Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Що любить грип?

Що любить грип?

15-09-2014, 19:12
1493
0
Що любить грип?
Всі ми радіємо приходу весни, першим теплим днів. І навіть не підозрюємо , що нашу радість повністю поділяють віруси, в тому числі грипу . Для них на стику сезонів настає справжнє роздолля, особливо небезпечне із-за того, що люди розслабляються після довгої зими і втрачають пильність.


Першими жертвами весняної хвилі грипу та ГРВІ зазвичай стають маленькі діти. Часто в цьому винні недосвідчені батьки, які одягають свого малюка не по погоді. В результаті дитина мерзне, або перегрівається. І те й інше здатне призвести до застуди, так як організм дитини не завжди встигає пристосуватися до нових температурних умов.


Серйозний вплив надає і брак природних вітамінів в організмі дитини, звичайна для початку весни. Все це разом послаблює і без того недостатньо розвинутий імунітет малюків. В результаті дитячий організм не виробляє достатню кількість інтерферону - спеціального білка, який зупиняє розмноження вірусів та їх поширення.


Тому наше головне завдання на початку весни - не залишити своїх дітей безпорадними перед вірусними інфекціями. Для цього призначені сучасні медичні препарати - імуномодулятори, підвищують імунітет людини. Необхідно лише врахувати, що імуномодуляторів в українських аптеках багато і не всі вони однаково ефективні і безпечні. Найбільш ефективними вважаються препарати, що підвищують вміст інтерферону в організмі. Вони діють за тим же принципом, що і природна захист людини.


Фахівці рекомендують ефективний вітчизняний препарат Назоферон, виробництва компанії «Фармак». До його складу входить інтерферон, повністю ідентичний людському.


Назоферон справляється з будь-якими видами вірусів (в тому числі грипу та ГРВІ) і зупиняє розвиток інфекції як на початковому етапі, так і на стадії розгорнутого захворювання. Він дозволений до застосування всім, в тому числі вагітним жінкам і дітям перших років життя.


Назоферон дуже зручний у вживанні - він випускається у формі крапель і спрею, у готовому до вживання вигляді. Препарат зберігає всі свої якості протягом 10 днів після відкриття флакона. Лікувальний ефект настає відразу після прийому ліків, надійно захищаючи дитину від грипу та застуди.


Препарат ефективний як для лікування (якщо дитина вже захворів вірусною інфекцією), так і в якості профілактичного засобу. Тому настійно рекомендуємо подбати про здоров'я свого малюка заздалегідь, не доводячи справу до хвороби.


Нагадаємо ще навесні необхідно особливо надійно захистити своїх дітей. Тому давайте не будемо ризикувати їхнім здоров'ям - довіримося Назоферону.
Читайте також
Кагоцел для дітей
Кагоцел для дітей
Одним з препаратів, що застосовуються для лікування і профілактики простудних захворювань та грипу є кагоцел. Але, як і будь-яке інше ліки, при
Арбідол для дітей
Арбідол для дітей
Одним з популярних імуномоделюючих препаратів, представлених на нашому ринку, є арбідол, що володіє яскраво вираженим противірусним ефектом.
Аміксин для дітей
Аміксин для дітей
У сезон застуд батьки дітей, особливо схильних до частих захворювань, турбуються про зміцнення імунітету і часто вдаються до використання різних
Лавомакс для дітей
Лавомакс для дітей
Одним з імуномоделюючих препаратів, використовуваних для боротьби та профілактики вірусних інфекцій, в тому числі і у дітей, є лавомакс. Про
Противірусний засіб для дітей
Противірусний засіб для дітей
Сьогодні на полицях аптек можна зустріти величезну кількість противірусних препаратів. Однак, не всі вони підходять для лікування дітей. У нашій
Грип під час вагітності: симптоми і лікування
Грип під час вагітності: симптоми і лікування
Грип належить до розряду вірусних інфекцій і передається повітряно-крапельним шляхом, тобто коли хворий чхає або кашляє. Дізнатися хвороба легко за