Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Зігріваюча мазь для дітей

16-09-2014, 09:26
4333
0
Зігріваюча мазь для дітей
Коли в сім'ї захворює дитина, батьки відразу починають бити тривогу. Дивно, що застосовувати без рецепта лікаря таблетки від тієї чи іншої хвороби вони ще побоюються, а ось використовувати зігріваючі мазі для дітей - немає, вважаючи їх абсолютно безпечними для здоров'я дитини. Насправді до прийому будь-якого лікарського препарату слід підходити з розумом.

Лікування застуди мазями

При простудних захворюваннях, лікування такого роду мазями досить ефективно, адже вони прогрівають дихальні шляхи (в тому випадку, якщо знати, яку саме мазь необхідно використовувати).

Зверніть увагу, що мазі, які містять скипидар і ефірні масла ні в якому разі не можна наносити на область серця, розтирайте ними лише область між лопатками, п'яти і грудну клітину.

Після нанесення мазі одягніть на дитину теплі речі та укладіть в ліжко. Бажано, щоб після процедури він не вставав з ліжка і не розкривався - чим краще малюк спітніє і зігріється, тим ефективніше буде лікування. Не забувайте, що розтирати маззю можна, якщо у дитини температура. Сприяє прогріванню і всіма улюблений чай з малиною.

Можна використовувати мазь при лікуванні дітей до одного року?

Що стосується лікування зігріваючими мазями дітей до року, тут слід бути особливо уважними, і краще їх не використовувати. Незважаючи на те, що подібні мазі виготовляються на основі природних речовин, одно з них може викликати алергію у дитини. Якщо вам все-таки прописали мазь, після першого розтирання простежте за станом малюка - чи все з ним в порядку, не спостерігається алергічної реакції.

Вибираємо мазь

Аптеки пропонують досить широкий вибір мазей, а ось яку з них купувати - вирішувати вам. Перш ніж зробити свій вибір, покажіть дитину педіатру, адже кваліфікований фахівець краще за вас розбирається в хворобах, і, відповідно, краще знає, який лікарський засіб необхідно застосувати саме у вашому випадку.

«Доктор Мом»

Кожна дитина індивідуальна, і в першу чергу слід звертати увагу на склад мазі. Дуже популярний у наш час «Доктор Мом». Ця зігріває мазь для дітей також виготовлені на основі натуральних речовин, а тому може викликати алергічну реакцію на один з компонентів. Але якщо у дитини такої реакції не спостерігається, то камфора, ментол, тимол, евкаліптова, мускатне і скипидарні масла, що входять до його складу, допоможуть вилікувати захворювання. Препарат виявляє не тільки відволікає, але і антисептичну і протизапальну дію.

Як і у випадку з будь-яким іншим лікарським препаратом, перед початком застосування «Доктор Мом» прочитайте анотацію. Зверніть увагу, що радять використовувати мазь з трьох років. Але, як показала практика, її активно і досить успішно використовують і для лікування простудних захворювання у дітей більш молодшого віку. При риніті мазь слід наносити на крила носа, при кашлі - розтирати спину і груди.

«Скипидарна»: за і проти

Ще одні популярним засобом є «Скипидарна мазь», в основі якої - живичний скипидар. Мазь також знеболює і знезаражує. Дуже ефективна при використанні на початковій стадії застуди. Однак думки лікарів з приводу можливості її застосування різняться: одні вважають її доброю і просто незамінним засобом у боротьбі з хворобою, інші наполягають, що дитяча шкіра настільки сприйнятлива і чутлива, що застосування скипидарної мазі, що містить сильнодіючі речовини, що може їй зашкодити.

Народні засоби

Якщо ви не хочете використовувати лікарські препарати і є прихильником народних коштів, тоді спробуйте розтерти дитину спиртовою настоянкою або нутряним топленим жиром - вони роблять те ж дію, що і зігріваючі мазі.
Читайте також
Доктор Мом для дітей
Доктор Мом для дітей
До вибору засобів від кашлю для дітей слід підходити з особливою обережністю. Адже не кожен розрекламований препарат здатний допомогти, не надавши
Скипидарна мазь для дітей
Скипидарна мазь для дітей
Методів лікування дітей народними засобами не перелічити. Багато батьки вибирають їх, з недовірою ставлячись до різних медичних препаратів. Так, для
Доктор Мом Мазь для дітей
Доктор Мом Мазь для дітей
В аптечці кожної сім'ї, де є дитина, повинні бути препарати для лікування респіраторних захворювань, частих супутників дітей, особливо в
Мазь від нежитю Эваменол дітям
Мазь від нежитю Эваменол дітям
Ринок препаратів для зняття симптомів та лікування нежиті на сьогоднішній день дуже великий. Але кожна мама намагається обрати для своєї дитини
Мазь від діатезу у дітей
Мазь від діатезу у дітей
Діатез - не самостійне захворювання, а лише прояв проблем зі здоров'ям малюка в вигляді висипу, почервоніння шкіри. І для того, щоб зменшити симптоми
Бепантен для новонароджених
Бепантен для новонароджених
Дуже часто в списку речей, які потрібно взяти з собою в пологовий будинок, можна зустріти мазь Бепантен. Навіщо вона потрібна? Адже ...