Як вибрати інгалятор для дитини?

Як вибрати інгалятор для дитини?
Такий прилад, як інгалятор, є незамінним пристроєм в арсеналі кожної мами. Адже він відмінно справляється з лікуванням захворювань верхніх дихальних шляхів і прискорює одужання.
В силу того, що сьогодні асортимент подібних приладів дуже широкий, мами деколи не знають, як і який вибрати інгалятор для дитини. Складність полягає ще і в тому, що часто інгалятори асоціюють з небулайзерами. Про основні відмінності ви зможете прочитати у нашій статті .
Які бувають інгалятори?
Існує кілька видів інгаляторів для дітей. При цьому, в залежності від їх конструктивних особливостей, виділяють:

 • паровий;

 • ультразвуковий;

 • компресорний.


 • Найбільш поширеними і доступними за ціною є паровий і компресорний. Однак з-за своїх великих розмірів вони втрачають свою популярність. Крім того, компресорний сильно шумить при роботі, що може тільки налякати маленьких дітей.
  Все більшу популярність набирає ультразвуковий інгалятор, завдяки своїй компактності і простоті використання. Однак, існують і недоліки даного приладу, головним з яких є зниження лікувальних властивостей медпрепаратів, оскільки окремі компоненти можуть руйнуватися під впливом ультразвуку.
  Як вибрати інгалятор для дитини?
  Але це, мабуть, кращий за окремими параметрами інгалятор для дітей.
  Також окрему увагу необхідно приділити паровим ингаляторам. Головним з їх переваг є хороший прогрів верхніх дихальних шляхів, що особливо важливо при лікуванні простудних захворювань. При цьому варто обмежувати час їх використання, оскільки тривале застосування може призвести до иссушиванию слизової оболонки дихальних шляхів. Такого роду інгалятори краще не застосовувати для дітей до 1 року.
  Таким чином, замислюючись над тим, який інгалятор краще купити дитині, мама боргу враховувати в першу чергу недоліки кожного з описаних вище приладів, а також вік своєї дитини.