Як вибрати підгузник і як його одягти?

Як вибрати підгузник і як його одягти?
Краще всього купувати підгузники в аптеках
, великих торгових центрах, а не в сумнівних місцях.

Підгузки відрізняються розмірами, швидкістю поглинання вологи, типом застібок (багаторазові на «липучці» і одноразові) і типу поверхні («дихаючі» та звичайні). Розмір підгузників вибирається відповідно до ваги малюка. Наприклад, розмір № 1 призначений для дітей, вага яких від 2 до 5 кг. По мірі дорослішання дитини намагайтеся купувати підгузники на виріст (на один розмір більше). Хороший підгузник повинен підходити за розміром, бути зручним, не натирати ніжки і захищати від протікання.


Коли одягати підгузник

Правил і рекомендацій із зазначенням точного часу, який дитина може знаходитися в одному і тому ж підгузнику, немає. І не вірте, якщо на упаковці виробник пише, що підгузник може вбирати вологу від 6 до 12 годин. Дитина оговтався - потрібно негайно зняти брудний підгузник, навіть якщо ви наділи його 5 хвилин тому. Попку малюка подмойте водою або скористайтеся дитячими вологими серветками. Щоб бактерії не потрапили на геніталії, дівчинку подмывайте за напрямком від живота до спини, а хлопчика - навколо пеніса і яєчок. Одягайте чистий підгузник тільки після того, як шкіра дитини висохне. Дозвольте малюкові 5-7 хвилин побовтатись голяка. Після чого змажте складочки маслом або дитячим кремом.


Одягаючи підгузник, попередньо розправте манжети, які повинні оберігати від протікання, перевірте, чи щільно підгузник прилягає до тіла дитини. Між поясом і тілом малюка повинен вміститися палець. Якщо пупкова ранка ще не зажила, пояс підгузника відігніть назовні.