Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Комп'ютерний стіл для школяра

25-02-2015, 20:05
3187
0
Комп'ютерний стіл для школяра
Багато батьки з різних причин вибирають для свого школяра робоче місце, яке поєднує в собі письмовий стіл і місце для комп'ютера. Це доцільно, коли дитяча кімната не дуже велика і два окремих столу просто в ній не помістяться. Якщо дитина добре вчиться, без проблем і "отлыниваний" робить домашнє завдання, то йому не завадить сусідство комп'ютера.
В такому випадку, вибираючи комп'ютерний стіл, пам'ятайте, що він грає і роль робочого куточка для школяра. Існують моделі, які передбачають різноманітні надбудови. Вони не повинні займати робочу поверхню. Зручніше, коли полички і надставки кріпляться безпосередньо на стіну і дитині зручно діставати розташовані там підручники.
Сьогодні дані рішення користується популярністю і затребувані, т. к.:

 • по-перше дозволяють оптимально використовувати простір в кімнаті, займаючи зовсім небагато місця;

 • по-друге всі зошити, підручники та інші шкільні приладдя компактно зібрані в одному місці на відстані витягнутої руки.


 • Як вибрати стіл під комп'ютер?


  Вибір їх дуже великий, в меблевих магазинах очі просто розбігаються від такої різноманітності. Але не можна вчинити покупку не продумавши все до дрібниць. Розрізняються столи по конфігурації, комплектації, матеріалу, з якого зроблені. Залежно від розміру приміщення, в якому буде розташовуватися комп'ютерний стіл для школяра, треба і робити вибір.
  Письмовий комп'ютерний стіл для школяра може бути кутовим або прямим. Кутова модель звичайно більш громіздка, але і місткість її більше. Стіл-кут може бути право і лівобічний, а також мати однакову або різну довжину обох стільниць. Зазвичай, у самому куті розміщують монітор, а уроки дитина робить зліва або справа від нього.
  Прямі комп'ютерні столи підійдуть для невеликого приміщення і в разі, коли є додаткові книжкові полиці і стелажі. Як правило, у такого столу досить вузька стільниця, що цілком прийнятно для роботи за комп'ютером, але абсолютно не підходить, щоб вчити уроки. Адже монітор займає на столі досить багато місця і дитині незручно буде розмістити ще й зошит з книгою. Але якщо на цьому місці буде стояти не стаціонарний монітор, а ноутбук, який можна прибирати на час занять, то такий стіл буде також непоганим варіантом.
  Розміри столів для навчання, допустимі за санітарними нормами
  Комп'ютерний стіл для школяра
  Для того щоб навчальний процес відбувався з максимальною зручністю, перед покупкою столу слід записати потрібні розміри і озброївшись рулеткою вирушати в магазин.
  Дитину, якій обирається дитячий стіл для комп'ютера, потрібно обов'язково взяти з собою. По-перше, він на собі перевірить, чи буде йому комфортно на робочому місці, а по-друге, дитині варто надати право голосу у виборі меблів для його кімнати.
  Сидячи на стільці за столом дитина грудною кліткою повинен доторкатися до його краю і при цьому відстань від стільниці до очей має бути 30 сантиметрів. Якщо вибирається стіл «на виріст», то тоді стілець повинен мати регулювання по висоті, і в комплект варто придбати лавочку під ноги, щоб вони не висіли, недоставая до підлоги.
  Глибина стільниці повинна бути не менше 60 сантиметрів, а ширина від метра і більше. Чим ширше буде стіл, тим більше корисного на ньому може вміститися. Хоча для всіляких шкільних приналежностей у комп'ютерних столів є безліч скриньок, тумбочок і поличок.
  Кутові комп'ютерні столи для школярів зручні, коли в кутку розташована спеціальна площадка-піднесення для монітора. У цьому випадку екран не заважає при роботі з записниками й книжками і зменшується ризик випадково пошкодити монітор ручкою або іншими предметами. Для клавіатури існує висувна полиця, яка з легкістю ховається під стільницю.
  В процесі виготовлення столів використовують такі матеріали, як кольорові ДСП і МДФ. Комп'ютерні столи, виконані з мелкодисперской фракції, будуть трохи дорожче, але і прослужать довше, не втративши відмінний зовнішній вигляд.
  Комп'ютерний стіл для школяра

  Комп'ютерний стіл для школяра

  Комп'ютерний стіл для школяра

  Комп'ютерний стіл для школяра

  Комп'ютерний стіл для школяра

  Комп'ютерний стіл для школяра

  Комп'ютерний стіл для школяра

  Комп'ютерний стіл для школяра

  Комп'ютерний стіл для школяра
  Читайте також
  Дитячий стіл, регульований по висоті
  Дитячий стіл, регульований по висоті
  Сьогодні існує величезна різноманітність дитячих столів для різного віку дітей. Так, якщо говорити про письмових столах, то найбільш вигідним
  Шкільний стіл для будинку
  Шкільний стіл для будинку
  Сьогодні виробниками дитячих меблів винайдено безліч різних конструкцій для дітей шкільного віку. Враховуючи їх навантаження на хребет і очі,
  Письмовий стіл для школяра
  Письмовий стіл для школяра
  Письмовий стіл для школяра - не просто предмет меблів. Від його правильного вибору буде залежати і бажання дитини вчитися, і формування постави та
  Кутовий письмовий стіл для школяра
  Кутовий письмовий стіл для школяра
  Придбання письмового столу для школяра - відповідальна місія для батьків. Як правильно вибрати стіл і на що варто звернути увагу - про все це ми
  Шкода комп'ютера для дітей
  Шкода комп'ютера для дітей
  Життя сучасної дитини важко уявити без комп'ютера. І все частіше батьки помічають, що спілкування з розумною машиною займає у чада все більше часу.
  Робоче місце школяра
  Робоче місце школяра
  Щоб допомогти дитині краще справлятися з домашніми завданнями і навчатися в школі, необхідно правильно організувати його робоче місце і розподілити