Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Цистит у дітей: симптоми і лікування циститу

17-09-2014, 21:55
1518
0
Цистит у дітей: симптоми і лікування циститу
Чим швидше ви привчите дитину до гігієни статевих органів, тим менше ризик захворювання.

Симптоми циститу у дітей


До симптомів циститу у дітей відносяться: збій в режимі сечовипускання (дитина може хотіти в туалет через кожні 20-30 хвилин), різкі больові відчуття під час процесу, а так само біль в області над лобком, можливо сечовипускання з кров'ю або гнійними виділеннями. У щойно народжених дітей першими симптомами є сеча темного кольору і постійний плач дитини.

Причини захворювання циститом


Для виявлення причин циститу у дітей потрібно провести ряд аналізів. Найчастіше лікування займає трохи більше тижня, але якщо вчасно не виявити захворювання, то можна отримати хронічний цистит. Тому не буде зайвим зробити аналізи з першими появи симптомів. Потрібно провести клінічний аналіз сечі (присутність клітин крові і підвищений вміст бактерій перші вісники циститу), бакпосев, виявляє збудника захворювання, УЗД, що дозволяє побачити зміни сечового міхура, які означають ознаки циститу (які-небудь зміни в нирках або потовщення стінок сечового міхура), цитоскопию - процедуру, що передбачає апаратне дослідження органів.
Цистит у дітей може виникнути з різних причин: для новонароджених це може бути довге перебування в брудній білизні або вміст в одноразових підгузниках , неправильна гігієна або відвідування туалету, також сечовипускання повинно бути регулярним, ваша дитина не повинен терпіти, ще однією причиною є переохолодження. Знижений імунітет, сильна стомлюваність, нестачу вітамінів в організмі також впливають на розвиток хвороби.

Лікування циститу у дітей


Лікування циститу у дітей передбачає суворе дотримання постільного режиму та дієти. З раціону слід виключити гостру, жирну, солону, багату барвниками, консервантами, ароматизаторами їжу. Харчуватися слід молочні продукти і продукти рослинного походження.
Також при лікуванні важливо, щоб ваша дитина вживав якомога більше рідини. В якості пиття підійдуть морси, трав'яні відвари, киселі.
Зменшити біль допоможе гаряча ванна або грілка. Також добре обмотати навколо талії вашої дитини шарф.
Лікування медикаментами призначає лікуючий лікар. Також варто згадати про гомеопатії.
Гомеопатія для дітей дозволяє стимулювати ті резерви організму, які допомагають при лікуванні циститу. Лікування займе набагато менше часу, ніж у класичній медицині, але цей вид лікування передбачає строго індивідуальний підхід.
Для профілактики захворювання ви повинні стежити за здоров'ям дитини, за його гігієною, оберігати його від переохолоджень. Будь-яка незначна застуда послаблює організм і може слугувати фоном для циститу. Тому, наприклад, якщо ваша дитина застудився або страждає запором, постарайтеся як можна швидше допомогти йому подолати це захворювання.
Читайте також
Чим лікувати цистит у дітей?
Чим лікувати цистит у дітей?
Цистит або запалення сечового міхура, часто зустрічається і у маленьких діток. У даній статті ми розглянемо, яким засобами найчастіше вдаються при
Часте сечовипускання у дітей
Часте сечовипускання у дітей
Завдання кожного з батьків уважно стежити за здоров'ям свого малюка і вчасно приймати необхідні заходи. Про те, які проблеми можуть ховатися за таким
Цистит у дітей - симптоми
Цистит у дітей - симптоми
Цистит - запалення сечового міхура - захворювання, якому піддані і дорослі, і діти. Частіше він зустрічається у жінок та дівчаток з-за особливостей
Запалення сечового міхура у дітей
Запалення сечового міхура у дітей
Запалення сечового міхура або цистит у дітей - неприємне і болісне явище, при якому утруднюється і частішає мечеиспускание і погіршується
Цистит при вагітності: причини, симптоми і лікування
Цистит при вагітності: причини, симптоми і лікування
Така проблема, як цистит при вагітності , є досить поширеною серед жінок. Органи статевого і сечової системи розташовані близько один до одного.
Цистит у дітей: симптоми і лікування
Цистит у дітей: симптоми і лікування
Цистит - це запалення слизової оболонки сечового міхура. Основна причина циститу - інфікування його слизової бактеріями, найчастіше кишковою паличкою