Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дитяча захист для роликів

31-01-2016, 17:05
2424
0
Дитяча захист для роликів
З настанням перших теплих днів діти і дорослі дістають з шафи роликові ковзани і починають кататися. Багато хлопці готові проводити на вулиці все свій час, розвиваючи все більшу швидкість катання на роликах і виконуючи складні стрибки і піруети.
Професіонали рекомендують починати навчання дитини їзді на роликах не раніше 4 років. Під час катання на роликових ковзанах чиниться великий тиск на ще не зміцнілий дитячий хребет, що може призвести до його викривлення, і, крім того, цей вид спорту далеко не безпечний.
Основна небезпека катання на роликах полягає в численних падіннях. Звичайно, ніхто не обходиться без синців, саден і подряпин, однак наслідки ударів при їзді на великій швидкості можуть бути найплачевнішими.
Для того щоб знизити можливі втрати від падіння під час катання на роликах, необхідно надягати спеціальний захисний комплект. Захищати потрібно не тільки тих малюків, які тільки вчаться, але і старших хлопців, які катаються досить добре. Адже від помилок і падінь під час їзди не застрахований ніхто, і навіть професійні ролери обов'язково використовують спеціальний захист.
У даній статті ми розповімо вам, як вибрати дитячу захист для катання на роликах, з чого вона складається, і які елементи потрібно обов'язково придбати для кожної дитини.

Що включає в себе дитячий комплект захисту для роликів?


Найбільш часто дитяча захист для катання на роликах включає в себе 6 предметів, необхідних для захисту колін, ліктів і зап'ясть дитини. Між тим, для тих дітей, які ще не надто впевнено стоять на роликових ковзанах, рекомендується придбання захисного комплекту, в який додатково входять шолом і спеціальні «бронешорты».
Такий комплект захисту, що складається з 5 елементів, чудово захистить різні частини тіла дитини від всіляких падінь, і при цьому не буде обмежувати свободу рухів малюка під час катання.

Як вибрати і як одягати дитячу захист для роликів?


Для того, щоб вибрати відповідний комплект захисту, в магазин потрібно вирушати разом з дитиною. Під час примірки та вибору дитячої захисту для роликів скористайтеся наступними рекомендаціями:

 • Шолом повинен досить щільно «сидіти» на голові, але при цьому не здавлювати її. Краще вибирати моделі з поролоновими вкладками – завдяки їм забезпечується м'яка посадка, і внутрішня поверхню шолома приймає форму голови дитини. Крім того, шолом не повинен бути занадто важким, щоб малюк не захотів його зняти. Незайвим буде наявність фіксатора розміру, з ним ви зможете використовувати шолом протягом декількох років. Під час примірки розташуйте шолом так, щоб фіксатор розміру знаходився позаду, а застібка – під підборіддям, при цьому відстань від неї до шкіри повинне бути дорівнює товщині вказівного пальця.

 • Дитяча захист для роликів

  Дитяча захист для роликів

  Дитяча захист для роликів


 • Наколінники повинні складатися з пластикового щитка, який покликаний захищати колінну чашечку, і толстой поролоновою прокладки під щитком. Для самих маленьких дітей краще вибирати моделі у вигляді панчохи, який одягається на ногу через низ, а не просто кріпиться до коліна. Щоб правильно одягти наколінники, подивіться, який з них призначений для правої, а який – для лівої ноги. Зазвичай це вказується на застібці або етикетці у вигляді літери «R» та «L». Потім необхідно розташувати щиток на коліні широкою частиною вгору і тугіше затягнути липучки. Наколінники зазвичай продаються у комплекті з налокотниками і надолонниками.

 • Дитяча захист для роликів

  Дитяча захист для роликів

  Дитяча захист для роликів

 • Налокітники являють собою зменшену копію наколінників, а значить, і одягаються так само.

 • Надолонники складаються з 2 пластикових щитків і поролонових прокладок під ними, а також 2 або 3 липучок. Стежте, щоб щитки міцно фіксували частину долоні і суглоб зап'ястя. Надягати надолонники потрібно, починаючи з великого пальця руки, - його необхідно помістити в спеціальний отвір.

 • Захисні «бронешорты» одягаються поверх звичайних штанів, етикетка повинна розташовуватися позаду. Краще вибирати шорти з сітчастого матеріалу, щоб шкіра дитини могла дихати. Стежте, щоб захисний щиток ззаду був розташований прямо на куприку.

 • Дитяча захист для роликів

  Дитяча захист для роликів


  Розміри дитячої захисту для роликів представлені в наступній таблиці:
  Дитяча захист для роликів

  Слід враховувати, що у різних виробників розмірна сітка може дещо відрізнятися.
  Читайте також
  Дитячі ролики Rollerblade
  Дитячі ролики Rollerblade
  Вибираючи обмундирування для початківця, батьки все частіше зупиняють свій погляд на хороших, перевірених часом виробників, таких як італійська
  Дитячі ролики для дівчаток 5 років
  Дитячі ролики для дівчаток 5 років
  Здійснювати покупки для маленьких дітей завжди непросто, особливо якщо це стосується взуття, або, наприклад, льодових або роликових ковзанів. У даній
  Дитячий шолом для роликів
  Дитячий шолом для роликів
  Як початківцям, так і досвідченим ролерам необхідна захист - наколінники, налокітники і, звичайно ж, шолом. У даній статті ми детально розглянемо, як
  Роликові ковзани для дітей
  Роликові ковзани для дітей
  Катання на роликах - дарує масу задоволення і дорослим, і дітям. Причому останнім набагато простіше навчитися кататися, вони швидше схоплюють і вчать
  Дитячі розсувні роликові ковзани
  Дитячі розсувні роликові ковзани
  Хороші дитячі ролики - досить дороге придбання, а нога дитини так швидко зростає. Тому виробники попіклувалися про те, щоб зробити їх розсувними.
  Як навчити дитину кататися на роликах?
  Як навчити дитину кататися на роликах?
  Роликові ковзани сьогодні популярні і у дорослих, і у дітей. Проте навчитися на них кататися не так просто. Як допомогти дитині стати на ролики, і в