Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Осінні свята в дитячому саду

23-02-2015, 12:57
4619
0
Осінні свята в дитячому саду
Золота пора приносить нашим дітям багато нових розваг і цікавих занять. Вже з перших днів осені починаються тематичні свята в дитячому садку. Турботливі та люблячі свою справу вихователі намагаються всебічно урізноманітнити дитяче дозвілля і стимулювати малюків до здобуття нових знань.

Свято знань в дитячому саду


Цей захід приурочено до початку навчального року в школах і проводиться в старшій групі для хлопців, які вже через рік сядуть за парти . У веселій ігровій формі, як і всі свята в дитячих садах, він потрібен для того, щоб показати майбутнім першокласникам, як весело і добре вчитися і розбудити інтерес до навчального процесу.

Свято осені та врожаю в дитячому садку для дітей


У деяких садочках це два різних заходи. Але в основному їх об'єднують, так як тематика їх схожа. Ці дитячі осінні свята в дитячому саду викликають у ребячьей душі захват, адже яскраві декорації до нього, барвисті костюми улюблених казкових героїв дуже подобаються малюкам і ясельної та старшої групи.

Свято-ярмарок в дитячому саду


Ще одна інтерпретація свята осені для дітей - це проведення дитячої ярмарки. Діти приносять з дому овочі і фрукти, достигли до цього сезону, і стають покупцями або продавцями. Вдало підібраний сценарій, яскраві костюми і реквізит - запорука вдалого своєрідного свята осені для дітей, який запам'ятається надовго.

Свято вихователя в дитячому саду


Не так давно офіційно був заснований День вихователя, який щорічно тепер проводиться в останніх числах вересня. Раніше, людей, які вчать життєвим премудростям нове покоління, незаслужено забували, і їм залишалося лише вважати своєї професійної датою день Вчителя.
Це свято не відноситься до тематичних свят в дитячому садку, адже він проводиться виключно в робочому колективі дошкільного навчального закладу.
Осінні свята в дитячому саду
Але це не заважає проводити його весело. Адже вихователям за родом служби властиво перевтілення у різні образи. І тому у свій день вони у веселій ігровій формі вітають один одного.
Проведення свят в дитячому садку - це непросте завдання, як може здатися незнаючій людині. Потрібно вибрати цікавий сценарій, щоб залучити всіх дітей. Працівники дошкільного колективу впродовж кількох місяців готують малюків до виступу, щоб у відповідальний момент все було на високому рівні і батьки оцінили старання і дітей і дорослих. Тому кожному вихователю буде приємно почути щирі слова подяки на свою адресу після закінчення ранку .
Читайте також
Свято осені в дитячому садку
Свято осені в дитячому садку
У багатьох дитячих садках проводять свята, присвячені порам року. Настала золота пора - саме час організувати торжество. Адже це чудова можливість
Свято весни в дитячому саду
Свято весни в дитячому саду
З настанням перших весняних днів, у всіх дитячих садках починаються ранки, присвячені святу весни. Часто вони також приурочені до 8 березня.
Свята в дитячому саду
Свята в дитячому саду
Свята в дитячому саду - це завжди привід для дитини показати себе, свої вміння і таланти. Тому особливо важливо для батьків приділити увагу
Свято квітів у дитячому садку
Свято квітів у дитячому садку
У дитячому садку проводиться величезна кількість тематичних ранків, але свято квітів займає особливе місце серед них. Адже він вчить маленьких
Новий рік у дитячому садку
Новий рік у дитячому садку
Новий рік - особливе свято, та ранок у дитячому садку проходить особливо весело і святково. Готуватися до нього починають ще з осені, адже
Спортивне свято у дитячому садку
Спортивне свято у дитячому садку
Свято для дітей - це завжди щастя, радість і веселощі! Особливо, якщо свято спортивний - тут точно є куди виплеснути свою невичерпну енергію! Читайте