах СНД найбільшою популярністю користується уніфікована розмірна сітка дитячого одягу за віком.
Розмірна сітка дитячого одягу за віком

Головними критеріями при визначенні того чи іншого розміру є вік малюка, зростання, вимірювання обхвату грудної клітки.
Розмірна сітка дитячого верхнього одягу дозволяє приблизно зорієнтуватися. Але підбираючи одяг дітям, слід враховувати також і індивідуальні особливості дитини – довжину рук, худе або тучне статура. Не намагайтеся взяти одяг на виріст. Більшість виробників, закладають невеликий запас на цей випадок. Дуже простора одяг буде завдавати чимало дискомфорту.
Кілька слів слід сказати про дитячих головних уборах. Для самих маленьких краще підбирати шапочки строго за розміром. В іншому випадку шапочка може зміщуватися, відкриваючи вушка або випадково закрити носик.
Розмірна сітка дитячих шапок враховує вік дитини та обхват голови. Демісезонні шапочки для самих маленьких, можна брати на кілька розмірів більше – з урахуванням поддевания чепчиком.
Розмірна сітка дитячого одягу за віком

Рукавички і рукавиці підбирають по обхвату долоні, враховуючи вік дитини. У нас можна ознайомитися з розмірною сіткою дитячих рукавичок.
Розмірна сітка дитячого одягу за віком

Слід зазначити, що Росія має таку ж розмірну сітку дитячого одягу, як і Україна. З одягом з-за кордону – набагато складніше. Як правило, кожен виробник має свою специфіку і розміри часто можуть не збігатися. Тому одна дитина може носити одяг різних розмірів. Але за допомогою нашої таблиці ви зможете дізнатися усереднені показники.
Розмірна сітка дитячого одягу за віком

Щоб не схибити при купівлі штанів, попередньо зніміть мірки з дитини. Насамперед, це обхват стегон і талії. Розмірна сітка дитячих джинсів або штанів також враховує ріст і вік дитини. Деякі економні мами воліють купувати брюки з запасом. Для того, щоб зайва довжина не створювала дискомфорту, при бажанні, їх можна підшити.
Розмірна сітка дитячого одягу за віком

Підбираючи дітям сорочки можна скористатися стандартною розмірною сіткою дитячого одягу.
Розмірна сітка дитячого одягу за віком

Як вибрати дитині нижню білизну?
Підбираючи дітям трусики слід знати, що діти дуже рухливі, тому головним критерієм має бути зручність вироби – бавовняна тканина і добре оброблені шви. Розмірна сітка дитячого нижньої білизни враховує такі параметри, як вік, ріст і обсяг стегон.
Розмірна сітка дитячого одягу за віком


Розмірна сітка дитячих колгот враховує вік, ріст дитини. Деякі виробники додатково беруть до уваги довжину стопи. При купівлі колготок слід враховувати особливості конституції дитини. Більший розмір слід взяти для дитини з повними ніжками.
Розмірна сітка дитячого одягу за віком

Найчастіше оновлювати дитячий гардероб доводитися в перші місяці життя малюка. Після трьох місяців малюк підростає приблизно кожні півроку на розмір. Починаючи з чотирирічного віку – кожен рік.
Якщо ви хочете, щоб нові придбання точно підійшли вашій дитині – візьміть його на примірку. Це доставить вам багато приємних хвилин, проведених разом – малюк відчує себе зовсім дорослим.
Коли ж така можливість виключена – варто керуватися усередненими розмірними таблицями або специфічними таблицями певних виробників. У разі сумнівів з розміром – завжди краще взяти більше, ніж менше.
Також на нашому сайті ви можете ознайомитися з розмірною сіткою взуття для дітей.
Читайте також
Як визначити розмір одягу дитини?
Як визначити розмір одягу дитини?
Нерідко трапляється так, що нам потрібно визначити розмір одягу для дитини, щоб вибрати вподобану річ синові чи доньці, або взагалі в подарунок чужій
Як зшити безкозирку для дитини?
Як зшити безкозирку для дитини?
Нерідко матусі дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку стикаються з непростими завданнями. Наприклад, до ранків часто потрібно підібрати костюм
Розмірна сітка дитячого взуття за віком
Розмірна сітка дитячого взуття за віком
Щоб вдало підібрати взуття малюкові, навіть у його відсутність, потрібно знати правила і принципи вибору дитячого взуття. Перше, що нам потрібно, -
Розмірна сітка дитячих шкарпеток
Розмірна сітка дитячих шкарпеток
Вибирати одяг для дітей потрібно обов'язково підходящу за розміром. Якщо брати варіант "на виріст", то швидше за все дитині буде не комфортно. Це ж
Розмір дитячих рукавичок
Розмір дитячих рукавичок
Якщо у вас немає можливості приміряти рукавички або рукавиці на дитину при покупці, варто розібратися в їх розмірах, які можуть бути вітчизняними і
Розміри одягу для дітей - таблиця
Розміри одягу для дітей - таблиця
Всі батьки хочуть, щоб їхні діти носили красиву і зручну одяг. І якщо красиву одяг відшукати досить нескладно, то зручність дитячого одягу залежить