Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Світловідбиваючий спрей: призначення, особливості використання

Світловідбиваючий спрей: призначення, особливості використання

10-02-2019, 20:06
333
0
Сьогодні все частіше виникає необхідність використовувати світловідбиваючий спрей. Цей засіб може захистити від нещасних випадків, пов'язаних пересуванням у темряві. Розглянемо опис цього продукту, особливості його застосування.

Призначення речовини

Серед таких спреїв найбільшу популярність завоював Moon Spray Textile. Це різновид світловідбиваючої прозорої фарби, що наноситься на зовнішню сторону взуття або одягу, аксесуарів, засобів пересування. Таке покриття світиться в темряві, щоб людину було здалеку видно. Тоді водій зможе вчасно відреагувати на пішохода, і уникнути виникнення аварійної ситуації. Речовина рекомендується для використання дітьми, коли вони повертаються з навчання в сутінках. Така ситуація типова для осінньо-зимового періоду.
Світловідбиваючий спрей: призначення, особливості використання

Властивості Moon Spray

Світловідбиваючий спрей даної марки характеризується трьома основними властивостями:
 • Прозорість покриття. Textile здатний забезпечувати відображення світла від тих поверхонь, на які він був нанесений. Відображення відбувається у напрямку до джерела світла.
 • Змивання. Для видалення лаку досить випрати одяг, на яку він був нанесений, в пральній машинці. Знадобиться тепла мильна вода. Також можна впоратися з цим завданням за допомогою щітки. Але незважаючи на легкість видалення, спрею притаманна стійкість реакції на опади у вигляді дощу і снігу.
 • Безпека. Використання спрею абсолютно нешкідливо для наряду. Після його застосування не виникають сліди і розводи. Оброблені речі залишаються такими ж по текстурі і зовнішнім виглядом.
 • Світловідбиваючий спрей: призначення, особливості використання

  Особливості використання

  Світловідбиваючий спрей забезпечує підвищення рівня видимості предметів в темряві. Засобу властиво забезпечувати відображення світлового потоку в напрямку джерела, з якого світло безпосередньо і надходить.

  Така особливість означає, що ефективність застосування можлива тільки за умови наявності джерела світла. Таким джерелом можуть бути автомобільні фари. Ефективність світлоповертального спрею зберігається протягом семиденного періоду. Стійкість покриття буде залежати від того, якою за текстурою матеріал поверхні, яку піддали обробці. Речовина ідеально, щоб наносити його на замшеві та вовняні матеріали. Невисокі показники стійкості спрею при використанні його на гладкій синтетиці.
  Світловідбиваючий спрей: призначення, особливості використання

  Поради по застосуванню

  Світловідбиваючий спрей для одягу необхідно використовувати з урахуванням наступних рекомендацій:
 • При розпиленні треба добре провітрювати приміщення. Для початку використання проводиться енергійне струшування приблизно протягом 20 секунд – 1 хвилину. Всередині балона є мішалка кулька, який допоможе успішно здійснити цей процес. В процесі нанесення рекомендується проводити повторне струшування.
 • Після того як спрей струснули, треба відразу приступати до його розпорошення. Для цього балончик підносять вертикальному положенні на відстані 30 см від поверхні. Не рекомендується нанесення занадто товстого шару. Але він і не повинен бути дуже тонким. Тоді речовина зможе повністю висохнути за кілька хвилин, якщо в приміщенні нормальна температура.
 • По закінченні процесу розпилення проводиться очищення аерозольного ковпачка. Для цього балончик перевертають догори ногами і натискають на розпилювач.
 • Світловідбиваючий спрей: призначення, особливості використання

  Модно і безпечно!

  Якщо немає бажання наносити спрей на одяг, але хочеться користуватися перевагами безпеки від його використання, можна придбати готову світловідбиваючу куртку. Сьогодні такі наряди вважаються модними. Їх пропонують багато виробників з світовим ім'ям. При потраплянні світла на тканину такої куртки відбувається його заломлення. Але неодноразове, а дворазове. Це дозволяє променю розвернутися у зворотному напрямку, і повернутися до джерела світла, не розсіюючись.
  Світловідбиваючий спрей: призначення, особливості використання

  Підведемо підсумки

  Світловідбиваючий спрей рекомендують використовувати для безпечного пересування в темряві. Сьогодні багато виробників пропонують таку продукцію. Спрей вважається нешкідливим для одягу, він випускається в балончику.
  Світловідбиваючий спрей: призначення, особливості використання
  При бажанні користуватися світловідбиваючим ефектом можна постійно, для цього слід замовити верхній одяг з такими властивостями. Також практикується використання світловідбиваючих нашивок на форму і рюкзак школяра, щоб дитину було видно в темряві.
  Читайте також
  Багаторазовий лід: опис і застосування
  Багаторазовий лід: опис і застосування
  Заморожування кубиків льоду в морозильній камері раніше вимагало використання формочки з водою. Тепер можна зробити все набагато простіше. Новинка
  Люголь-спрей для дітей
  Люголь-спрей для дітей
  Багато з нас пам'ятають так і зараз практикують намазування хворого горла коричнюватої солодкою рідиною - люголем. Процедура, прямо скажемо, не сама
  Тизин для дітей
  Тизин для дітей
  Тизин - назальний спрей або краплі - препарат, який має судинозвужувальну, протинабрякову дію, полегшує носове дихання, знімає симптоми риніту. Його
  Назонекс дітям
  Назонекс дітям
  Назонекс - назальний спрей місцевої дії, що володіє протизапальною і протиалергічною дією. Спектр його застосування досить широкий і його нерідко
  Ірс 19 для дітей
  Ірс 19 для дітей
  Ірс 19 - назальний спрей, що володіє иммуномоделирующим дію, застосовується при різних видах нежитю, в тому числі і у дітей. Про особливості його
  Тантум верде для дітей
  Тантум верде для дітей
  Серед численних протизапальних препаратів призначаються дітям вибір більшості фахівців зупиняється на Тантум Верде. Активна речовина даного