Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як грати з лизуном: види та особливості популярної іграшки

Як грати з лизуном: види та особливості популярної іграшки

12-02-2019, 11:14
496
0
У 90-х рр. у Росії з'явилася нова іграшка — лизун. Школярі та дорослі із задоволенням кидали її об стіну і заворожено дивилися, як желеподібна маса сповзає до самої підлоги. Потім батьки переклеювали шпалери, а діти несли лізунов в школу, де на перервах дратували своїми забавами вчителів і прибиральниць. Сьогодні з'явилося кілька різновидів цих іграшок. Розглянемо, як грати з лизунами різних видів, щоб всі були задоволені і щасливі.

Лизун або слайм?

Як стверджують деякі джерела, своєю появою лизун зобов'язаний дитині — 11-річної доньки власників компанії Mattel — всесвітньо відомого виробника іграшок. Будучи на фабриці батьків, дівчинка випадково змішала кілька компонентів, в тому числі харчової загусник (гуарова смолу). Так в 1976 році з'явилася іграшка під назвою слайм (Слиз), яку на пострадянському просторі перейменували в лизуна завдяки схожості зі Слаймером — персонажем популярного тоді мультсеріалу «Мисливці за привидами». Тому називати іграшку можна як завгодно. Для виробництва слаймов досі використовується гуарова камідь, яка може бути замінена іншими полімерами, наприклад, клеєм, а також бурої та іншими загустителыми. Розглянемо, як грати з лизуном, іграшкою від сучасних виробників, благо, різновидів винайшли на будь-який смак.

Лизун-антистрес для дорослих і дітей

Як грати з лизуном: види та особливості популярної іграшки
«Пам'ятай і заспокойся» - під таким слоганом рекламують слаймы постачальники популярних іграшок. Ці лізуни призначені, щоб їх мацали руками в стресовій ситуації, знімаючи таким чином емоційне напруження.

Випускають їх найрізноманітнішої форми і кольору, часто в спеціальній сіточці. Такі лізуни не липнуть до рук, їх можна пом'яти і прибрати в сумку. Головне - не перестаратися, інакше слайм лопне. Відмивається і він легко відпирається, але буде шкода витрачених грошей і втраченого засоби для заспокоєння нервів.

NanoGum

Як грати з лизуном: види та особливості популярної іграшки
Інша назва іграшки — жуйка для рук або розумний лизун. Це різновид антистресової слайма досить жорсткої структури, яку розтягують на всі боки, мнуть і рвуть на частини. Якщо такого лизуна вдарити з усієї сили важким предметом, він розіб'ється вщент. Ще можна скачати з нього кульку і з силою кинути об підлогу. Слайм відскочить, як справжній м'ячик. До речі, більшість антистресових іграшок ароматизовані і бувають з запахом різних фруктів, ванілі і шоколаду. Це одна з причин, чому не можна давати слайм маленьким дітям, які ще не розуміють, як грати з лизуном і, звичайно, тягнуть його в рот.

«Пластиліновий» лизун

Це нащадок тих самих слаймов з 90-х, який прилипає до гладких поверхнях, залишає жирні плями на шпалерах і чіпляє на себе пил і бруд. Ці лізуни випускаються у формі м'ячиків, павуків та інших предметів. Вони як і раніше відмінно липнуть до стін і стель.

Слиз-лизун

Як грати з лизуном: види та особливості популярної іграшки
Такі слаймы продаються у захисних контейнерах, тому що теж швидко брудняться і приходять в непридатність. Цих лізунов в стіну не кидають. За ними доглядають, годують і навіть лікують, якщо «вихованець» захворів. Після відкриття контейнера слайм «живе» зазвичай не більше 2 тижнів, і діти завжди витрачають цей час з користю. Як грати з лизуном даного різновиду дитина, зазвичай розуміється без всяких інструкцій:
 • лизуна можна «поїти» водою і «годувати» сіллю або дрібно нарізаної гумкою, що стирає;
 • якщо слайм став занадто твердим від солі, його «лікують» водою і, навпаки, вводять в раціон сіль, якщо він занадто розтікається;
 • желеподібну слизьку масу діти з задоволенням переливають у різні ємності;
 • з слайма можна надути бульбашку за допомогою звичайної трубочки;
 • дуже цікаво змішувати слаймы різних кольорів.
 • Ще є магнітні лізуни, які починають переміщатися і розтягуватися, якщо до них піднести магніт. З усіма цими іграшками діти не нудьгують і нерідко винаходять свої варіанти, як грати з лизуном.

  Лизун-«дрібні капості»

  Як грати з лизуном: види та особливості популярної іграшки
  Цей різновид слаймов ще називають жмяками, і служать вони в основному для приколів. Наприклад, слиз з жаб'ячої ікрою, павуками або мишами. Дуже яскравий ефект виробляє лизун-око. Жорсткий прикол в стилі Хеллоуїна. Коли його стискають, з руки з'являється дуже натурального вигляду очей.
  У продажу є цілі набори для виготовлення лізунов в категорії «Юний хімік». Ще слаймы роблять з матеріалів, які є в будь-якому будинку: піни для гоління, клею, гелю для прання, крохмалю і багато чого іншого. І, звичайно, виробники віртуальний ігор не могли залишитися осторонь і створили кілька популярних дитячих шутерів «Лизун глазастик».

  Ненажерливий лизун

  Як грати з лизуном: види та особливості популярної іграшки
  Це не просто розваги, але і дуже пізнавальні пригоди. Одна з ігор — «Лизун глазастик з'їв Всесвіт». Незважаючи на кровожерне назва, тут немає нічого страшного. Крихітний марсіанський лизун, що потрапив на космічну станцію в брилі льоду, почав свою захоплюючу подорож по Всесвіту. Спочатку він був зовсім маленьким і харчувався бактеріями, вірусами, атомами і молекулами різних речовин. А коли підріс, зміг поглинати краплі води і металеві предмети, потім цілі будівлі. Зовсім великий може поїдати планети і зірки Сонячної системи, туманності і цілі всесвіти. За таким же принципом побудована гра «Лизун глазастик з'їв Древній Рим і Японію». Тут йому треба відшукати і поглинути Колізей, а потім перенестися в Стародавній Японії, щоб битися з Годзіллой. А ще маленькі геймери грають в одноокого лизуна — гру для Android, яка насправді називається «Слимак захоплює світ». Головний герой нагадує відомого Pac-Man. Він такий же круглий, зубастий і одноокий. Ось так іграшка від творців знаменитої Барбі не втрачає своєї актуальності вже понад 40 років.
  Читайте також
  Що побажати сестрі на день народження в прозі своїми словами
  Що побажати сестрі на день народження в прозі своїми словами
  Зараз ми розглянемо дуже делікатне питання! Що побажати сестрі на день народження. Це може бути як рідної, так і двоюрідною родич. Зараз ми
  Сортери для дітей від року
  Сортери для дітей від року
  Багато молоді мами знають про такі неймовірно корисних для розвитку дитини іграшки, як сортери. Сьогодні вони досить популярні і їх можна знайти в
  Як зліпити з пластиліну дракона?
  Як зліпити з пластиліну дракона?
  Звичайно, всі діти люблять казки про драконів. І кожен з них хотів би собі іграшку дракончика для ігор. Ми пропонуємо вам невеликий майстер-клас по
  Лизун своїми руками
  Лизун своїми руками
  Добре і зовсім нестрашне привид Лизун з фільму про мисливців за привидами, один з улюблених героїв дітей. І виявляється зробити такого лизуна в
  Моделювання з паперу
  Моделювання з паперу
  Моделювання з паперу - ідеально підійде для хлопчиків та дівчаток постарше - вони вже вправно вміють управлятися з такого роду виробами і з
  Як зробити лизуна з пластиліну?
  Як зробити лизуна з пластиліну?
  Одним з новомодних розваг для сучасних дітей є іграшка - лизун. Необов'язково купувати цю досить незрозумілу субстанцію в магазині, т. к. в домашніх