Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Запальнички Zippo - як відрізнити оригінал від підробки: опис і порівняння

Запальнички Zippo - як відрізнити оригінал від підробки: опис і порівняння

9-03-2019, 17:39
1987
0
Запальнички Zippo – це легенда серед всієї аналогічної продукції. Вони являють собою безліч модифікацій, які перебувають у провадженні з 1933 року. На даний момент запальнички виготовляються з найрізноманітніших металів, таких як титан, чиста мідь, латунь, срібло і навіть золото. Виробники дають довгострокову гарантію на свої вироби. Всі запальнички, випущені під маркою Zippo, коштують недешево. Втім, ціна повністю відповідає якості і надійності. Продукція Zippo має унікальні відмінності:
 • Особливий метал, який використовується в процесі виробництва.
 • Спеціальний спосіб обробки, що гарантує довгий термін служби.
 • Малюнок і оформлення, яке покриває верхній шар запальнички.
 • Є унікальні модифікації з зовнішньою обробкою з шкіри, дерева, іноді зустрічаються екземпляри з гумовими вставками.
  Запальнички Zippo - як відрізнити оригінал від підробки: опис і порівняння

  Як відрізнити Zippo оригінал від підробки

  У зв'язку з величезною популярністю цих запальничок з'явилася велика кількість фальшивок, які намагаються максимально копіювати дизайн знаменитих виробів. Однак, незважаючи на всі старання, оригінал не так складно відрізнити від підробки. Купувати фальсифікований товар не рекомендується, так як його якість може бути дуже низьким.

  Для того щоб навчитися відрізняти оригінал Zippo від підробки, потрібно зрозуміти, якими особливостями володіє продукція даної фірми. Справжня запальничка Zippo має запатентовану конструкцію. Вона доводить свою ефективність протягом десятиріч. Виробники підроблених запальничок часто не докладають максимальних зусиль для виготовлення по-справжньому якісного продукту. Нерідко ігноруються тонкощі щодо дотримання пропорцій кожної деталі. Це тягне за собою поломки після нетривалого використання. Оригінальні Zippo виробляються з металу високої якості, а підробки - з низькосортних матеріалів.
  Запальнички Zippo - як відрізнити оригінал від підробки: опис і порівняння

  Зовнішній вид і довічна гарантія

  Компанія розробляє унікальні дизайни для власних модифікацій, на виробництві продумуються всі візерунки, що всі лінії виконуються акуратно і витончено. Це один з аспектів, чому дані запальнички мають ціну для справжніх колекціонерів. Підробки ж часто відрізняються неакуратними малюнками. Довічна гарантія на всі примірники – один з основних плюсів продукції Zippo. Будь-яка оригінальна запальничка може бути відправлена в безкоштовний сервісний центр, незалежно від її віку. Фахівці проведуть ремонт або ж замінять вийшли з ладу деталі. Очевидно, що фальшивки не мають жодних гарантій.

  Запальнички Zippo - як відрізнити оригінал від підробки: опис і порівняння

  Оцінка корпусу

  Для того щоб відрізнити оригінал Zippo від підробки, необхідно провести невеликий тест, що включає 10 етапів перевірки. 1 етап: слід оцінити виріб на вигляд і вага. Оригінальна запальничка Zippo відразу демонструє знак якості: вона в міру важка і гладка (або ж, навпаки, трохи шорстка), зручно лягає в руку. 2 етап: перевірте корпус. Для початку потрібно оцінити матеріал, з якого зроблена запальничка. Литі примірники, виготовлені з жерсті або з незрозумілих металів – це, напевно, не оригінал. У справжніх Zippo матеріали якісні і легко пізнавані. Після чого варто акцентувати свою увагу на зображенні, подивитися, акуратно зроблені всі накладки. Якщо запальничка має нанесений текст, треба перевірити правильність написання. На оригіналі не буде ніяких помилок, а що стосується підробок, можуть зустрічатися неточності, помилки.
  Запальнички Zippo - як відрізнити оригінал від підробки: опис і порівняння

  Вивчення штампа

  3 етап: подивіться на дно. На справжніх Zippo на денці є підтверджує оригінальність штамп. По ньому можна визначити дату виготовлення запальнички і відрізнити оригінал Zippo від підробки. На фальшивих примірниках такого штампа може не бути, або ж він не такий, як у справжніх.
  Абсолютно кожен елемент має значення, необхідно направити свій погляд на логотип, на проміжки між літерами в написи і навіть на пунктуаційні знаки (слідом за словом Bradford буде кома, а за PA - відразу точка). Також необхідно подивитися на ліву сторону від логотипу. Там є буква, яка повинна бути порівнянна того місяця, коли була зроблена запальничка. Межі - від A до L. Наявність інших букв на штампі (W, Y) може свідчити про підробку. А цифра з правого боку від логотипу повинна бути арабської і порівнянна з роком випуску, тому там не може бути таких чисел, 2528 або 100. Варто відзначити, що на запальничках, випущених давно, друку відрізняються від сучасних.
  Запальнички Zippo - як відрізнити оригінал від підробки: опис і порівняння
  Також потрібно звернути увагу, що дата на дні – це штамп, а не гравірування. Акуратний, чіткий, рівномірний по глибині. Нерівності виключені.

  Перевірка деталей

  4 етап: потрібно відкрити запальничку. Відкидання кришки оригінальної Zippo супроводжується впізнаваним клацанням. Звук Zippo-кличу навіть запатентований, адже він є унікальним завдяки особливостям конструкції, що також допомагає визначити оригінал. 5 етап: необхідно придивитися до деталей запальнички. Кожна дрібниця продукції компанії Zippo зроблена якісно. Зверніть свою увагу на різні кріплення, стики. Всі деталі повинні бути акуратно оброблені, не випинати, не дряпати. В основному підробки досить-таки просто дізнатися з ненадійним петель, які з'єднують корпус з кришкою.

  Внутрішні написи

  6 етап: потрібно дістати інсерт. Вийняти його не складно, але він не повинен випадати. Всередині запальнички є написи, які так само, як і штамп на денці підтверджують оригінальність. Вони теж зазнали змін протягом довгих років. 7 етап: внизу инсерта потрібно розглянути специфічну прокладку з емблемою Lift to fill і крихітним гвинтиком. Її вигляд може бути різною, все залежить від року випуску. Щоб перевірити запальничку Zippo і розпізнати підробку, необхідно вивчити гвинтик - він унікальний. Він має спеціальні торцеві насічки, які зроблені з англійським методиками дюймової різьби. На підробках такого точно не буде, адже там використовуються китайські технології метричної вирізки.
  Запальнички Zippo - як відрізнити оригінал від підробки: опис і порівняння

  Важливі деталі

  8 етап: на ветрозащитном кожусі повинно бути вісім симетричних отворів, а сам чохол - овальний. На підробці ж може бути інша кількість дірок або ж вони не рівні, розташовані нерівномірно. Кожух також може мати іншу форму. 9 етап: коліщатко-кресало повинно мати насічки, які під 30-градусним кутом розташовані перехресно. Підробки часто мають прямі зарубки. 10 етап: необхідно вивчити гніт, який повинен бути виконаний з полімерних матеріалів і містити вплетенную металеву нитку. Після такого порівняння оригіналу Zippo і підробки можна сміливо заявляти про достовірності запальнички або її фальсифікації.

  Якісний пластик або дерев'яна коробка

  Упаковка виробу також відіграє велику роль. Щоб відрізнити оригінал Zippo від підробки, варто звернути увагу на те, у чому перебуває запальничка. Фірмові вироби продаються виключно в якісному пластиці, картоні або коробці, виготовлених з дерев'яних матеріалів. У центрі - акуратна упаковка з оригінальною емблемою і штрих-кодом. На кожній обгортці є повна і детальна інформація про всі можливості експлуатації оригінального продукту. Фальшивки пакують у звичайних, неякісно виготовлених коробках конвеєрного зразка. Вага оригінального продукту разом з упаковкою більше, ніж можна очікувати від такої некрупною речі. Використовуючи всю відому інформацію про даний товар, можна з легкістю відрізнити будь-яку підробку від справжньої версії. Скільки коштує Zippo оригінал? Від 3000 рублів. Пам'ятайте, що справжня фірмова річ ніколи не буде продаватися за «копійки» в якихось незрозумілих інтернет-магазинах або ж у кіосках біля будинку.
  Читайте також
  50 копійок 1922 року: опис та фото
  50 копійок 1922 року: опис та фото
  Історія нашої країни багата і різноманітна. Кожна історична віха приносила і цікаві факти. Так, у нумізматиці дивним роком є 1922 коли Громадянська
  Японські памперси
  Японські памперси
  Одними з товарів для дітей, не так давно з'явилися на нашому ринку, є, так звані, японські памперси. Незважаючи на досить високу ціну, багато
  Підгузники Муні
  Підгузники Муні
  Не так давно на нашому ринку стали з'являтися японські підгузники Mooney (Муні), швидко набрали популярність у молодих батьків та їх дітей. І
  Зимова слингокуртка
  Зимова слингокуртка
  Більшість молодих мам, які люблять мобільність, з перших же місяців життя малюка знайомляться зі слінгом - зручною перенесенням. Але взимку, коли на
  Ляльки Монстер Хай - підробки
  Ляльки Монстер Хай - підробки
  Якщо ваша дочка захоплена мультфільмами про симпатичних вампірів - Монстер Хай, їй напевно хочеться мати ляльку, щоб грати з улюбленим героєм. Але
  Маленьке звернення до майбутнього батька
  Маленьке звернення до майбутнього батька
  Якщо Ви під час очікування малюка часто не в змозі розуміти вчинки своєї, здається давно знайомою і вивченою, дружини, то тіштеся тим, що така доля