Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Мультики про коней

24-02-2015, 21:20
2566
0
Мультики про коней
Красива, сильна і благородна тварина кінь вже неодноразово ставав героєм мультфільмів для дітей. Мультяшним героям-коням зазвичай властиво володіти гострим розумом і кмітливістю. Ці персонажі відрізняються великою відданістю друзям, коні ніколи не кидають їх напризволяще. У цій статті ми згадаємо найбільш популярні радянські, вітчизняні та зарубіжні мультфільми, де конячки виступають в ролі головних героїв або їх незамінних помічників. А ще дізнаємося, які мультики про коней можна подивитися у «Дісней». Прочитавши цю статтю, ви будете знати, які нові цікаві дитячі мультики про коней запропонувати подивитися своєму малюкові.

Радянські мультфільми

Згадуючи мультики радянських часів про коней, першим приходить на розум казковий «Коник Горбоконик» - екранізація однойменного твору П. Єршова. У цій старій добрій казці розповідається, як Іван вистежив того, хто унадився топтати ночами батьківську пшеницю. Спійманий злодій виявляється чарівної кобилицею, яка обіцяє за свою свободу трьох лошат, двох красенів і одного з горбом на спині. Кобилиця просить Івана не продавати Коника-горбоконика ні за яких обставин. Так зав'язується дружба Івана та Коника-горбоконика, яка принесе обом героям масу захоплюючих пригод.
Неодмінно варто подивитися і старий добрий мультфільм «Їжачок у тумані». Ця історія оповідає про малюка-їжачка, який дружив з ведмедем. І ось одного разу, вирушаючи до товариша, він зустрічає в лісовому тумані білу кінь. Їжачку стає цікаво, не задихнеться вона в тумані. Він хоробро вирішує випробувати дію туману на собі, відважно пірнає в нього з головою, і тут починається найцікавіше.
До найкращих радянських мультиків про коней можна віднести і «Поні бігає по колу». Ця історія оповідає про маленького поні, який весь день возить дітвору по колу в зоопарку. Кожен день поні виконує свою роботу, але раптом помічає красивого скакуна на військовому параді на вулиці. Починає мріяти про інше життя, але незабаром дізнається, що важливе.
Радянських мультиків про коней досить багато, список можна продовжувати практично до безкінечності. Але необхідно приділити увагу також робіт зарубіжних і сучасних російських мультиплікаторів.

Сучасні мультфільми

Знімати яскраві мультики про коней властиво і зарубіжним студіям. Можна згадати безліч незабутніх героїв діснеївських мультфільмів. Сучасна російська мультиплікація також не відстає, пропонуючи все нових культових героїв-конячок різних мастей.


 • Чого тільки коштує харизматичний Гай Юлій Цезар, той самий кінь, якого виміняв» Тихон у циган на богатирський меч і всю свою решту одяг. Це говорить кінь - герой мультфільму «Альоша Попович і Тугарин Змій». Гай Юлій Цезар блищить іскрометним гумором і постійно потрапляє у неприємні історії, звеселяючи глядачів. Причому, не тільки дітей.

 • Кіностудія «Дрімворкс» пропонує увазі глядачів чудовий мультфільм «Спіріт-душа прерій». Ця історія відбувається в часи кривавих сутичок колоністів з корінними жителями Нового Світу. Красива казка з добрим фіналом, саме те, що потрібно дітям!
 • Мультики про коней

 • Любителям динамічних мультфільмів напевно сподобається і історія «Мулан». В ній йде мова про дівчину, яка була змушена переодягнутися в воїна, щоб зуміти допомогти своєму народу. Чималу роль у цій історії відіграє і вірний бойовий кінь дівчини, що приходить їй на виручку в самі складні моменти.


 • Також вельми популярні у малюків серія мультфільмів «Мій маленький поні»
  Неодмінно подивіться мультфільми з запропонованої добірки, ці історії добрі, але повчальні. Вам і вашому малюкові вони неодмінно повинні сподобатися. Також напередодні свят малюків захоплять мультики про Новий рік і Різдво . Приємного перегляду!
  Читайте також
  Мультфільми для дітей 4-х років
  Мультфільми для дітей 4-х років
  Ніхто не буде заперечувати, що мультики - невід'ємна частина сучасного світу дитини. Звичайно, їх перегляд повинен бути строго дозований. Що
  Мультики про драконів
  Мультики про драконів
  Неважко пояснити інтерес дітей до неіснуючих казковим героям, наділеним здатністю літати і вивергати полум'я, драконам. І малюкам, і дітям старше
  Мультики про ангелів
  Мультики про ангелів
  Дивовижні герої, наділені надприродними здібностями і літають на крилах, ангели, улюбленці хлопчиків та дівчаток різного віку. У нашій статті ми
  Радянські мультики про Новий Рік
  Радянські мультики про Новий Рік
  Новий Рік, мабуть, найулюбленіше свято дітей і дорослих. І щоб дитині було цікаво готуватися до його зустрічі і він перейнявся атмосферою наближення
  Мультики про русалок
  Мультики про русалок
  Казковий підводний світ, в якому живуть русалки, дуже приваблює дітей, особливо дівчаток, які із задоволенням дивляться мультики на дану тематику.
  Мультики про Різдво
  Мультики про Різдво
  Різдво - дивовижне свято, яке відзначається християнами всього світу. А щоб і дитині передався дух Різдва, можна ознайомити його з деякими цікавими