Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Назви груп в дитячому садку

Назви груп в дитячому садку

23-02-2015, 12:53
4693
0
Назви груп в дитячому садку
Ваш малюк уже підріс і став майже самостійним, а значить, настав час збиратися в дитячий сад. Коли дитина зростає в турботливому оточенні батьків і бабусь це дуже добре - малюк завжди ситий, чистий і тепло одягнений.
Але якщо він позбавлений спілкування з однолітками, то в подальшому житті їй буде складніше адаптуватися до нових умов життя. Щоб цього не допустити, дитині потрібен дитячий колектив, де він зможе вчитися спілкуватися з собі подібними, і осягати свою першу життєву науку.
В залежності від віку, в якому дитина йде в дитячий заклад він потрапляє у певну групу, відповідно до кількості своїх років. У різних регіонах класифікація назв груп у дитячих садках трохи розрізняється за назвою, але це не впливає на віковий ценз.

Які бувають групи в дитячому садку? • Ясельна група. Її відвідують самі маленькі дітки, починаючи з півтора року до двох включно. У деяких дитячих садках є дві такі групи - перша і друга. У першій малюки 15 - 2 років, в другій з 2 до 3 років. Це самі нечисленні колективи, адже більшість діток іде в сад пізніше.

 • Перша молодша група. Сюди відносяться діти двох-трьох років. Ще її інколи називають другою ясельної.

 • Друга молодша група. Її контингент - діти від 3 до 4 років. Зазвичай саме в цьому віці малюків віддають в дитячий заклад, коли мама йде працювати після декретної відпустки.

 • Середня група. Вона скрізь середня, тут вже не може бути ніякої плутанини. Чітко встановлено віковий проміжок - 4-5 років.

 • Старша група. Призначена вона для дітей
  Назви груп в дитячому садку
  у віці від 5 до 6 років.

 • Підготовча група. Назва говорить сама за себе. Це група для дітей, які готуються стати першокласниками, їм від 6 і більше років. Але вони є не у всіх садах, в деяких старша - остання перед школою. У ній можна зустріти дітей, яким ще залишатися в садку один або два роки, і тих хто буде вже випускником.


 • Батьки часто не розуміють, які критерії відбору в ті чи інші групи дитячого саду існують у даному закладі. У будь-якому випадку останнє рішення залишається за керівництвом закладу, до якого і варто звертатися в першу чергу.
  Читайте також
  Дитячі новорічні костюми своїми руками
  Дитячі новорічні костюми своїми руками
  В садках і школах, а також інших установах напередодні нового року проводяться ранки і карнавали для діток. Тому будь-яка мама зайнятий підготовкою
  Новорічний ранок у дитячому садку старша група
  Новорічний ранок у дитячому садку старша група
  Малеча обожнює всілякі новорічні дійства і шалено рада приймати участь у ранках, адже це довгоочікуване свято з ялинкою та подарунками , всілякими
  Круглий стіл з батьками в дитячому саду
  Круглий стіл з батьками в дитячому саду
  Останнім часом досить поширеною практикою в дитячих садах є збори круглих столів з батьками. Традиційні збори застосовуються все рідше через свою
  Група крові дитини і батьків
  Група крові дитини і батьків
  У наш час батьки можуть заздалегідь дізнатися не тільки стать, колір очей і волосся дитини, але і з великою ймовірністю визначити його групу крові.
  Підготовча група в дитячому саду
  Підготовча група в дитячому саду
  У віці 5-6 років дитина, що відвідує дитячий садок, переходить в старшу підготовчу групу і робить останні кроки на шляху підготовки до школи. Чим
  Гід по дитячих сумішах
  Гід по дитячих сумішах
  Серед штучних сумішей для зовсім маленьких є група продуктів, до складу яких включені різноманітні речовини, важливі для росту й розвитку маляти. В