Набір першокласника

Набір першокласника
Підготовка першокласника до школи є важливою подією не тільки в житті дитини, але і його батьків. По-перше, для того щоб навчальний процес доставляв дитині задоволення і не був тягарем, потрібно приділити особливу увагу психологічній підготовці малюка. А по-друге, батькам потрібно зібрати набір першокласника, не забути жодної дрібниці, приділити увагу якості купованих речей, і при цьому догодити дитині. Спробуємо розібратися, як краще підготувати шкільний набір першокласника, щоб і процес і результат підготовки доставили задоволення малюку та його батькам.
Вже багато років у нашій країні існує традиція дарувати малюкам, які вперше йдуть до школи особливий подарунок - набір першокласника. Склад цього набору варіюється, але найчастіше він складається з невеликої кількості канцтоварів. Тим не менш, батькам не варто покладати особливі надії на цей подарунок і краще заздалегідь придбати всі необхідні канцелярські товари. В першу чергу необхідно з'ясувати у вчительки, які існують вимоги до шкільного одягу та приладдя. Так само варто уточнити у вчителя, що входить в набір першокласника. У кожній школі список може відрізнятися, деякі речі можуть купуватися протягом року на кошти класного фонду для всіх учнів.
Завчасно варто придбати обов'язкові приладдя, які викликають у дитини менший інтерес. Перед заняттями, в суєті, неминучої в цей час, буде непросто врахувати і якість приладдя і перевірити, наскільки вони зручні для дитини. Так само, відразу можна купити набір в подарунок першокласнику, в який би входили деякі шкільні приналежності, але при цьому, щоб залишився список для спільних з дитиною покупок. Піднести подарунок можна не відразу, а коли інтерес до вже купленим речей зменшиться.
Так само заздалегідь варто починати збирати матеріал для уроків праці. Це можна робити на прогулянках з дитиною, разом вибираючи вподобані листя, черепашки та інші природні матеріали, які необхідні для занять.
Більш цікаві, з точки зору дитини приналежності потрібно купувати незадовго до занять, це допоможе викликати додатковий інтерес до школи у малюка.
Набір першокласника
Заздалегідь можна вибрати місця, в яких продаються відповідні за ціною і якістю товари.
Обов'язково потрібно включити в набір подарунок першокласнику. Це може бути книга або незвичайна належність, пов'язана зі школою. Подарунок можна піднести безпосередньо перед першим походом до школи або ж після перших уроків.
Шкільну форму потрібно купувати в останню чергу, окремо від інших речей.
Сучасні фірми пропонують набори для першокласників, повністю укомплектовані самими необхідними речами. Такий варіант зручний для батьків, але для дитини він може виявитися менш цікавим, ніж самостійно вибирати кожну приналежність.