Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Чого побоюватися навесні? Необхідний фільтр для води

15-09-2014, 18:49
583
0
Чого побоюватися навесні? Необхідний фільтр для води
Весна - це не привід для радості???
Можна не боячись, що малюк замерзне збільшити час прогулянки, крім того, вже не потрібно так кутати дитину, а отже, часу на збори йде менше. Та й що може бути краще, ніж тепле, але не пекуче сонечко, для дитячого організму.



Однак, разом з безліччю позитивних змін весна вносить свою лепту і в вписок небезпек для малюка. Однією з таких «весняних» проблем стає різке погіршення якості водопровідної води-за сезонного збільшення хлорування неї.



Справа в тому, що всю зиму білі кучугури акумулювали в собі бруд. Не ту, що представлена рідкої грунтом, а справжні відходи життєдіяльності, які влітку за участь сонця, вітру і комунальних служб досить швидко ліквідуються. Це і послід міських тварин, і вихлопи автомобілів, і залишки їжі, загалом, все те, що не згнило, і не було прибрано, а прекрасно збереглося під снігом.



Весняне сонечко розтопило кучугури, і продукти зимової життя разом з талими водами потрапили в дощову каналізацію, а потім на водозабір. Так як кількість бактерій і вірусів в період весняного водопілля найбільш високий, для того, щоб хоч якось прив'язати якість води до рекомендованих норм, на станціях водоочищення вводиться режим посиленого хлорування. У підсумку зазвичай у квітні водопровідна вода містить максимальну кількість хлору.



З одного боку - це рятує жителів міст від дизентерії, холери та інших захворювань, з іншого, може стати причиною розвитку гастритів, кон'юнктивітів, загострення шкірних захворювань та інших проблем. Хлор, як хімічний елемент відноситься до високо небезпечних речовин, і застосовувався в світові війни, як отруйна засіб.



Розчинений у водопровідній воді хлор найбільш небезпечний для дітей, чиї слизові оболонки ще дуже ніжні. Дитина п'є хлоровану воду, може скаржитися на болі в горлі, не обумовлені ангіною, шлунок, проблеми з травленням і сечовипусканням. Хлор просто обпікає стравохід, стінки шлунка і кишечника. Крім того, хлорорганічні сполуки - канцерогенні, за даними досліджень підвищений вміст хлору провокує розвиток онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту.



Небезпечний хлор у весняній воді і для «зовнішнього» застосування. Будучи сильним алергеном, він може викликати кропивницю, роздратування, а так само загострення різних дерматитів.



Саме тому навесні особливо важливо доочищувати воду, що йде з-під крана. Проточний фільтр для води у такій ситуації найбільш оптимальний варіант, так як саме ця система очищення дозволяє оперувати великими обсягами води, яких вистачить і для задоволення питних потреб і для купання.



Навіть якщо Ваш малюк ніколи не мав проблем з шкірою або травленням, захистіть його навесні, від агресора, вплив може бути не миттєвим - від хлору!
Читайте також
Дитина не п'є воду
Дитина не п'є воду
Іноді батьки малюків першого року життя стикаються з їх небажанням пити просту воду і задаються питанням "як же привчити дитину пити і потрібно
У новонародженого лущиться шкіра
У новонародженого лущиться шкіра
Коду новонародженої дитини в перші місяці після появи на світ ще тільки пристосовується до навколишніх умов. І нерідко батьки можуть помітити лущення
Дитяча вода - енергія росту
Дитяча вода - енергія росту
Піклуючись про достатньому живленні і прибавку у вазі, батьки не завжди згадують про найважливішому факторі росту, впливає на розвиток імунної,
Весна без авітамінозу
Весна без авітамінозу
Плаксивість, часті застуди, зниження уваги, втрата апетиту - не для нас! Ми зустрінемо березень по-іншому: чудово і радісно! Навіть ...
У доньки алергія на холод?
У доньки алергія на холод?
Буває «зимова» алергія? Кожну зиму у моєї трирічної дочки на ліктях і ногах з'являються червоні цятки. Навесні вони зникають, влітку і восени їх
Підказки для безпечного купання
Підказки для безпечного купання
Прийняття ванни може бути забавою, спеціальний час, щоб розділити його з Вашим малюком . Це також час для застереження. Пам'ятайте ці підказки для