Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Аквадетрим для новонароджених

16-09-2014, 09:04
3255
0
Аквадетрим для новонароджених
Немає жодних сумнівів у тому, що організму новонародженої дитини просто необхідний вітамін D - саме від нього залежить ріст кісток. І хоча цей вітамін в досить великих кількостях міститься в грудному молоці, бувають випадки, коли дитина відчуває недолік (якщо він знаходиться на штучному Оксана Литвиновавскармливании, його підгодовують, у матері не дуже якісне молоко і так далі). І саме тоді виникає питання - а чи варто давати малюкові Аквадетрим для новонароджених, щоб захистити його порушення фосфорно-калієвого обміну, від розм'якшення кісткових тканин та інших, пов'язаних з цим ускладнень роботи внутрішніх органів.

Основні ознаки нестачі вітаміну D

Про те, що малюк відчуває нестачу цієї речовини, що можуть свідчити зміни його поведінки - він стає примхливим, полохливим або, навпаки, занадто млявим. Крім того, дитина починає сильно потіти - під час годування або навіть під час сну на його личку можна помітити крапельки поту. В таких випадках лікарі призначають своїм крихітним пацієнтам Аквадетрим для новонароджених. І, як показує практика, застосування цього засобу завжди йде на користь.

Про препараті

Як стверджує інструкція по застосуванню Аквадетрима, розглянутий препарат містить у собі вітамін Д у відкритій формі (Холекальциферол, Вітамін D3). А ця речовина, як відомо, є результатом тієї фотохімічної реакції, яка протікає в шкірі людини під впливом сонячного світла.

Як правильно приймати Аквадетрим?

У більшості випадків, на питання, як приймати цей медикаментозний препарат лікарі відповідають, що вводити його потрібно десь з третьої - четвертої тижні життя малюка, і лише по одній краплі (тобто, по 500МЕ) на добу.

Причому в той період, коли ви будете використовувати засіб для профілактики захворювання або для лікування дитини, дуже важливо дотримуватися абсолютно всіх лікарських рекомендацій. Адже тільки професійний педіатр може врахувати всі можливі шляхи потрапляння в організм вітаміну D і, залежно від цього, правильно розрахувати необхідну дозування препарату.

Про можливість виникнення побічних явищ

Кожна відповідальна і любляча мама, роздумуючи про доцільність застосування того чи іншого медикаментозного засобу для лікування своєї дитини, неодмінно задається питанням, а які побічні ефекти можуть спостерігатися в результаті його використання. Зазначимо, що, згідно численних лабораторних досліджень, препарат Аквадетрим не чинить на організм малюка ніяких додаткових впливів. Однак це справедливо тільки в тому випадку, якщо ви чітко виконуєте всі вказівки лікаря і не перевищуєте дозування!

Прочитавши відгуки про застосування цього препарату, можна зробити висновок, що педіатри завжди попереджають молодих батьків про небезпеку перевищення дозування - адже це може стати причиною інтоксикації організму малюка! Якщо в організм потрапляє велика кількість вітаміну Д, відбувається поступове накопичення токсичних солей кальцію в крові малюка.

Втім, які б зміни в поведінці або в стані здоров'я своєї дитини ви не помітили в період прийому даного препарату, про них необхідно сповістити лікаря.

Висновок

Як видно, у Аквадетрима чимало переваг - висока ефективність, доступна ціна, відсутність побічних ефектів. Однак батькам не варто починати давати дитині це засіб, до консультації з професійним педіатром.
Читайте також
Елькар для новонароджених
Елькар для новонароджених
На жаль, навіть у новонароджених діток в наш час можуть спостерігатися проблеми зі здоров'ям. Нерідко лікарі діагностують у малюків ...
Бебынос для новонароджених: нюанси застосування
Бебынос для новонароджених: нюанси застосування
Якщо у дитини спостерігаються ті або інші розлади роботи травної системи, він страждає від підвищеного газоутворення і від кольок...
Гліцин для новонароджених
Гліцин для новонароджених
Зараз багато говорять про те, як корисний препарат Гліцин для новонароджених. Проте не кожна молода мама ризикне дати своєму малюкові те чи інше
Вітамін Д для новонароджених
Вітамін Д для новонароджених
Педіатри багато говорять про те, як важливий вітамін Д для новонароджених. Однак при цьому молоді батьки далеко не завжди пам'ятають про необхідність
Як застосовувати Ріабал для новонароджених?
Як застосовувати Ріабал для новонароджених?
Дуже часто малюків у перші місяці їх життя мучать функціональні кишкові коліки. Причому це не повинно викликати у матері особливого занепокоєння,
Еспумізан для новонароджених
Еспумізан для новонароджених
Що може бути гірше для батьків, ніж засмучений новонароджений малюк, якого не виходить заспокоїти ні іграшками-брязкальцями, ні носінням ...