Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як вибрати лижі для дитини?

31-01-2016, 17:09
2209
0
Як вибрати лижі для дитини?
Лижний спорт – відмінне, веселе і корисне розваги для дітей. Але багато батьків не знають, які лижі вибрати починаючому дитині-лижнику. Адже на ринку представлено безліч різних варіантів, і розібратися в них не так просто. Для того щоб було легше вирішити це завдання, розглянемо найбільш корисні поради.

Як правильно вибрати лижі дитині: основні рекомендації


Перш ніж купувати дорогу покупку, подумайте, наскільки серйозно це захоплення буде надалі? Якщо немає впевненої відповіді – оптимальним рішенням може стати прокат лиж. До того ж діти швидко ростуть, а на наступний сезон потрібно буде купувати нову модель.
Лижі обов'язково повинні відповідати віку, зросту і ваги дитини. Грамотний консультант допоможе вам не помилитися.
Який матеріал лиж вибрати – пластик або дерево? На відміну від дерева, пластик не потребує змащення, більш міцний і володіє великими ковзаючими характеристиками.
Важливим для майбутнього спортсмена є кріплення. Як правило, початківцям рекомендують брати лижі з кріпленням з гумових або шкіряних ременів. Більш досвідченим можуть більше сподобається посилені і жорсткі конструкції. Профі виберуть спеціальні лижні черевики.
Також не варто забувати про хороших лижних палицях. Вони допоможуть стійко пересуватися. Як правило, лижні палиці повинні діставати до дитячих пахв. Це оптимальна висота для комфортного катання.

Як вибрати для дитини бігові лижі?


Для того щоб зробити правильний вибір – слід розуміти, де буде кататися дитина. Дуже багато залежить від стилю катання.
Як правило, початківці катаються класичним стилем (ноги паралельно один одному). Цей стиль не дає можливості розвинути велику швидкість.
Конькового катаньї – відштовхуватися потрібно від снігу з внутрішньої сторони лиж. Прекрасно підійде більш досвідченим лижникам і дозволить хвацько спуститися з гірки.
Бігові лижі чудово пасують новачкам. Вони досить безпечні і дозволять крок за кроком впевнено просуватися вперед.
Дітям 2-6 років краще підбирати моделі зачіски, які зовсім незначно перевищують зростання дитини.
Якщо вашій дитині вже більше 6-ти – для визначення потрібної довжини лиж, слід до зростання дитини додати 15-20 див.

Як вибрати дитині гірські лижі?


Даний тип лиж призначений для дітей з гарною фізичною підготовкою або учнів спеціалізованих спортивних шкіл. Тому вони володіють більшою жорсткістю і вимагають певної техніки. По суті, це дорослі лижі, адаптовані для дитини.
Підбираючи довжину гірських лиж для дитини, слід враховувати вага малюка. Це потрібно для того, щоб лижі були зручними в управлінні.
Якщо ваше чадо важить від 10 до 20 кг – вони не повинні бути довшими 70-80 див.
Як вибрати лижі для дитини?
Для дітей з вагою більше 20 кг вже можна вибирати моделі, завдовжки близько 90 див. При вазі більше 32 кг – лижі повинні досягати рівня носа дитини. Дітям з вагою понад 41 кг вже можна підбирати лижі по зростанню. Але не досить досвідченим юним лижникам все ж слід вибирати більш короткі моделі.
Початківцям юним спортсменам краще віддати перевагу недорогим, але якісним моделям. Професійне спорядження варто купувати в тому випадку, коли дитина вже має певні результати.
І пам'ятайте, правильно підібрані лижі можуть принести не тільки здоров'я, але і стати захопленням всього життя.
Читайте також
Як вибрати самокат дитині?
Як вибрати самокат дитині?
Сучасні діти не уявляють свого дозвілля без активних ігор. Поєднати приємне з корисним можна, подарувавши дитині дитячий транспорт, адже це крім
Як вибрати самокат по зростанню?
Як вибрати самокат по зростанню?
Вже у віці 2-3 років діти починають цікавитися новими видами дитячого транспорту, які їм до душі. Часто їхній вибір припадає на самокат. Батькам
Снігокати для дітей
Снігокати для дітей
Останнім часом асортимент дитячих товарів для активного відпочинку взимку поповнився снегокатами. Малюки відразу полюбили їх за можливість керувати
Як вибрати ковзани для дитини?
Як вибрати ковзани для дитини?
Зимовий час - пора веселого активного відпочинку і спорту. Якщо ви хочете долучити дитину до катку, варто задуматися про вибір ковзанів. У нашій
Дитячий самокат
Дитячий самокат
Самокат - один з найулюбленіших видів транспорту у дітей різного віку. Як правильно вибрати дитині самокат за віком, вигляду і функціональності -
Як вибрати підгузник і як його одягти?
Як вибрати підгузник і як його одягти?
Краще всього купувати підгузники в аптеках , великих торгових центрах, а не в сумнівних місцях. Підгузки відрізняються розмірами, швидкістю