Дитяча любов

Дитяча любов
Важко уявити собі хорошу сім'ю без любові! Адже початок сім'ї - це любов чоловіка і жінки, в якої стає плодом їх дитина. Саме в родині у своїх батьків діти вчаться любити і формувати стосунки з протилежною статтю. Маленька дитина демонструє свою любов захопленням при вигляді коханої людини, обіймами і поцілунками. Дитяча любов більш щира і емоційна, ніж любов дорослих людей. У нашій статті ми поговоримо про те, чи можуть діти відчувати сильні почуття, і буває справжня дитяча любов?

Любов дітей до батьків

Звичайно ж самої сильної і першою любов'ю дитини є почуття, яке він відчуває до мами. Це, напевно, єдина любов, яка не проходить з роками, а стає лише міцніше. Дитина дорослішає в сім'ї і починає розуміти, чим відрізняються один від одного хлопчик і дівчинка. Він починає асоціювати себе з відповідним підлогою і наслідувати батьків (дівчинка повторює стереотип поведінки своєї матері, а хлопчик батька). Після настання дворічного віку у дитини батьки повинні бути стримані в прояві своїх почуттів (один до одного) при ньому. Так. слід пояснювати малюкові, що папа повинен спати з мамою, а у дитини повинна бути своя ліжко.

Перша дитяча любовЗазвичай першу любов дитина відчуває в дитячому садку . Звичайно, почуття-це швидше схоже на підвищений інтерес до того чи іншого маленькій людині, але дітям хочеться називати його любов'ю. Діти ще не знають як висловлювати свою симпатію по відношенню до протилежної статі, тому висловлюють її часом досить дивно. Так, наприклад, хлопчик вподобану йому дівчинку може часто смикати за косу або штовхати.
Маленькі діти не соромляться своїх симпатій і з задоволенням розповідають про них у колі сім'ї, а у дворі без сорому відіграють дитячі весілля. В цих іграх діти наслідують дорослим, дівчата вбираються і кокетують, а хлопчики поводяться стримано. Дуже важливо, щоб батьки не сміялися над дитиною, а поставилися серйозно до його прихильності і проявляли інтерес до його життя. Цим вони зміцнять довіру до себе свого чада в подальшому житті.

Дитяча шкільна любовДитина-школяр вже краще усвідомлює себе і розуміє роль чоловіка і жінки у трудових відносинах. Тому, свою симпатію хлопчик проявляє підвищеною увагою: захищає свою шкільну любов від хуліганів, носить портфель і дарує невеличкі подаруночки. Дівчатка стають кокетливими, особливо в присутності предмета свого обожнювання. Закоханий хлопчик (дівчинка) намагаються пригостити свого обранця своїм обідом або чимось особливим, що батьки поклали йому в портфель.


Дитяче кохання з точки зору психології
Психологія розглядає еволюцію почуття любові у дитини процес його розвитку, дорослішання і еволюції. На ранньому етапі свого життя малюк вміє тільки брати: матеріальні блага, турботу і ласку своїх родичів. Дорослішаючи, діти починають вчитися віддавати: вони розуміють, що треба ділити задоволення з коханою людиною
Дитяча любов
і піклуватися про нього. З дорослішанням діти починають розуміти, що не слід відкрито демонструвати свою прихильність до протилежної статі. Перша дитяча любов найчастіше буває нерозділеного, тому діти і підлітки навчаються приховувати свою прихильність.


Таким чином, дитячу любов можна вважати першим проявом щирих позитивних почуттів. Воно проявляється у всьому - в усмішці, обійми, поцілунок і звичайно ж хороших вчинках. У тому, на скільки дитина в майбутньому зможе любити і будувати свої відносини залежить від батьків, адже вони є головним прикладом для їх нащадка.