Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Свята в дитячому саду

Свята в дитячому саду

24-02-2015, 21:11
3128
0
Свята в дитячому саду
Дитячий сад - важлива ланка в процесі дорослішання і формування особистості дитини. В саду малюк отримує необхідний досвід спілкування з однолітками і вихователями, вчиться самостійності та відповідальності. Невід'ємна частина освітньої програми дошкільного закладу - це проведення свят в дитячому садку, так званих ранків.
Подібні заходи завжди хвилюючими і емоційно забарвлені. Діти з трепетом готуються до перших виступів, намагаються порадувати батьків і вихователів. Крім того в процесі підготовки до свята малюки розвивають пам'ять, слух, вчаться дисципліни та роботи в колективі. Також організація та проведення свят в дитячому садку дозволяє кожній дитині відчути свою значимість і розкрити таланти. В залежності від обраної тематики дітки роблять вироби, вчать віршики і пісеньки, беруть участь у конкурсах, влаштовують театралізовані вистави.
Якими бувають ранки?
Ранки в дитячому саду завжди носять тематичний характер, як правило, це свята. Державні, міжнародні, фольклорні, народні свята в дитячому саду, або просто звичайні розважальні заходи - діткам все по душі. До державних свят можна віднести Новий рік , День захисника вітчизни, 8 Березня, День міста, День перемоги. Подібні заходи мають особливе значення для розвитку діток: знайомлять дітей з історією кожного свята, з загальнолюдськими цінностями і релігією. Але крім цього дарують, малюкам позитивні емоції. Чого тільки коштує чарівне свято Новий рік. Хороводи навколо ялинки, віршики, загадки, конкурси, але найприємніше - це добрий дідусь Мороз, який дарує подарунки.
Дитячі фольклорні та народні свята в дитячому саду, наприклад, Масляна або Різдво, допомагають малюкам вивчити культуру і традиції своєї нації. Як правило, такі ранки проводяться з виконанням всіх обрядів.
Дуже подобаються діткам театралізовані свята у дитячому садку.
Свята в дитячому саду
Це не тільки пізнавальні, але й захоплюючі заходи, що дозволяють розкрити підростаючому поколінню свої таланти, освоїти такі поняття, як добро і зло, співчуття, допомога ближньому.
Багато різних варіантів урізноманітнити дозвілля дітлахів восени, коли на дворі ще гарна погода. Вихователі в дитячих садах організовують спортивні змагання, свята-ярмарки, виставки осінніх поробок. Подібні заходи вимагають активної участі не тільки малюків, а й їхніх батьків. Крім того, спортивні свята - це одна з форм активного відпочинку, яка дуже корисна для здоров'я дітей. Осінні ярмарки дозволяють провести час весело і з користю.
Читайте також
Новорічні заходи для дітей
Новорічні заходи для дітей
В очікуванні новорічної ночі чудес хочеться подарувати дитині більше радості і веселощів! Урізноманітнити дозвілля в передноворічний час легко - в
Осінній ярмарок в дитячому саду - що приготувати?
Осінній ярмарок в дитячому саду - що приготувати?
З перших днів осені в дитячому садку починаються тематичні свята. Одним з таких є ярмарок, на яку малюки приносять всілякі солодощі та вироби.
Свято весни в дитячому саду
Свято весни в дитячому саду
З настанням перших весняних днів, у всіх дитячих садках починаються ранки, присвячені святу весни. Часто вони також приурочені до 8 березня.
Осінні свята в дитячому саду
Осінні свята в дитячому саду
Настала золота осінь В дитячих садах повним-повно варіантів розваги малечі в осінню пору І особливе місце відводиться проведення тематичних ранків.
Новий рік у дитячому садку
Новий рік у дитячому садку
Новий рік - особливе свято, та ранок у дитячому садку проходить особливо весело і святково. Готуватися до нього починають ще з осені, адже
Спортивне свято у дитячому садку
Спортивне свято у дитячому садку
Свято для дітей - це завжди щастя, радість і веселощі! Особливо, якщо свято спортивний - тут точно є куди виплеснути свою невичерпну енергію! Читайте