Кондиціонери Чернівці

В даний час на ринку представлена величезна кількість товарів і послуг. Для того щоб зробити вибір на користь того чи іншого продукту, покупцеві часто доводиться витратити велику кількість часу. Але навіть незважаючи на ретельний вибір, не кожна придбана річ дійсно здатна порадувати. Вигідна ціна, довговічність, висока якість, кваліфікований персонал, сервіс і оперативна доставка — це моменти, через які часто залежить загальне враження від купленого товару.
Кондиціонери Чернівці


Кондиціонери.cv.ua здійснює повну підтримку своїх клієнтів на всіх етапах — від консультації і до здачі робіт. Ми вирішуємо всі питання пов'язані з експлуатацією устаткування і не залишаємо клієнтів з невиконаними завданнями.

Довгий час ми представляємо провідні бренди кліматичного обладнання, тому готові запропонувати великий асортимент кондиціонерів в Чернівцях і Чернівецькій області, починаючи з побутових і закінчуючи промисловими системами. Наші консультанти допоможуть підібрати варіант, який підійде саме Вам за ціною, якістю і необхідним характеристикам. Вартість товарів і послуг порадує навіть самих уважних покупців.

Ми детально проконсультуємо Вас і відповімо на всі питання, що стосуються вибору кондиціонера і його подальшої експлуатації.

Телефонуйте за телефоном: (097) 930-09-73 (050) 134-90-07.


Ціна на кондиціонери Чернівці


Ознайомитися з цінами можна в прайс-листі або запитати у наших фахівців. З їх допомогою можна з легкістю підібрати товар, що відповідає найвищим вимогам. Купити кондиціонер в Чернівцях можна оформивши замовлення прямо на сайті Кондиціонери.cv.ua або зв'язавшись з нами по телефону.


Установка кондиціонера Чернівці


Правильна установка є одним з головних факторів надійної і довговічної роботи кондиціонера. Тому ми гарантуємо, що всі роботи по монтажу кондиціонерів проводять тільки висококваліфіковані фахівці, які не тільки встановлять пристрій, але і підкажуть як правильно вибрати відповідне для нього місце і нададуть на свою роботу Гарантію 3 роки.


Як не помилитися з вибором


У покупця завжди повинне залишатися право вибору, яке переважно формується самостійно, а не нав'язуватися кимось з поза. Звідси кілька вагомих аргументів:

Ми не кричимо, що найкращі – такі висновки можуть робити тільки наші клієнти.
Маємо солідний досвід встановлення кондиціонерів різних марок, у тому числі придбаних не в нас і, зателефонувавши нам, можна дізнатися переваги та недоліки різноманітних моделей.
Ми не принижуємо переваги кондиціонерів виробників, якими не займаємося цілеспрямовано, щоб «просунути» свій. Відповідно, можна замовити будь-який кондиціонер, навіть не представлений на сайті.
Ви не почуєте від нас ні одного негативного відгуку про інші компанії, так як в Чернівцях їх існує достатня кількість, з багатьма з них ми співпрацюємо і, безсумнівно, цивілізовано конкуруємо.
Ми не виробляємо необґрунтованого сезонного підвищення цін, навіть при появі ажіотажного попиту. Як правило, збільшення відбувається не більше ніж на 10-15% через збільшення вартості поставки обладнання.
Ми не приховуємо наші роботи, і фото монтажів викладаємо на сайт.
Ми не дотримуємося жорсткої політики утримування цін на кондиціонери, так і на вартість їх встановлення, і виявляємо в цьому питанні достатню гнучкість.
Здійснюємо поставку та монтаж за погодженням у зручний для вас час.
В межах міста Чернівці здійснюємо безкоштовний виїзд, замір, визначення вартості, складання договору.
Не обов'язково витрачати час і приїжджати в офіс. За узгодженням з вами, прибуваємо на об'єкт відразу з кондиціонером, складаємо договір на місці, приймаємо оплату після завершення і здачі робіт.
На об'єкті використовуємо пилосос, що виключає необхідність проведення капітального прибирання по закінченню робіт.
Не влаштовуємо перекурів на робочому місці і не вживаємо в лексиконі нецензурні вирази.
Використовуємо тільки якісні витратні матеріали.
В обов'язковому порядку виробляємо вакуумування системи, а також перевірку тиску в магістралі на різних режимах роботи кондиціонера.

Якщо не впевнені у виборі, є питання - звертайтеся, будемо раді допомогти!

Консультація безкоштовна!