Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Еспумізан для новонароджених

15-09-2014, 20:24
3701
0
Еспумізан для новонароджених
Що може бути гірше для батьків, ніж засмучений новонароджений малюк, якого не виходить заспокоїти ні іграшками-брязкальцями, ні носінням на руках? Швидше за все, така поведінка пояснюється кишковими коліками, які доставляють дитині дискомфорт і неприємні больові відчуття. Причиною кольок найчастіше виступає попадання бульбашок повітря при прийомі їжі або метеоризм будь-якого походження. У такому випадку спробуйте вдатися до викладання малюка на животик або використовуйте газовідвідну трубочку для виведення газів.

Еспумізан для новонароджених: призначення та застосування

Якщо ні той, ні інший спосіб не допомогли, тоді доведеться вдатися до медикаментозного методу. Педіатри в цьому випадку радять Еспумізан. Головна умова ефективності даного препарату - правильне його застосування та дозування.

Розібратися, як правильно використовувати засіб, що допоможе інструкція, яка завжди додається до будь-яких ліків. Однак для початку потрібно звернутися до дитячого лікаря: нехай він призначить вашому малюкові це засіб і його дозування, адже кожна дитина індивідуальна, і від певних особливостей в його розвитку залежить багато чого.

Що таке Еспумізан?

Цей лікарський препарат відноситься до вітрогінну, проводиться він німецькою компанією «Берлін-Хемі». Після того, як ліки потрапляє в організм, воно впливає на бульбашки в кишечнику, що викликають кольки. Завдяки зміні поверхневого напруги бульбашки починають розпадатися, коліки проходять, малюк заспокоюється.

Чи можна давати Еспумізан новонародженим?

Так, можна: для новонароджених він випускається у вигляді спеціальної емульсії. Стандартна доза в середньому становить 25 крапель. Давати ліки рекомендується або з допомогою піпетки або чайної ложечки (для діток, які вже досягли трьох місяців). Якщо дитині менше трьох місяців, тоді давайте препарат разом з дитячим харчуванням (якщо дитина на штучному вигодовуванні) або до/після годування (акуратно закапав його в рот піпеткою). Препарат почне свою дію через п'ятнадцять-двадцять хвилин після прийому.

Є побічні ефекти?

Застосування Еспумізану допоможе позбавити дитину від кольок. У багатьох батьків виникає питання про його безпеки: відповідно до інструкції, препарат не викликає побічних ефектів. Але все суто індивідуально: у деяких малюків може статися шкірна реакція - висипання, які викликають свербіж і неспокій дитини.

Якщо ви зіткнулися з даною ситуацією, необхідно відразу припинити використання препарату та звернутися за консультацією до дитячого лікаря: можливо, у вашого малюка непереносимість певних компонентів засобу. Але так як його всмоктування в кишечнику відбувається в мінімальному ступені, ризик розвитку побічних реакцій практично зводиться до нуля.

Еспумізан не можна використовувати, якщо у дитини часті запори - це свідчить про кишкової непрохідності, і застосування препарату в такому випадку може призвести до небажаних результатів. Зате препарат можна спокійно давати діткам, у яких спостерігається підвищений вміст цукру в крові: Еспумізан його не містить.

Препарат використовують при болях в животику для малюків до року, поки їх організм пристосовується до нових умов і їжі. В деяких випадках можна давати ліки і дітям старшого віку.
Читайте також
Як часто можна давати Еспумізан новонародженому?
Як часто можна давати Еспумізан новонародженому?
У батьків з коліками у новонароджених крихіток пов'язано дуже багато переживань, адже ці неприємні відчуття доставляють крихіткам, часом нестерпний
Як давати Еспумізан новонародженому?
Як давати Еспумізан новонародженому?
Еспумізан - найпопулярніший засіб від здуття живота, яке дають і дітям, і дорослим. Але при застосуванні ліків у самих маленьких, потрібно не
Аквадетрим для новонароджених
Аквадетрим для новонароджених
Немає жодних сумнівів у тому, що організму новонародженої дитини просто необхідний вітамін D - саме від нього залежить ріст кісток. І хоча цей
Бебынос для новонароджених: нюанси застосування
Бебынос для новонароджених: нюанси застосування
Якщо у дитини спостерігаються ті або інші розлади роботи травної системи, він страждає від підвищеного газоутворення і від кольок...
Гліцин для новонароджених
Гліцин для новонароджених
Зараз багато говорять про те, як корисний препарат Гліцин для новонароджених. Проте не кожна молода мама ризикне дати своєму малюкові те чи інше
Інфакол для новонароджених
Інфакол для новонароджених
З кольок у немовлят стикаються багато молоді батьки. Буває, що в перші місяці життя дитина безперервно плаче. Якщо такий плач відрізняється