Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як зліпити кішку з пластиліну?

25-02-2015, 17:37
3462
0
Як зліпити кішку з пластиліну?
Якщо ви губитеся в здогадах, як зліпити з пластиліну кішку, то за допомогою нашого майстер-класи з ліплення кішок ви не тільки зможете зліпити кумедних звіряток, але і без праці навчіть ваших малюків цього мистецтва.

Як зліпити кішку з пластиліну за 7 кроків?


Для того щоб зліпити кішку за 7 кроків, нам потрібно пластилін, зубочистки і ніж. Ліплення кішки з пластиліну займе всього кілька хвилин. Дитині дошкільного віку потрібна допомога дорослих на перших етапах, а молодший школяр легко впорається із завданням самостійно.

 • Беремо прямокутний шматок пластиліну того кольору, який ви хочете бачити свою кішку. Ножем або стеком ділимо шматок на три рівні частини.

 • Як зліпити кішку з пластиліну?


 • З однієї частини катаємо кулька для тулуба, від другої частини відокремлюємо невеликий шматочок для хвоста, з іншого пластиліну катаємо кулька - голову, а третю частину ділимо на 6 однакових частин і теж катаємо кульки.

 • Як зліпити кішку з пластиліну?


 • З одного великого скачуємо кульки овал - тулуб, 4 маленьких частин катаємо ковбаски-лапки, п'яту ділимо навпіл і катаємо два овалу - вушка, шосту ділимо на два однакових і один зовсім маленький шматочок - щічки і ніс.

 • Як зліпити кішку з пластиліну?


 • Прикріплюємо всі деталі на голову: з кульок для вушок пальцями формуємо трикутники, кульки-щічки притискаємо рукою, щоб вони расплюснулись. Вставляємо в голову сірник або зубочистку, за допомогою якої будемо кріпити її до тулуба.

 • Як зліпити кішку з пластиліну?


 • Формуємо лапки-ковбаски і хвіст і приєднуємо всі деталі до тулуба. Це можна зробити, трохи придавивши пластилін до тулуба, а можна всі деталі приєднати за допомогою сірників або зубочисток, тоді ніжки і хвіст будуть рухливі.

 • Як зліпити кішку з пластиліну?


 • З маленьких шматочків зеленого кольору катаємо кульки-очі, а з зовсім крихітних кульок білого або чорного кольору робимо зіниці. Кріпимо всі деталі і акуратно розрівнюємо пальцями.

 • Як зліпити кішку з пластиліну?


 • З маленького шматочка червоного пластиліну робимо язичок, і надаємо кішці ту позу, яка нам подобається.

 • Як зліпити кішку з пластиліну?  Забавна кішка з пластиліну для дошкільнят


  Пропонуємо ще один варіант пластилінової кішки, зліпити яку зможуть малюки 4-5 років. Для цієї поробки нам знадобиться пластилін двох кольорів, невеликі шматочки дроту і ніж.

 • Беремо шматок пластиліну оранжевого (або будь-якого іншого кольору) і ділимо його на три частини: одна частина найбільша для тулуба, друга трохи менше для голови, і третя маленька для вух і хвоста. З самого великого шматка катаємо ковбаску і розрізаємо її з двох боків посередині ножем. Пальцями згладжувати нерівності, надаючи лапам круглі обриси.

 • Акуратно згинаємо тулуб півколом і приступаємо до ліплення голови. З другої частини пластиліну катаємо кулька-голову, а з решти робимо овальний хвіст і два маленьких трикутних вушка (для цього можна скачати кулю і пальцями загострити його вгорі). З шматочка білого пластиліну ліпимо морду: катаємо овал і притискаємо його долонькою. З шматочка чорного кольору ліпимо кулястий ніс, і очі.

 • З'єднуємо всі деталі між собою і отримуємо фігурку смішні кішки, яка вигнулась в позі мисливиці. Таку кішку з пластиліну можна доповнити оздобленням у вигляді смуг. Для цього з шматочка білого пластиліну катаємо тонкі ковбаски і кріпимо їх на спину і хвіст.


 • Як зліпити кішку з пластиліну?

  Як зліпити кішку з пластиліну?


  Проста виріб сидить кішки з пластиліну


  Пропонуємо простий спосіб зліпити кішку для самих маленьких умільців. Пластилінові іграшки досить крихкі, особливо в місцях з'єднання деталей. Для малюків 2-3 років складно грати з виробами обережно, тому саме для них пропонуємо модель сидить кішки. Для цієї поробки нам потрібен великий шматок пластиліну і дріт.

 • Ділимо пластилін на дві нерівні частини: одна велика для тулуба, друга трохи менше для хвоста, лапок і вух. З великого шматка пластиліну катаємо овал, потім притискаємо його до столу, так, щоб нижня частина виявилася ширше верхньої.

 • З решти шматка пластиліну катаємо овал для хвоста, два невеликі кульки для лап і два маленьких кульки, які потрібно загострити вгорі для вух.

 • За аналогією з попереднім варіантом ліпимо коту морду, очі і ніс. З'єднуємо всі деталі і прикріплюємо вуса з дроту.


 • Як зліпити кішку з пластиліну?


  Освоївши ази з ліплення «вусатих-смугастих», ви без праці зможете зліпити найрізноманітніших кішок.
  Читайте також
  Як зліпити з пластиліну собаку?
  Як зліпити з пластиліну собаку?
  Ліплення з пластиліну - дуже корисне для розвитку дитини заняття. Запропонуйте малюкові зліпити собачку - він із задоволенням підхопить ідею.
  Як зробити людину з пластиліну?
  Як зробити людину з пластиліну?
  Ліплення з пластиліну - не тільки захоплююче проведення часу, але й прекрасний засіб розвитку дітей. У нашій статті ми розповімо вам, як можна легко
  Квіти з пластиліну
  Квіти з пластиліну
  Мабуть, не знайдеться жодної дитини, який би не любив ліпити з пластиліну. Тварини, машини, герої - всі вони стають пластиліновими іграшками в руках
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Ліплення тварин із пластиліну дозволяє малюкам більше дізнатися про братів наших менших і навколишньому світі. Запропонуйте дитині зліпити милого
  Як зробити з пластиліну троянду?
  Як зробити з пластиліну троянду?
  Ліплення квітів з пластиліну досить складний процес, особливо для маленьких дітей, які ще не вміють ліпити маленькі деталі. Ми пропонуємо вам кілька
  Як зліпити слона з пластиліну?
  Як зліпити слона з пластиліну?
  Одним з улюблених тварин дітей є слони, і, звичайно, малюки прагнуть втілювати їх своїх виробах. У нашій статті ми дамо покроковий майстер-клас з