Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Гліцин для новонароджених

16-09-2014, 07:59
2405
0
Гліцин для новонароджених
Зараз багато говорять про те, як корисний препарат Гліцин для новонароджених. Проте не кожна молода мама ризикне дати своєму малюкові те чи інше медикаментозне засіб, не дізнавшись про нього все, що тільки можна. Поговоримо про особливості цього препарату, про його призначення і про можливі наслідки застосування.

Навіщо потрібен Гліцин?

Препарат здатний чинити на організм малюка комплексне розгорнуте вплив. Найчастіше його призначають невропатологи, які високо цінують це засіб за зниження збудливості дитини, покращення уважності і здатності сприймати інформацію, нормалізацію режиму, а також поліпшення обміну речовин у головному мозку. Причому фахівці можуть рекомендувати цей препарат для лікування тих чи інших мозкових порушень (наслідків гіпоксії плода, родових травм і так далі) або неврозів, так і в цілях профілактики.

Якщо ви уважно почитаєте відгуки, то дізнаєтеся про один дуже важливий переваги Гліцину: він здатний надавати позитивний вплив на малюка навіть при одноразовому вживанні. Тобто, вам не доведеться проходити цілий курс лікування - поліпшення настане відразу ж.

Як давати дитині ліки:

Якщо дитина знаходиться на грудному вигодовуванні

Оскільки препарат випускається в таблетках, ви можете серйозно задуматися над питанням, як давати Гліцин новонародженим? Не станеш же просто подрібнювати таблетку і засипати отриманий порошок дитині в рот! На щастя, тут є дуже простий і доступний вихід з положення - поки малюк повністю знаходиться на грудному вигодовуванні, приймати Гліцин може його мати. Таким чином, засіб буде потрапляти в організм у складі материнського молока, причому користь від нього будуть отримувати, і мама, і дитина.

Якщо ви вибрали цей спосіб, щоб лікувати свого малюка з допомогою Гліцину, то знайте - необхідна дозування речовини може встановлюватися тільки спеціалістом, який його призначив. Але, швидше за все, вам порекомендують приймати по одній таблетці препарату тричі на день - цієї кількості цілком достатньо, щоб справити позитивний вплив на організм дитини.

Якщо дитина перебуває на штучному вигодовуванні

Звичайно, іноді препарат необхідно давати безпосередньо дитині - якщо він, приміром, знаходиться на штучному вигодовуванні або ж у матері спостерігається індивідуальна непереносимість даної речовини. І тоді батькам діток до року потрібно давати їм по половинці таблетки два рази на день. Таблетку слід потовкти, розчинити в невеликій кількості теплої води і дати дитині випити з ложечки.

Кілька важливих моментів

Роздумуючи про доцільність застосування Гліцину для лікування малюка, ви повинні пам'ятати про тих моментах, які, як правило, замовчує інструкція. Справа в тому, що препарат має безпосередній вплив на обмін речовин крихти, адже цей процес протікає у кожної дитини індивідуально.

Тобто, приймаючи рішення почати використовувати Гліцин без попередньої консультації з лікарем, ви сильно ризикуєте, дуже може бути, що здатність препарату покращувати увагу і стимулювати процеси сприйняття інформації, ще більше порушить вашої дитини. Тому будьте дуже обережні з цим засобом - орієнтуйтеся не тільки на ті позитивні думки, які ви знайдете в мережі Інтернет, а також на точку зору кваліфікованих фахівців.

Вам призначав цей препарат лікар? В такому випадку, побоюватися нічого. Просто не перевищуйте дозування речовини, і про будь-які можливі побічні дії можна буде благополучно забути.
Читайте також
Гліцин для немовлят
Гліцин для немовлят
Гліцин - один з найбільш часто призначуваних неврологами препаратів для збудливих малюків. Багато мами побоюються давати таблетки дитині з-за
Елькар для новонароджених
Елькар для новонароджених
На жаль, навіть у новонароджених діток в наш час можуть спостерігатися проблеми зі здоров'ям. Нерідко лікарі діагностують у малюків ...
Аквадетрим для новонароджених
Аквадетрим для новонароджених
Немає жодних сумнівів у тому, що організму новонародженої дитини просто необхідний вітамін D - саме від нього залежить ріст кісток. І хоча цей
Бебынос для новонароджених: нюанси застосування
Бебынос для новонароджених: нюанси застосування
Якщо у дитини спостерігаються ті або інші розлади роботи травної системи, він страждає від підвищеного газоутворення і від кольок...
Вітамін Д для новонароджених
Вітамін Д для новонароджених
Педіатри багато говорять про те, як важливий вітамін Д для новонароджених. Однак при цьому молоді батьки далеко не завжди пам'ятають про необхідність
Еспумізан для новонароджених
Еспумізан для новонароджених
Що може бути гірше для батьків, ніж засмучений новонароджений малюк, якого не виходить заспокоїти ні іграшками-брязкальцями, ні носінням ...