Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Аква Маріс для новонароджених

Аква Маріс для новонароджених

16-09-2014, 09:20
2998
0
Аква Маріс для новонароджених
Як відомо, ліки для новонароджених потрібно підбирати дуже обережно, віддаючи перевагу натуральним препаратам, що володіють м'якою дією. Одним з таких засобів є Аква Маріс, який допомагає впоратися з різними захворюваннями слизової оболонки носа. Про це препараті можна прочитати самі утішні відгуки. Але як він діє?

Що собою являє Аква Маріс?

Аква Маріс для новонароджених хороший вже тим, що має природне походження. По суті, це стерилізована морська вода Адріатичного моря, яке славиться своєю прекрасною екологією. Якщо почитати його повний склад, то можна дізнатися, що крім очищеної прісної і морської води, у нього також входять корисні неорганічні речовини, а саме іони натрію, магнію, кальцію і так далі. Ніяких консервантів, а тим більше барвників, в цьому засобі немає.

Для чого використовується Аква Маріс?

В різних описах можна почитати, що Аква Маріс видаляє зі слизової оболонки носа такі поширені алергени, як кімнатна і вуличний пил, а також пилок та інші чужорідні частинки. Однак насправді він володіє набагато більш широким спектром дії, використовується не тільки для лікування, але і для профілактики різних захворювань. Адже солона морська вода дезінфікує і дозволяє зняти набряклість.

Так, Аква Маріс допомагає впоратися з сухістю слизової оболонки носа, яка неминуче виникає в осінньо-зимовий період (до речі, в цих цілях його можна використовувати і дорослим).

Препарат використовується при лікуванні запальних захворювань (риніту, синуситу і так далі).

Ще він допомагає краще адаптуватися до зміни клімату - від цього також часто можуть виникати сухість слизової і інші неприємні відчуття.

Застосовується при алергічному риніті, а також при аденоїдах.

Як лікувати новонароджених?

Аква Маріс випускають у вигляді назальних крапель, гранул для суспензії і спрею. Лікування новонароджених передбачає використання саме крапель, тому що спрей не рекомендований дітям до трьох років. А ось краплі можна застосовувати вже з першого дня життя дитини. До речі, їх можна використовувати і в гігієнічних цілях, для того, щоб почистити слизову після проходження родових шляхів.

Мабуть, єдиний недолік препарату - це не дуже зручний флакон, зроблений з твердого пластику. Він вимагає певної вправності і обережності, оскільки важко закапувати краплі з такого флакона в крихітну ніздрю новонародженого - неважко і поранити. Потрібно злегка струсити краплі і легким натисканням видавити всього одну (іноді, за призначенням - дві).

Дозування та протипоказання

Для гігієни і профілактики зазвичай закопують по 1-2 краплі в ніздрю раз в день. Для лікування - по 2 краплі, 2-5 разів на день, залежно від захворювання та призначення лікаря. Як правило, за відгуками, тривалість такого лікування рідко перевищує 2 тижні. Іноді з носа виділяється запальний секрет. Його слід повністю усувати за допомогою вати і серветок, до повного очищення. Можна також скористатися аспіратором.

При застосуванні Аква Маріса практично не виникає ніяких небажаних ефектів. При підвищеній чутливості до одного з компонентів можливі алергічні реакції. Даних про можливість передозування препарату не існує.

Аква Маріс не вступає у взаємодію з іншими препаратами. Тому при комплексному лікуванні грипу або риніту можливо його одночасне застосування з іншими фармацевтичними засобами.
Читайте також
Краплі в ніс для новонародженого
Краплі в ніс для новонародженого
У більшості новонароджених малюків виникають різного роду проблеми з носиком. У цій статті спробуємо розібратися в причинах нежиті у дітей найменшого
Дитина 1 місяць хрюкає носом
Дитина 1 місяць хрюкає носом
Більшість батьків новонародженого насторожено відносяться до різних нетиповим, в їх розумінні, звуків, що походить від дитини. Зокрема, це стосується
Аквамаріс для новонароджених
Аквамаріс для новонароджених
Проблема очищення носика у новонародженого малюка нерідко заводить у глухий кут батьків. Адже дитина ще не вміє сякатися, втягувати в себе повітря в
Як лікувати нежить у немовляти?
Як лікувати нежить у немовляти?
Нежить - одне з найпоширеніших захворювань, їм страждають як дорослі, так і малеча. Як лікувати нежить у немовляти? І чи можна використовувати ліки?
Краплі в ніс для новонароджених
Краплі в ніс для новонароджених
Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...
Краплі в ніс для новонароджених: види, склад, властивості і безпека
Краплі в ніс для новонароджених: види, склад, властивості і безпека
Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...