Меш небулайзер

Меш небулайзер
При лікуванні ряду захворювань дихальних шляхів у багатьох випадках призначають проведення інгаляцій за допомогою спеціального приладу, який називають інгалятором, або небулайзером. З його допомогою лікарський препарат потрапляє безпосередньо на слизову хворого органу. Це веде до швидкого одужання. В камері інгаляторів відбувається перетворення ліки в стан, що нагадує туман або пар. Але сам принцип дії приладів відрізняється. Меш небулайзер – один з видів інгаляторів. Вони з'явилися порівняно недавно, але набувають все більшу популярність.

Принцип дії меш небулайзера


У цьому апараті аерозоль створюється за допомогою вібруючої сітки (мембрани). Саме завдяки її наявності прилади отримали таку назву, адже в перекладі з англійської mesh – сітка. Тому меш небулайзери називають ще мембранними.
Лікарський розчин просіюється через неї, в результаті чого утворюються частинки, які будуть впливати на відділи дихальних шляхів. Мембрана коливається з меншою частотою, тому стає неможливі порушення структури речовин, що складаються з великих молекул, наприклад, антибіотики або гормони.
Препарати, які використовуються при терапії, повинні бути узгоджені з лікарем. Для лікування за допомогою небулайзера, лікар може призначити препарати таких груп, як антибіотики, антисептики, бронхолітики, муколітики, гормональні, противірусні та протизапальні засоби.
Переваги і недоліки приладу
Можна виділити такі переваги апарату:

 • компактність, що дозволяє брати його з собою куди завгодно;

 • прилад повністю безшумний;

 • можливе застосування всіх видів ліків;

 • економне електроживлення (для роботи приладу потрібно всього 2 пальчикові батарейки);

 • є моделі таких інгаляторів, які можуть працювати в горизонтальному положенні,
  Меш небулайзер
  що підходить для лікування зовсім маленьких діток;

 • можливість регулювати розмір утворюються частинок;

 • є функція, яка дозволяє спрацьовувати на вдих пацієнта.


 • Ціни на меш небулайзери вище, ніж на інгалятори інших видів. Дорожнеча є його недоліком.
  Замислюючись над питанням, який меш небулайзер краще, необхідно зібрати думки тих людей, які вже користуються ними, а також обов'язково порадитися з лікарем. Він дасть рекомендації, виходячи з діагнозу, віку пацієнта.