Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Свято квітів у дитячому садку

Свято квітів у дитячому садку

23-02-2015, 12:57
5056
0
Свято квітів у дитячому садку
Для того щоб свято квітів в дитячому садку пройшов яскраво і був незабутнім, до нього потрібно підготуватися заздалегідь. Таке святкування проводиться з метою дати маленьким дітям знання про квіти: як і де вони ростуть, як за ними доглядають. Такий захід виробляє у дітей дбайливе ставлення до природи. Ранок повинен пройти весело і радісно.

Проведення свята квітів


Для того, щоб наочно показати малюкам, як ростуть квіточки, можна ранньою навесні висадити їх насіння. Потрібно поставити горщики на вікна і нехай діти доглядають за ними, поливають і спостерігають, як вони ростуть. А в день проведення дитячого свята квітів, або напередодні, організувати зі старшою групою висаджування вирощеної розсади в квітник.
Проведення свята квітів краще призначити на теплу пору року: травень-липень, в залежності від місцевості та клімату. Для оформлення залу можна провести заздалегідь з хлопцями урок малювання, на якому діти зобразять свої улюблені квіточки. Цими малюнками прикрашають стіни групи або оформляють з них виставку.
Можна з допомогою батьків організувати виставку кімнатних рослин під назвою, наприклад, «Квіткова фантазія». Приміщення, де буде проходити свято квітів, прикрашають різними виробами , які діти можуть виконати з тканини, паперу і інших матеріалів. Скрізь розставляють вази з живими квітами.
Костюми на свято квітів для дітей і дорослих - окрема тема. Це можуть бути прекрасні метелики, непосидючі бджілки, або веселі пташки. Можна зробити для хлопців тематичні маски: жоржини, ромашки, дзвіночки та інших. Для кожного з малюків в якості подарунка потрібно придумати медаль.
Заздалегідь обов'язково складають сценарій свята «День квітів». Якщо дозволяє погода, музичну частину святкування можна провести на вулиці. Цей день повинен бути коротким, але яскравим і незабутнім. Діти швидко втомлюються, і веселощів може не вийде, якщо перевантажити його номерами.

Конкурси на свято квітів


Будь-ранок у садочку не обходиться без забав і веселих конкурсів.
Свято квітів у дитячому садку
На свято квітів в дитячому саду можна загадати дітям загадки про квітучих рослинах, а тим, хто відгадає, вручити маленький приз. Або, наприклад, пограти з дітьми у «Знайди свою галявину». Для її проведення потрібно поставити всіх в коло. Під музику ведучий повинен вибрати найкрасивіші вбрання і вручити невеличкі подаруночки.
Для конкурсу «Збери квіти в букет» треба запросити дві команди хлопців, кожному з яких дати паперові квітки різного кольору. В іншому кінці кімнати покласти на підлогу два обруча. По команді учасники кожної з них по черзі повинні добігти до мети і покласти квіточку. Перемагають ті, хто швидше зібрав букет.
Читайте також
Свято осені в дитячому садку
Свято осені в дитячому садку
У багатьох дитячих садках проводять свята, присвячені порам року. Настала золота пора - саме час організувати торжество. Адже це чудова можливість
Свято весни в дитячому саду
Свято весни в дитячому саду
З настанням перших весняних днів, у всіх дитячих садках починаються ранки, присвячені святу весни. Часто вони також приурочені до 8 березня.
Осінні свята в дитячому саду
Осінні свята в дитячому саду
Настала золота осінь В дитячих садах повним-повно варіантів розваги малечі в осінню пору І особливе місце відводиться проведення тематичних ранків.
Новий рік у дитячому садку
Новий рік у дитячому садку
Новий рік - особливе свято, та ранок у дитячому садку проходить особливо весело і святково. Готуватися до нього починають ще з осені, адже
Спортивне свято у дитячому садку
Спортивне свято у дитячому садку
Свято для дітей - це завжди щастя, радість і веселощі! Особливо, якщо свято спортивний - тут точно є куди виплеснути свою невичерпну енергію! Читайте
Випускний ранок в дитячому саду
Випускний ранок в дитячому саду
Випускний ранок в дитячому саду - велике свято, до якого готуються і діти, і їх батьки. Як провести випускний і як підготувати до нього дитини?