Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Скільки можна зберігати приготовану суміш?

25-02-2015, 19:22
13110
0
Скільки можна зберігати приготовану суміш?
Якщо в сім'ї народився маленька дитина, і він знаходиться на штучному вигодовуванні, то крім питання з вибором марки молочної суміші молода мама прагне дізнатися, як довго можна зберігати готову суміш для малюка.

Скільки можна зберігати приготовану суміш?


Термін зберігання готової суміші становить не більше двох годин за умови, що малюк ще з даної пляшечки не їв . При цьому зберігання розведеної суміші дитячої повинно відбуватися в холодильнику, оскільки при кімнатній температурі отримана рідина може прокиснуть.
Якщо малюк вже поїв, і в пляшці залишилося ще трохи суміші, то залишки суміші необхідно вилити, а в наступне годування приготувати нову порцію.
Багато мам думають, що якщо дитина знову попросив їсти через годину, то можна дати йому ту ж суміш, яку він не доїв в попереднє годування. Однак так робити не варто, оскільки навіть за такий короткий період зберігання суміші вона може зіпсуватися, в результаті чого у малюка може наступити отруєння.

Чому не можна довго зберігати суміш для дитини?


Якщо молочну суміш довго тримати при кімнатній температурі, то в ній починають розмножуватися шкідливі бактерії, які можуть викликати у малюка здуття живота, кольки і навіть кишкові розлади ( дисбактеріоз ). Готова суміш являє собою відмінну живильне середовище для поширення хвороботворних бактерій, оскільки вона містить велику кількість білків і жирів.
Також не рекомендується повторно розігрівати молочну суміш в мікрохвильовій печі, так як вона може нерівномірно розігрітися.
Скільки можна зберігати приготовану суміш?

Якщо все-таки виникла ситуація, коли необхідно взяти з собою молочну суміш запас, то краще зробити наступним чином: в окремий термос налити теплої кип'яченої води, а необхідну кількість суміші заздалегідь пересипати у пляшку. При необхідності залишиться лише додати в неї води, і свіжа молочна суміш буде готова.
Батькам слід пам'ятати, що, незважаючи на зручність для них робити молочну суміш для малюка заздалегідь на кілька годувань вперед, на нього це може зробити згубний вплив. Дитині необхідно давати свіжо приготовану порцію дитячої молочної суміші. Це дозволить уникнути надмірного навантаження на шлунково-кишковий тракт малюка і отруєння організму, оскільки неправильні умови зберігання молочної суміші сприяють розвитку хвороботворних бактерій.
Читайте також
Як перевести дитину на суміш?
Як перевести дитину на суміш?
Іноді мами не можуть продовжувати грудне вигодовування в силу певних причин, і тоді виникає необхідність перевести дитину на суміш. Далі в нашій
Суміші для новонароджених
Суміші для новонароджених
І хоча на сьогоднішній день всі лікарі в один голос твердять про користь грудного вигодовування, не у всіх мам виходить налагодити годування грудьми.
Кисломолочні суміші для новонароджених
Кисломолочні суміші для новонароджених
Якщо ваш малюк «штучник», але при цьому у нього спостерігаються проблеми з шлунково-кишковим трактом, часті зригування і алергічні реакції на шкірі,
Як перейти на іншу суміш?
Як перейти на іншу суміш?
Дуже часто у молодих батьків дітей на штучному вигодовуванні виникає необхідність перейти на іншу суміш. Тут і виникає питання, як зробити це
Зразкове меню дитини до 5 місяців на штучному вигодовуванні
Зразкове меню дитини до 5 місяців на штучному вигодовуванні
Як молодій мамі скласти раціон малюка, коли він тільки починає отримувати прикорм крім суміші? Нічого нового тут вигадувати не треба: існує
У дитини алергія на суміш, в чому причина і як бути?
У дитини алергія на суміш, в чому причина і як бути?
Добре, коли в дитячому періоді все проходить гладко: дитина харчується грудним молоком і добре його переносить. Але що робити, якщо молока немає, а