Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як фотографувати дітей?

Як фотографувати дітей?

23-02-2015, 11:38
2013
0
Як фотографувати дітей?
Ми завжди хочемо відобразити найважливіші моменти свого життя, дорогих серцю людей. Особливо своїх маленьких дітей, адже ростуть вони дуже швидко, і унікальні миттєвості з часом стираються з пам'яті. І перегортаючи знову і знову фотоальбом, ми подумки повертаємося в ті часи, коли наші діти були зовсім маленькими і милими.
Такий альбом ми з гордістю показуємо нашим друзям, очікуючи захоплення з їх боку, але не завжди його отримуємо. Чому, запитаєте ви? Та тому, що не всі знають, як правильно фотографувати дітей.
Останнім часом все більше число батьків віддає перевагу найняти професійного фотографа, який знає, як фотографувати маленьких дітей вдома або в фотостудії. Як правило, в цьому випадку знімки виходять найвищої якості. Адже справжній фахівець, що працює з малюками не один день, володіє всіма необхідними навичками і напевно знає, як красиво фотографувати дітей.
Хороший фотограф повинен бути трішки психологом, адже всі діти різні, до кожного потрібен індивідуальний підхід, щоб вийшли чудові знімки. Якщо ви вирішили провести фотосесію своєму малюкові в студії, то необхідно заздалегідь обговорити з майстром час, в яке ваша дитина зазвичай не спить і знаходиться в хорошому настрої, інакше ризикуєте провести в студії не одну годину, умовляючи і заспокоюючи малюка.
Деякі дітки ні в яку не хочуть позувати в незнайомій обстановці, і тоді фотографа запрошують додому у зручний для вас час. Правда очікувати такої ж якості знімків як в студії, не доводиться, так як освітлення в будинку не завжди підходить для зйомки.

Чому не можна фотографувати сплячих дітей?


Зараз більшу популярність придбало фотографування дітей сплячих на хмаринці або в капусті або оброблених за допомогою інших прийомів фотошопа. Адже всі ми чули, що цього робити не бажано, але не знаємо, чому саме не можна фотографувати сплячих дітей.
Є кілька версій походження цього забобону. Перша полягає в тому, що при фотографуванні на знімку відбивається не тільки фізичне тіло людини, але і його аура. І якщо фотографія потрапить до рук людини, наділеної екстрасенсорними здібностями, то через цю ауру зображеному людині легко зашкодити, навести порчу, хвороби та інше.
На ділі повір'я про те, чому не можна фотографувати сплячих дітей, пояснюється тим, що дитину уві сні можна налякати клацанням фотокамери або спалахом. Після чого можуть виникнути якісь психологічні проблеми. Так що батьки самі мають вирішувати, чи можна фотографувати сплячих дітей.

Як правильно фотографувати дітей?


Більшість батьків вважають за краще все ж фотографувати своїх дітей самостійно, але не знають, як правильно це робити, щоб отримати хороший знімок. Є кілька аспектів, які необхідно врахувати:

 • найголовніший атрибут фотографа - фотоапарат для зйомки дітей бажано мати дзеркальна, нехай і не найдорожчу модель. Мильниці мають набагато більш повільну реакцію, і ви просто можете упустити потрібний момент, адже дитина не може позувати, він постійно в русі. Не зайвими будуть і змінні об'єктиви для дальньої та ближньої зйомки;

 • для роботи в приміщенні використовуйте налаштування фотоапарата «баланс білого»;

 • фотографувати дитину потрібно з висоти його, а не свого зростання;

 • необхідно запастися терпінням і часом, роблячи по декілька дублів, а після перегляду на комп'ютері, вибрати найкращі.

 • не користуйтеся вбудованим спалахом, а тільки природним освітленням для фотографування дитини;

 • не змушуєте дитину позувати, краще дочекайтеся, коли він звикне
  Як фотографувати дітей?
  до фотоапарату у ваших руках і буде вести себе природно;

 • запасіться іграшкою або брязкальцем для залучення уваги дитини, а також атрибутами (капелюхами, музичними інструментами, великими книжками чи іграшками, повітряними кульками), якщо хочете зробити постановочний кадр;
 • пробуйте різні ракурси, не полінуйтеся лягти на підлогу, залізти під стіл або, навпаки, кудись вище.


 • Вам вирішувати, як краще фотографувати дітей - вдома самим або з допомогою професіонала в фотостудії. Не пропустіть важливі моменти в житті ваших дітей. Нехай ці знімки, радують вас багато років при перегляді сімейних альбомів.
  Читайте також
  Чому не можна показувати дитину до 40 днів?
  Чому не можна показувати дитину до 40 днів?
  Багато молоді батьки знають, що дитину не можна показувати перший час - одні вважають, що до хрещення, інші ж витримують 40 днів, але мало хто знає,
  Ідеї для фотосесій дітей
  Ідеї для фотосесій дітей
  Як швидко ростуть діти! А адже хочеться закарбувати в пам'яті кожну мить їх розвитку. Допоможе вам в цьому хороший фотоапарат, фотограф і правильно
  Переляк у дитини
  Переляк у дитини
  Переляк у дітей може бути викликаний різними причинами, реальними або тими, які малює дитяча фантазія. Найчастіше дитина, оточений турботою і любов'ю
  Чи варто звертатися до поліклініки або краще лікувати дитину вдома?
  Чи варто звертатися до поліклініки або краще лікувати дитину вдома?
  Якщо захворіла дитина, у багатьох батьків виникає цілком обгрунтоване запитання: везти його до лікарні або справлятися з хворобою самостійно?
  У скільки місяців можна садити дитину?
  У скільки місяців можна садити дитину?
  Ще кілька десятиліть тому питання, у скільки місяців можна садити дитину, батьків особливо не хвилювало. Малюків висаджували тоді, коли вважали за
  Як правильно тримати новонародженого?
  Як правильно тримати новонародженого?
  Молоді батьки часто не знають, з якого боку підійти до немовляти. Тому правильно тримати новонародженого мами і тата навчаються з перших же днів. І