Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Астма у дітей: ознаки астми у дітей

Астма у дітей: ознаки астми у дітей

17-09-2014, 21:56
1591
0
Астма у дітей: ознаки астми у дітей
Розрізняють алергічну (атопічну) та інфекційно-алергічну (змішану) форми бронхіальної астми . У дітей найчастіше спостерігається змішана форма. При алергічній бронхіальній астмі слизова оболонка бронхів реагує на вдыхаемую пилок, волоски шерсті тварин, домашній пил, сипучі пральні порошки та інші подразники. Змішану форму астми викликають інфекції, холод, сухе повітря, вихлопні гази, перенапруження або душевні стреси плюс поєднання частих ГРЗ з алергічною настроєністю організму.
Як допомогти дитині?
Головне - запобігти напад. Для цього, по-перше, необхідно уникати всього того, що може його спровокувати, і, по-друге, намагатися захищати дітей від частих контактів з респіраторною інфекцією.

Як передається хвороба?
Схильність до астми успадковується. Часто у дітей, які ще не мають діагнозу «бронхіальна астма», вже спостерігаються прояви хвороби: сінна лихоманка , екзема.
Стан дитини
Астматичний напад супроводжується уривчастим кашлем і утрудненим довгим і свистячим видихом. Бронхи сильно забиті слизом і судорожно стискаються: дитина не може откашлять слиз. Справжній напад астми виглядає жахливо: дитина задихається, ловить ротом повітря, через нестачу кисню у нього синіють губи. Відчуваючи, що не може дихати, дитина впадає в паніку.
Допомога батьків
При нападі батьки повинні дати дитині потрібні ліки всередину або у вигляді інгаляції і викликати лікаря або «швидку допомогу». До прибуття лікаря дитину треба заспокоювати і стежити, щоб він сидів спершись - це полегшує дихання.

Щоб виявити причини хвороби, необхідно зафіксувати умови, при яких настає напад астми, і, можливо, пройти перевірку на алергію .
Допомога лікаря
Медикаменти в різних формах (інгаляція, прийом всередину, льодяники) усувають спазм бронхіальних м'язів і полегшують відхаркування. Якщо поліпшення не настає, лікар може збільшити дозу або призначити ін'єкції гормональних препаратів. В особливо важких або не до кінця виявлених випадках необхідно протягом декількох днів спостерігати за дитиною в стаціонарі.
Тривалість хвороби
Напад бронхіальної астми у дітей може тривати від декількох хвилин до декількох годин. У довгостроковому плані третина хворих астмою дітей виліковується за допомогою медикаментів, у ще однієї третини астма зникає до початку або в період статевого дозрівання.
Читайте також
Астма - симптоми у дітей
Астма - симптоми у дітей
Глобальна урбанізація і зростання цивілізації дає свої негативні плоди. Астма все частіше ставати проблемою сучасних жителів мегаполісів, в першу
Як починається астма у дітей - симптоми
Як починається астма у дітей - симптоми
Астма – досить поширеною захворювання серед дітей малого віку і, на жаль, вона завжди має хронічний характер, оскільки найчастіше є наслідком
Астма у дітей
Астма у дітей
Астма у дітей - діагноз, поставлений раз і супроводжує малюка все подальше життя. Її симптоми знає всякий - сухий кашель, спазм бронхів і задуху. Як
Бронхіальна астма у дітей
Бронхіальна астма у дітей
Бронхіальна астма в дітей - захворювання бронхів, що викликається цілим рядом причин. Симптоми у чому сходи з симптомами інших простудних
Бронхоспазм у дітей: ознаки і тактика поведінки
Бронхоспазм у дітей: ознаки і тактика поведінки
Бронхоспазм - різке звуження бронхів з утрудненням дихання - характерний прояв нападу бронхіальної астми.
Бронхіальна астма у дітей: основні симптоми, ознаки та лікування
Бронхіальна астма у дітей: основні симптоми, ознаки та лікування
Вдих-видих Слово «астма» перекладається з давньогрецької як «задуха», і вперше в медицині воно було вжито самим Гіппократом. Вже тоді люди