Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Конкурси на дитячий день народження

23-02-2015, 11:57
24092
0
Конкурси на дитячий день народження
Справжнє дитяче свято завжди відрізняється від дорослого. Традиційне застілля з достатком страв і напоїв - не для малюків, які віддають перевагу активне проведення часу. І, звичайно, таке свято має бути веселим. А про це батьки іменинника повинні подбати заздалегідь. Можна запросити аніматора або клоуна або скласти святковий сценарій самостійно.
Захоплюючі ігри та конкурси - це те, що потрібно для святкування дитячого дня народження вдома. Розваги для дітей ви можете придумати самі або вибрати із запропонованих нижче варіантів. Але обов'язково враховуйте вікову категорію осіб, оскільки те, що для трирічних малюків буде цікавим, у 12-річного підлітка викликає лише нудьгу.
Як правило, малюки віком 1-2 роки ще не беруть участь у спільних іграх, і пропонувати їм якісь дитячі конкурси не варто. Але це ще не означає, що свято не вдався! Адже маленькі гості завжди приходять з батьками, а значить, потрібно просто залучити до участі їхніх мам і тат.
Пам'ятайте також і про те, що не слід включати в сценарій свята дуже багато конкурсів, краще чергувати динамічні ігри з легкими перекусами, а замість застілля запропонувати дітям фуршетний варіант.

Варіанти конкурсів на дитячий день народження • Самим маленьким гостям доведеться за смаком гра «Теремок». Двоє дорослих натягують невелику ковдру на висоті близько метра над підлогою, і під нього ховаються всі діти. Потім приходить «ведмідь» (для цього вам знадобиться костюм або хоча б маска ведмедя) і робить вигляд, що зараз розчавить теремок. Діти з вереском розбігаються і вимагають повторення.

 • Конкурс-естафета з наклейками полягає в наступному. На одному кінці кімнати треба невисоко розмістити на вертикальній площині аркуш ватману. З іншого боку - на старті - збудувати дві команди дітей, роздаючи їм великі яскраві наклейки з персонажами різних мультфільмів (наприклад, «Тачки» та «Маша і ведмідь»). Діти беруть по одній наклейці і наввипередки біжать до ватману, щоб приклеїти їх. Перемагає команда, гравці якої швидше наклеять всі наявні у них наклейки, але суть гри - виключно у піднятті настрою всім учасникам. Тому всім гравцям можна подарувати заохочувальні призи.

 • Конкурс «Хто краще малює?» дуже захоплюючий. Для нього вам знадобляться маркери і разлинованные аркуші паперу. Ведучий протягом хвилини називає різні слова, що означають предмети або тварин (гайка, кіт, валіза, трава, жираф), а учасники повинні схематично зобразити кожне з них (але не буквами!), причому на кожне слово дається буквально кілька секунд. Після закінчення хвилини всі дружно починають розбирати свої каракулі, згадуючи, що ж було зображено. Хто відгадає максимальна кількість заданих слів, той і переміг.

 • Конкурс «Наша Таня голосно плаче» розвеселить і дітей, і дорослих. Хлопці повинні по черзі виходити на імпровізовану сцену і розповідати це відоме всім вірш, імітуючи різні ситуації, коли:


 • розболівся зуб;

 • на ногу впала цегла;

 • за вами женеться собака;

 • ви - воротар футбольної команди;

 • у вас короста, і т. п.


 • Перемагає той, чия декламація була визнана найсмішнішою.
 • Популярна гра під назвою «Я - герой» більше підійде, якщо іменинника та його гостей уже виповнилося хоча б за 10 років.
  Конкурси на дитячий день народження
  Отже, кожен гравець пише на самоклеїться аркушику паперу ім'я або назва персонажа (це може бути казковий герой, назва тварини, популярний актор чи музикант) і приклеює цей папірець на лоб своєму сусідові. Всі гравці сідають у коло і по черзі задають навідні запитання, намагаючись відгадати, ім'я якого героя йому дісталося. Допускаються відповіді тільки «так» або «ні». Перемагає той, хто першим відгадав ім'я героя, а потім гра триває.


 • Крім перелічених, існує ще дуже багато різних конкурсів, які допоможуть вам весело провести дитяче свято день народження.
  Читайте також
  Конкурси на випускний в дитячому саду
  Конкурси на випускний в дитячому саду
  Щоб випускний видався веселим і цікавим, потрібно заздалегідь підготувати розважальну програму, в яку неодмінно увійдуть ігри та конкурси. Не знаєте,
  Цікаві конкурси для підлітків
  Цікаві конкурси для підлітків
  Компанія дітей-підлітків, що зібралася на день народження або просто прийшла в гості, звичайно ж, хоче повеселитися і провести час цікаво. Щоб це
  День іменинника у початковій школі
  День іменинника у початковій школі
  Одним з позакласних заходів, прийнятих проводити у початковій школі, є день іменинників. Як правило, таких днів кілька, які об'єднують іменинників
  Конкурси для дітей 10-ти років
  Конкурси для дітей 10-ти років
  Компанія 10-річних дітей - сповнена енергії і запалу. Якщо дітлахи зібралися всі на свято, скажімо, день народження, неодмінно потрібно придумати для
  Конкурси для дітей 7-ми років
  Конкурси для дітей 7-ми років
  Яке свято для дітей 7-ми років обходиться без веселих та цікавих конкурсів! Змагаючись і граючи, діти чудово проводять час разом. У нашій статті ми
  Дитячий день народження вдома
  Дитячий день народження вдома
  Всі батьки мріють про те, щоб їхнє чадо було щасливим, веселим і задоволеним, а особливо цього хочеться в таке свято, як день народження малюка. У