Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Основні сорти кришталю та їх відмінності

Основні сорти кришталю та їх відмінності

12-03-2019, 17:50
1809
0
Кришталь - хімічна сполука оксиду барію або оксиду свинцю зі склом. Даний матеріал застосовується для виготовлення різного посуду. Свинець збільшує міцність скла робить його найбільш щільним, стійким до фізичних пошкоджень.

Трохи історії

Історія кришталю починається в XVII столітті в Англії. Тоді король Яків I заборонив для всіх застосовувати деревину в області промисловості. За його указом треба відмовитися від застосування такого типу сировини.
Основні сорти кришталю та їх відмінності
Печі стали розтоплювати вугіллям. Один з майстрів Р. Равенскрофт, який працював зі склом, зазначив, що посуд в печах стала прозорою. Він продовжував експерименти і отримав новий матеріал - кришталь. Це сталося в 1676 році.

Сорт кришталю

Характеристики даного матеріалу будуть залежати від його сорту. Розглянемо їх:
 • Цінний сорт кришталю — богемський, у складі матеріалу є скло, яке виготовляється з кальцію, калію. Крім того, замість свинцю в даному випадку використовується барій.
 • У разі якщо скло з'єднати з барієм, при цьому частка елемента стане складати не менше 18%, то можна отримати так званий барієвий кришталь - сорт дуже поширений.
 • Якщо в складі міститься не більше 24% свинцю, то його прийнято називати малосвинцовым.
 • У звичайному класичному сорті кришталю кількість свинцю не більше 30%.
 • Основні сорти кришталю та їх відмінності
  Існує також гірський кришталь, однак він ніяк не відноситься до скла. Даний тип матеріалу є однією з різновидів кварцу. Гірський кришталь не використовується в якості матеріалу для виготовлення посудних виробів. Цей тип кришталю дуже цінний. Він використовується ювелірами для виготовлення прикрас. Слід зазначити, що багато люди хвилюються, що така кришталева посуд може нести шкоду людському здоров'ю, так як в складі є свинець. Однак не треба цього боятися, так як після обробки даний елемент втрачає всі токсичні властивості.
  Читайте також
  Тканина тік: що це, як доглядати, де застосовують
  Тканина тік: що це, як доглядати, де застосовують
  Твк — це щільна тканина, яка виготовляється шляхом переплетення ниток саржевим або полотняним методом. Така тканина виробляється з лляних або
  Що таке рафія? Властивості матеріалу
  Що таке рафія? Властивості матеріалу
  Сьогодні існує величезний вибір матеріалів, з яких можна зшити або зв'язати одяг, зробити який-небудь варіант для прикраси інтер'єру і так далі.
  Металізована тканина: фото, опис, застосування і характеристики
  Металізована тканина: фото, опис, застосування і характеристики
  Високотехнологічні тканини, часто призначені для використання тільки в промисловості, органічно вписуються в життя простих людей. Космічне чарівність
  Рецепт пап'є-маше: приготування клейстеру, матеріал, рекомендації по засто ...
  Рецепт пап'є-маше: приготування клейстеру, матеріал, рекомендації по засто ...
  Рецепт ідеального пап'є-маше для кожного майстра свій, хтось знаходить його відразу, хтось- через безліч виробів, проб і помилок. Однак велика
  Що потрібно знати про абортивних таблетках?
  Що потрібно знати про абортивних таблетках?
  Абортивні таблетки вважаються альтернативою хірургічному аборту. Даний метод переривання вагітності використовується термін до 7 тижнів з