Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дитячі ролики Rollerblade

31-01-2016, 17:05
2233
0
Дитячі ролики Rollerblade
Сьогодні в магазинах товарів для спорту і відпочинку можна зустріти безліч різних моделей роликових ковзанів для дітей і дорослих. Серед широкого розмаїття можна легко розгубитися, адже ролики відрізняються не тільки за ціною і дизайну, але і за характеристиками.
Серед численних виробників роликових ковзанів заслуженим авторитетом користується італійська компанія Rollerblade. Ця фірма була заснована в 1983 році братами Олсон, вперше выпустившими модель роликів «інлайн», у яких колеса розташовані на одній лінії.
Фірма Rollerblade сьогодні виготовляє різні моделі роликових ковзанів, призначених для чоловіків і жінок, а також дітей різних віків. Крім того, в асортименті компанії є повний спектр всіляких захисних пристосувань, які забезпечать вам веселий і безпечне катання. У даній статті ми розповімо вам, які моделі дитячих роликів Роллерблейд користуються найбільшою популярністю у батьків.

Основні характеристики дитячих роликів Rollerblade


Всі ролики компанії Rollerblade, призначені для дітей, випускаються розсувними. Це означає, що при дбайливому зверненні вони зможуть прослужити достатньо довго, весь період часу, поки вони підходять за розміром вашій дитині. У разі зносу підшипники колеса можна легко і швидко замінити.
Крім того, всі дитячі ролики Rollerblade дуже міцно тримаються на нозі і не бовтаються, завдяки потрійній системі кріплення. Всі моделі роликових ковзанів цієї фірми обов'язково шнуруются внизу, на гомілки застібаються високоякісної кліпсою (баклей), і, до того ж, посередині мають спеціальний ремінь з липучкою.
Найменший розмір, який можна зустріти в лінійці роликів Rollerblade - 28-32. Між тим, деякі батьки купують їх для дітей з 26-27 розміром ноги. У поєднанні з ортопедичною устілкою вони навіть краще тримають ногу дитини, ніж аналогічні моделі інших виробників, відповідні за розміром.

Найпопулярніші моделі дитячих розсувних роликів Rollerblade • Найкращою моделлю дитячих розсувних роликів для дівчаток Rollerblade вважаються ролики Rollerblade Spitfire SG. Ця лінійка роликів в різних кольорах була випущена в 2013 році, а її вартість у спортивних магазинах становить близько 100 доларів США. Таких роликових ковзанів вашої дочки вистачить на кілька років, адже вони розсуваються на 4 розміру.
 • Дитячі ролики Rollerblade

 • Для хлопчиків найбільш часто вибирають модель 2014 року Rollerblade Spitfire TR. Вони також розсуваються на 4 розміру і відрізняються неймовірно високою надійністю. Модель для самих маленьких дітей має 3 колеса, а для старших хлопців, починаючи з 33 розміру ноги, - 4 колеса в один ряд.
 • Дитячі ролики Rollerblade

 • У 2015 році компанія Rollerblade випустила неймовірно легку оновлену модель роликів для дівчаток - Rollerblade SPITFIRE G Combo. Їх вартість становить від 150 до 200 доларів США.
 • Дитячі ролики Rollerblade


  Одночасно з покупкою будь-яких роликових ковзанів рекомендується придбання спеціальної дитячої захисту для роликів Rollerblade Junior. З її допомогою ви зможете убезпечити свою дитину від наслідків падінь і ударів під час катання.
  Дитячі ролики Rollerblade
  Читайте також
  Дитяча захист для роликів
  Дитяча захист для роликів
  Якщо ваша дитина почала з задоволенням освоювати техніку катання на роликових ковзанах, - саме час придбати для нього хороший захисний набір, адже
  Дитячі розсувні ролики Roces
  Дитячі розсувні ролики Roces
  Діти обожнюють кататися на роликах, тому перед батьками часто постає питання, які ролики вибрати дитині. Сьогодні в нашій статті розглянемо
  Дитячі ролики для дівчаток 5 років
  Дитячі ролики для дівчаток 5 років
  Здійснювати покупки для маленьких дітей завжди непросто, особливо якщо це стосується взуття, або, наприклад, льодових або роликових ковзанів. У даній
  Дитячі ролики для дівчаток 3 роки
  Дитячі ролики для дівчаток 3 роки
  До вибору перших дитячих роликів для дитини необхідно підходити особливо ретельно, придбати їх можна навіть на малюків. З нашої статті ви дізнаєтеся,
  Дитячі розсувні ролики для хлопчиків
  Дитячі розсувні ролики для хлопчиків
  Хлопчаки - народ непосидючий, їм більше до душі активний відпочинок. Особливою популярністю серед сучасних хлопців користуються ролики. І це
  Дитячі розсувні роликові ковзани
  Дитячі розсувні роликові ковзани
  Хороші дитячі ролики - досить дороге придбання, а нога дитини так швидко зростає. Тому виробники попіклувалися про те, щоб зробити їх розсувними.