Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Спортивне свято у дитячому садку

Спортивне свято у дитячому садку

23-02-2015, 12:24
4452
0
Спортивне свято у дитячому садку
Немає такої дитини, яка б не любила свята. Адже свято - це веселощі, радість і щастя. Крім того, він є важливим чинником формування зростаючої особистості. Через організацію урочистостей можна допомогти дитині розширити знання про навколишній світ, розвинути інтерес до творчості і вміння жити в колективі.
Тому проведення свят в дошкільних установах - невід'ємна складова життя дошкільнят. Діти з завмиранням серця чекають подібні заходи і з ентузіазмом беруть у них участь. Особливо малюки люблять спортивні свята. Головна мета спортивних свят - показати дітям, що заняття спортом - це шлях до здоров'я, витривалості та красі.
У чому користь спортивних дитячих свят?
Спортивні свята для дітей - це:

 • Фізичний розвиток. Свято спорту в дитячому садку допомагає прищепити дитині культуру занять спортом. Також, в ході рухливих ігор поліпшується координація рухів малюка, підвищується спритність, швидкість, гнучкість і витривалість.

 • Моральне виховання. У ході підготовки та проведення заходу діти вчаться почуття взаємодопомоги, співпереживання і відповідальності.

 • Комунікативні можливості. Спортивне свято у дитячому садку згуртовує дітей, допомагаючи виробляти навички спілкування з однолітками і дорослими. Створення доброзичливої атмосфери робить життя кращим.

 • Художньо-естетичне виховання. Проведення спортивних заходів розвиває уяву дитини, а також формує почуття краси і прекрасного.


 • Крім того, в процесі підготовки спортивних заходів, відбувається більш тісна взаємодія батьків з педагогом. Це дозволяє ближче познайомитися один з одним і дізнатися багато корисної інформації про свою дитину та його вихованні.
  Спортивне свято у дошкільних освітніх установах - це яскраве і видовищне дію для дітей та їх батьків. Програма свята включає ігри та конкурси з різними фізичними навантаженнями. Завдання бувають як індивідуальними, так і колективними.
  Скільки повинен тривати свято?
  Спортивне свято у дитячому садку

  Як правило, проводяться подібні свята один або два рази в рік. Залежно від вікових особливостей, тривалість часу проведення заходів різна. Спортивне свято у молодшій групі не повинен перевищувати 50 хв. Для дітей старшої групи - 60-90 хв, але в цілому, спортивні свята не можуть тривати більше двох годин.
  Дитячий спортивний свято - веселе дійство, яке подарує вам і вашій дитині заряд позитивного настрою. А також, дитина придбає безліч корисних умінь і навичок, які неодмінно знадобляться для подальшого дорослого життя.
  Читайте також
  Свята в дитячому саду
  Свята в дитячому саду
  Свята в дитячому саду - це завжди привід для дитини показати себе, свої вміння і таланти. Тому особливо важливо для батьків приділити увагу
  Спортивні ігри в дитячому садку
  Спортивні ігри в дитячому садку
  Спортивні ігри в дитячих дошкільних установах займають особливе місце, адже це фізичний розвиток малюків і їх здоров'я. Діти надзвичайно рухливі і
  Осінні свята в дитячому саду
  Осінні свята в дитячому саду
  Настала золота осінь В дитячих садах повним-повно варіантів розваги малечі в осінню пору І особливе місце відводиться проведення тематичних ранків.
  Свято квітів у дитячому садку
  Свято квітів у дитячому садку
  У дитячому садку проводиться величезна кількість тематичних ранків, але свято квітів займає особливе місце серед них. Адже він вчить маленьких
  Дитячий сад на дому
  Дитячий сад на дому
  Дитячий сад на дому - прекрасна альтернатива для тих, хто не хоче віддавати дітей в державні дошкільні установи, а приватні - занадто дорогі. Ці
  Спорт і діти
  Спорт і діти
  Безсумнівно, спортивні заняття є обов'язковою умовою для формування здоров'я як дорослих, так і дітей. Тренування загартовують характер, тіло і дух,