Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Свято 1 вересня

Свято 1 вересня

23-02-2015, 15:38
1996
0
Свято 1 вересня
День знань не є державним святом, це не вихідний день, однак для всіх громадян нашої країни цей день пов'язаний з гарним настроєм, приємним хвилюванням, сміхом дітей і, звичайно, першим дзвінком. Всі випуски новин в цей день починаються з того, як свято 1 вересня проходить в різних містах, у різних школах. В останній тиждень серпня батьки, чиї діти школярі або тільки збираються ними стати, активно готуються до школи: набувають шкільну форму та приладдя, допомагають дітям обернути підручники і зошити, отглаживают святкові сорочки і блузи, мами тренуються зав'язувати банти, папи - краватки.

Навіщо святкувати 1 вересня?


Хоча 1 вересня - робочий день, більшість батьків (особливо ті, чиї діти йдуть у перший клас) намагаються відпроситися з роботи, щоб провести час з дітьми, проте мало хто з дорослих задається питанням, як відсвяткувати 1 вересня. Між тим, дуже важливо влаштувати свято для дитини в цей день, незалежно від того, йде в перший клас або в 11. Гарний настрій збережеться надовго і стане відмінним початком навчального року, якщо дитина отримає подарунок до цього свята.
Про подарунки
Оскільки День знань - не зовсім звичайний свято, багатьох батьків питання, що подарувати дитині на 1 вересня, ставить у глухий кут. Насправді, підібрати подарунок до початку навчального року досить просто. Краще всього подарувати дитині енциклопедію або довідник - корисна книжка стане в нагоді йому в школі, допоможе виконувати домашні роботи. Якщо дітей кілька, можна придбати розвиваючу гру або навчальний диск. Дівчатка зрадіють красивим блокнотам з кошенятами або квіточками, хлопчикам можна придумати незвичайний пенал у формі машини або ракети.
Запитайте у дітей
Свято 1 вересня
Плануючи цей день, багатьом батькам радимо пригадати, як відзначити 1 вересня хотіли вони самі, коли ходили в школу. Не будьте занадто суворі, відпустіть дитину гуляти з друзями після лінійки. До речі, якщо ви так і не придумали, що подарувати дитині на 1 вересня, організуйте похід в кафе-морозиво або влаштуйте пікнік (якщо дозволяє погода). Запевняємо вас, такий подарунок сподобається всім, подарує масу позитивних емоцій.
Якщо постає питання, як привітати дитину з 1 вересня в класі, порадьтеся з учителем. Можна запросити аніматорів, можна організувати свято самостійно, але діти втомляться під час лінійки, тому відмінним подарунком на 1 вересня стане похід всім класом в кіно або в кафе.
Читайте також
Зачіски на 1 вересня
Зачіски на 1 вересня
1 вересня - свято знань, свято всіх учнів та вчителів! Ціле літо друзі і подружки не бачилися, і тепер дівчаткам просто необхідно бути чарівними!
1 вересня в 1 класі
1 вересня в 1 класі
Вчора ще зовсім крихітка, а сьогодні вже першокласник. 1 вересня - хвилюючий день і для юного школяра і для його батьків. Від того, яким він буде,
Оформлення класу до 1 вересня
Оформлення класу до 1 вересня
Ось вже і новий навчальний рік на носі! А дітлахам так хочеться ще трошки відпочити і розважитися! Щоб діти ходили до школи, як на свято, і 1 вересня
Пісні на 1 вересня
Пісні на 1 вересня
Свято першого дзвоника, День знань, свято першокласника - це все 1 вересня! І вже ось-ось перший дзвоник задзвенить, і дітвора весело защебечет в
Подарунок випускнику дитячого садка
Подарунок випускнику дитячого садка
Випускний в дитячому саду - справжнє свято для дітей та їх батьків. І, як і на будь-який інший пам'ятний день, на випускний малюкам прийнято дарувати
Осінні свята в дитячому саду
Осінні свята в дитячому саду
Настала золота осінь В дитячих садах повним-повно варіантів розваги малечі в осінню пору І особливе місце відводиться проведення тематичних ранків.