Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Ентерол для дітей - ефективна боротьба з діареєю

Ентерол для дітей - ефективна боротьба з діареєю

16-09-2014, 09:26
3130
0
Ентерол для дітей - ефективна боротьба з діареєю
Діарея (у народі пронос) - знайоме всім мамам явище, коли дитина мучиться від болю в животі. Особливо вона загострюється в теплу пору року. З діареєю треба бути уважним і не нехтувати її лікуванням, адже, здавалося б, нешкідливий пронос здатний викликати куди більш серйозні неприємності. Тому батькам новонароджених діток і малят до трьох років слід відповідально поставитися до лікування даного захворювання.

Причини діареї

Чому діти страждають поносом? Одним з факторів є віруси, які поширюються дуже активно. Вони відносяться до найбільш затятим збудників діареї, як влітку, так і взимку. Найбільш відомі серед них - ротавірус і аденовірус. Варто відзначити, що найчастіше віруси вражають дітей, які перебувають в лікарні або в організованому колективі (ясла, дитячий сад).

Також причиною діареї можуть стати лямблії, изоспоридии, микроспоридии, блантидии.

Не виключений і побічний ефект у вигляді діареї при прийомі антибіотиків, проносних і антацидних засобів.

Деякі діти страждають ферментною недостатністю, яка проявляється в погіршенні самопочуття після прийому молока (немовлята після годування, а старші діти після вживання незбираного молока або молочних продуктів) або підсолоджених продуктів (соки, води). Все починається з бурчання і болю в животі, а потім з'являється здуття і рідкий стілець.

Лікуємо з розумом

Неправі ті батьки, які вважають, що самі легко впораються з проносом у дитини. Цей, здавалося б, тимчасовий дискомфорт може мати серйозні наслідки, якщо не ліквідувати його вчасно і правильно.

Препарат Ентерол

Для початку зверніться до дитячого лікаря: перш за все, слід з'ясувати причину діареї. Одним із засобів, що часто прописують для лікування цього захворювання, є Ентерол для дітей. Даний пробіотик надає антитоксичное вплив, завдяки його компонентів пригнічується подальший ріст патогенних грибів і мікроорганізмів, знижується секреція солей і води, посилюється захист імунної системи.

Ентерол для дітей до року також застосуємо: він у короткі терміни усуває дисбактеріоз.

Дозування та особливості застосування

Випускається препарат у вигляді порошку в капсулах або пакетиках. Зовсім маленьким діткам, які страждають від проносу, необхідно давати по половинці одного пакетика два-три рази на добу. Щоб дитина легше переносив прийом засобу, його дають разом з харчуванням або розводять у теплій воді. Кількість днів прийому ліків залежить від того, наскільки швидко зникнуть всі симптоми діареї.

Дітям старшого віку (від одного до трьох років) призначають по одному пакетику (або капсулі двічі на добу. Прийом препарату не слід проводити більше 5 днів. Для дітей від трьох до десяти років призначається приймання двох капсул (пакетиків) три рази на добу.

Врахуйте, що приймати препарат слід так, як описує інструкція, а конкретніше - за годину до прийому їжі, запиваючи його при цьому невеликою кількістю рідини. Якщо дитина не може, або боїться проковтнути капсулу, розчиніть її в холодній або злегка підігрітій воді, але ні в якому разі не гарячою! Однією з важливих рекомендацій при прийомі препарату є те, що не варто комбінувати прийом протигрибкових препаратів і Энтерола, так як ефективність останнього у цьому випадку помітно знижується.

Як і будь-які інші препарати, Ентерол може містити речовини, які є індивідуально нестерпними вашою дитиною. У такому разі слід проконсультуватися з лікарем і замінити ліки іншим. Відгуки про дію Энтерола позитивні, так що сміливо можна використовувати його при лікуванні діареї у малюків!
Читайте також
Ентерол для дітей
Ентерол для дітей
Для боротьби з розладами травної системи у малюків існує чимало лікарських препаратів. Про один з них, энтероле, а також показаннях до застосування,
Лоперамід дітям
Лоперамід дітям
Дитяча травна система дуже швидко реагує на неякісну їжу та інші фактори, що викликають розлад. Одним з ефективних засобів для боротьби з ними є
Тантум верде для дітей
Тантум верде для дітей
Серед численних протизапальних препаратів призначаються дітям вибір більшості фахівців зупиняється на Тантум Верде. Активна речовина даного
Еспумізан для новонароджених
Еспумізан для новонароджених
Що може бути гірше для батьків, ніж засмучений новонароджений малюк, якого не виходить заспокоїти ні іграшками-брязкальцями, ні носінням ...
Хепель для новонароджених
Хепель для новонароджених
У сучасній медицині використовуються найрізноманітніші гепатопротекторні засоби, що дозволяють підтримати нормальну роботу печінки. Деякі з цих
Хепель для новонароджених: лікування
Хепель для новонароджених: лікування "жовтяниці", інструкція, дозування
У сучасній медицині використовуються найрізноманітніші гепатопротекторні засоби, що дозволяють підтримати нормальну роботу печінки. Деякі з цих